‘Jutro też wam uciekniemy’ czyli jak się połapać w definicjach

Zmuszanie ludzi do przeskakiwania przez przeszkody tylko po to, by „odzyskać” prawa, które kiedyś uważali za oczywiste, tworzy atmosferę, która normalizuje tyranię państwa.

−∗−

W menu na dziś danie redefinicyjne. Innymi słowy oficjalne przymiarki do zmiany pojęcia ‘w pełni zaszczepiony’. Użycie przez urzędników państwowych zwrotu ‘rozważamy’ należy rozumieć nie czy, a kiedy coś wprowadzą. Jak pokazuje doświadczenie z ostatnich kilkunastu miesięcy, jest to tylko kwestią czasu. Wielu może dziś westchnąć ze smutną konstatacją ‘No, cóż. Ostrzegaliśmy.’

Zapraszam do lektury. Przede wszystkim (jeszcze) w pełni zaszczepionych.

___________________***___________________

CDC Director Dr Rochelle Walensky

 

Dyrektor CDC: „Być może będziemy musieli zaktualizować naszą definicję «w pełni zaszczepionych»”

Wczoraj [22.10 -tłum.] na konferencji prasowej dyrektor CDC ostrzegła, że być może będą musieli „zaktualizować” definicję pojęcia „w pełni zaszczepiony”.

Podczas wirtualnej konferencji prasowej towarzyszącej zatwierdzaniu szczepień przypominających typu „mix-and-match”, dr Rochelle Walensky powiedziała dziennikarzom, że:

Będziemy się temu przyglądać. Być może w przyszłości będziemy musieli zaktualizować naszą definicję „w pełni zaszczepionych”,

Dzisiaj: Dyrektor CDC Walensky potwierdza, że dawki przypominające mogą wkrótce być obowiązkowe, aby być uznanym za „w pełni zaszczepionego”.

„Nie zmieniliśmy jeszcze definicji pełnego zaszczepienia. Nadal będziemy się temu przyglądać. Być może w przyszłości będziemy musieli zaktualizować naszą definicję pełnego zaszczepienia”. pic.twitter.com/mVgfSteYxp

— Michael P Senger (@MichaelPSenger) October 22, 2021

„Zaktualizowana” definicja potencjalnie oznaczałaby, że tylko osoby, które otrzymały trzecią dawkę przypominającą, zostałyby uznane za „w pełni zaszczepione”, podczas gdy osoby, które otrzymały dwie pierwotne dawki szczepionki, nie byłyby już „w pełni zaszczepione”.

Chociaż ostrzeżenie może być tylko wybiegiem mającym na celu przestraszenie ludzi, aby sami przyjęli „booster” bez zmuszania ich do tego, należy zauważyć, że zmieniona definicja „w pełni zaszczepionego” została już przyjęta w innych krajach.

Dla przykładu, taką politykę przyjęto już w Izraelu, gdzie na początku września „zaktualizowano, co to znaczy być zaszczepionym”. Potrzebujecie teraz trzeciego zastrzyku, w przeciwnym razie nie będziecie już uważani za zaszczepionych.

Pisaliśmy o tym w owym czasie i przewidywaliśmy, że prawdopodobnie rozprzestrzeni się to na resztę świata.

W rzeczywistości ludzie w alternatywnych mediach przepowiadali to już od jakiegoś czasu. Zobacz ten klip z kanału YouTuber’ka WhatsHerFace z sierpnia:

„Czas na małą przepowiednię” #WhatsHerFace
pic.twitter.com/WopfeEJtBU

— 🇨🇦Tina Gee🇨🇦 (@TinaGeeeez1984) August 27, 2021

Jeśli chodzi o potencjalny cel jakiejkolwiek „zaktualizowanej definicji”, cóż, może to mieć dwojaki charakter.

Po pierwsze, pozwoliłoby im zachować kontrolę. Zmuszanie ludzi do przeskakiwania przez przeszkody tylko po to, by „odzyskać” prawa, które kiedyś uważali za oczywiste, tworzy atmosferę, która normalizuje tyranię państwa.

Po drugie, i bardziej cyniczne, pozwoliłoby im to sztucznie manipulować statystykami, aby schlebiać skuteczności szczepionek, jednocześnie ukrywając wszelkie powikłania, jakich mogą przysporzyć.

Wiemy już, że w Stanach Zjednoczonych i innych krajach nie jesteś uważany za „zaszczepionego”, jeśli przyjąłeś tylko jedną dawkę szczepienia lub przed upływem dwóch tygodni od przyjęcia drugiej dawki. Tak więc każdy pacjent zarażony „covid” w tym czasie jest uważany za „niezaszczepionego”, a NIE „przełomową infekcję” [breakthrough infection].

Redefiniując pojęcie „w pełni zaszczepiony”, mogą zmienić miliony ludzi podwójnie zaszczepionych z powrotem w „niezaszczepionych” i w ten sposób zapobiec wystąpieniu u nich potencjalnej „przełomowej infekcji” i uniknąć szkód w statystykach dot. skuteczności szczepionek.

To z kolei zakamufluje nadmierną śmiertelność u osób, które otrzymały szczepionkę, na przykład z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał [antibody-dependent enhancement], ponieważ wszyscy, którzy umrą, będą oficjalnie „nie w pełni zaszczepieni”.

Prawdopodobnie wkrótce to przeforsują, jeszcze przed nadejściem zimowego sezonu grypowego, więc wszelkie zgony na grypę mogą być „zgonami z powodu niezaszczepionego covid”.

A wszystkich, którzy przyjęli dwie dawki, myśląc, że odkupują swoje życie, przepraszamy, ale ostrzegaliśmy, że tak się stanie.

CDC Director: “We may need to update our definition of ‹fully vaccinated›”, Kit Knightly, Oct 23, 2021

 

Uzupełnienia:

‘W pełni zaszczepieni’ – ewolucja definicji
Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „covid”. W połączeniu z tą nową definicją „zaszczepionego”, „czwartą falą” lub „wariantem sigma” (lub jakkolwiek to nazwą), będzie […]

__________________

Trzecia dawka czyli dokąd zmierzamy
„To właśnie widzimy teraz. Niekończący się wyścig wirusów ze szczepionkami, który zawsze będzie działał na korzyść wirusa”. −∗− (…)szczepienia są „najbardziej śmiertelnym, toksycznym, biologicznym środkiem, jaki kiedykolwiek wstrzyknięto do ludzkiego […]

__________________

Booster czyli jak wywołać syntetyczną śmierć komórki
„Ludzie niezaszczepieni nie są niebezpieczni. To zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma tamtejszymi lekarzami – mają duże problemy, ciężkie przypadki […]

__________________

No… to na trzecią nóżkę
„W związku z tym potrzebujemy trzeciego zastrzyku, aby ponownie zwiększyć ochronę szczepionkową do prawie 100%”(…) „A potem spodziewam się, że prawdopodobnie konieczne będzie przyjmowanie kolejnej dawki przypominającej co roku lub […]

__________________

100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej
Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!