Żydzi i Anglosasi

George Orwell i Aldous Huxley byli Brytyjczykami i to oni przewidzieli, co czeka kraje ich kręgu kulturowego. Ich dystopie realizują się na naszych oczach, co najbardziej widać w Australii.

Pandemia politycznego przeziębienia [1] to Pierwszy Przekręt Światowy [2], który zastępuje wojny. To jest bezkrwawy sposób, by ludność świata oszukać, ograbić i zniewolić tak jak to robi się na wojnie. To jest duży postęp, bo oszustwem da się z ludzi wydoić dużo więcej, niż poprzez mordowanie i niszczenie. Przy użyciu medialnej paniki można ludzi bardziej zniewolić niż poprzez terror militarny. Polityczna propaganda działa na ludzi silniej niż badania naukowe.

Niemniej nie jest wcale tak, że cały świat równo zwariował i się poddał tak samo covidowemu szaleństwu. Większość państw wzięła udział z tym przekręcie, ale niektóre uległy terroryzmowi pandemicznemu mniej, a inne bardziej. Farmakratyczna tyrania [3] nie wszędzie rozwija się tak samo.

Najbardziej ulegli manipulacji okazali się Żydzi i Anglosasi. Największy zamordyzm udało się wdrożyć w Izraelu, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i niektórych stanach USA. Również we Francji i Niemczech jest duży zamordyzm. A jednocześnie są to wszystko kraje, z których pochodzą te najbardziej pazerne korporacje i elity, które zniewalają i zarabiają na przekręcie najwięcej. Więc to ci, którzy najwięcej korzystają, najbardziej też terroryzują swoje własne społeczeństwa.

Oni upadną, wymrą w pierwszej kolejności, bo pandemia pokazała, że żydowskie i anglosaskie społeczności są najbardziej bierne i uległe, najłatwiej dają się oszukać, a ich elity są najbardziej cyniczne, zaborcze, zdolne do największych świństw i oszustw. Sami sobie wiążą stryczek, na którym zawisną.

Reszta świata ma szanse przetrwać. Dobrze, że w Europie mamy dużą różnorodność, bo dzięki temu widzimy jaka strategia jest najlepsza. Póki co widać wyraźnie, że najlepiej zadziałały Szwecja i Białoruś. Polska jest tak pośrodku – w połowie zaszczepiona, połowicznie zamordystyczna. To, że u nas nie zapanował ten skrajny anglosaski terroryzm państwowy, zawdzięczamy temu, że mamy sejmową opozycję [4] wobec medycznemu rządowi światowemu [5].

Przy okazji upadła teoria spiskowa, jakoby światem rządzili Żydzi. To niemożliwe, bo przecież Żydów najwięcej jest w Izraelu i krajach anglosaskich i to oni najbardziej są zniewalani i truci. Widać, że nie warto mieć silnego państwa, z którego pochodzą najbardziej wpływowi ludzie na świecie, bo to się najbardziej obraca przeciwko społeczności, z której się wywodzą takie wynaturzone elity.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Przypisy:

O autorze: GPS

Jeśli zechcesz dać znak, że cenisz moje notki, to proszę o przelew złotówki: Grzegorz Świderski, konto: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na telefon: 603112486, lub z zagranicy: paypal.me/gps1965 Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem agnostykiem, paleolibertarianinem, grafomanem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Notki piszę w Internecie od lat 90-tych XX wieku głównie dla moich odległych potomków. Ale i dla Ciebie też, drogi Czytelniku. Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy publikowaniu w innych miejscach dołączyć na końcu odnośnik do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana. Stałych czytelników zapraszam na grilla na działkę w centrum Warszawy. Prywatnie najlepiej kontaktować się ze mną przez Telegram: t.me/gps65 By śledzić na bieżąco moje notki, można się zapisać na mój kanał na Telegramie: t.me/KanalBlogeraGPS