To oni są wirusem

Wojna z wirusem zawsze była ideą przegraną. A zresztą to nigdy nie była ta wojna. Zawsze była to wojna przeciwko ludziom i przeciwko wolności.

−∗−

W menu na dziś danie… oczywiste.

Zapraszam do lektury.

_______________________***_______________________

Tyrania nigdy nie jest niezwyciężona

 

Gdyby wirus rzeczywiście istniał…

… a nie istnieje…

Nie byłoby sposobu, aby go powstrzymać.

Rozprzestrzeniłby się tak daleko i tak głęboko…

Jedyna odpowiedź brzmiałaby: ŻYJ Z TYM.

Kropka.

Spójrz na otwarte granice USA. Rzuć okiem na wypełnione trybuny stadionów piłkarskich. W każdy weekend, w całych Stanach Zjednoczonych. Spójrz na Izrael, gdzie lockdowny i wysokie wskaźniki szczepień nie powstrzymały wzrostu liczby przypadków. Oczywiście te przypadki to nic innego jak fałszywie pozytywne wyniki testów. Niemniej jednak wiesz o co chodzi.

Sama koncepcja wirusa i jego rozprzestrzeniania się oznacza jedno: NIE DO ZATRZYMANIA.

Wojna z wirusem zawsze była ideą przegraną. A zresztą to nigdy nie była ta wojna. Zawsze była to wojna przeciwko ludziom i przeciwko wolności.

Planiści obliczyli, że wolność wyschła już do takiego stopnia, że ​​będzie można zabrać to, co jeszcze z niej zostało.

Wojna z wirusem jest bardzo podobna do wojny z wolnością słowa czyli inaczej do cenzury. Rządy nigdy nie będą w stanie powstrzymać napływu niezależnych idei. Tego się nie da uszczelnić.

Oczywiście, jak udowadniam od roku, wirus nie istnieje. To fantazja. To duch w ciemnej szafie nocą, gdy dziecko leży w łóżku myśląc, że przypadkowe odgłosy zagrażają jego bezpieczeństwu.

Znany naukowiec, z imponującymi mainstreamowymi referencjami, niedawno zwierzył mi się, że uważa, że wirus (który uznaje za prawdziwy) w końcu zainfekuje wszystkich. WSZYSTKICH. A w związku z tym…

Nic nie można zrobić. ŻYJ Z TYM. ŻYJ POMIMO TEGO.

Nawet fałszywe założenie, że wirus istnieje, oznacza kontynuację wolności.

Pogląd, że można wygrać wojnę z wirusem, jest taki sam, jak pogląd, że można wygrać wojnę z naturalnym przepływem powietrza na planecie.

Narody, które stoczyły stosunkowo łagodną walkę z wirusem – Szwecja, Dania czy Norwegia – oficjalnie oświadczyły, że kończą tę bitwę. Czemu? Ponieważ tylko niewielka liczba osób choruje. Liczby te odzwierciedlają ostatnie lata przed ogłoszeniem pandemii.

W tych krajach koszmar ducha w szafie się skończył. Przynajmniej na razie.

Czołowy amerykański propagator strachu, Anthony Fauci, wciąż emituje swoje małe filmy. Co tydzień „dostosowuje dane”, aby wzmocnić swoje żądania. I co tydzień jego pracownicy działu sprzedaży umieszczają go w telewizji, aby rozpowszechniał przesłanie:

POSŁUSZEŃSTWO TO ZWYCIĘSTWO.

Fauci jest obiektem zazdrości sadystów na całym świecie.

Od półtora roku jest de facto prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Jego styl odzwierciedla trwające od dziesięcioleci machinacje CIA: wymyślanie niekończących się wrogów, a następnie atakowanie ich. Wszystko w celu ustanowienia KONTROLI.

W niektóre noce, kiedy śpię, część mojego umysłu, która działa na całkowicie konwencjonalnych przesłankach, oblicza szanse w wojnie z wirusem. Wymyśla, wszystko samoczynnie, fragmentaryczne scenariusze: wskaźnik infekcji, stopień i zakres lockdownów, bariery przeciwko wirusowi tworzone przez maski, zaszczepieni kontra niezaszczepieni i tak dalej. Ten absurdalny kawałek mojego umysłu to rola iście z Pentagonu.

Budząc się, uświadamiam sobie fantastyczną naturę tych wojennych kalkulacji. Widzę wyraźnie co oznaczają. Zakorzenione zainteresowanie, nie bardziej znaczące niż siedzenie i oglądanie z boku konkursu gry w pchełki [tiddlywinks], z groszowymi zakładami zależnymi od wyniku.

Ale to pouczające mieć takie sny. Przekazują zadanie obłąkanego głupca.

Gdyby wirus istniał, nie byłoby sposobu, aby go powstrzymać. Ponieważ nie istnieje, to nie ma „tego”, którego można by powstrzymać.

Jednak wojna przeciw wolności to zupełnie inna sprawa. Zawsze istniała i zawsze będzie istnieć.

Są ludzie, którzy utracili swoją żywą, bujną, twórczą wolność, a jako jedyny substytut wybrali ścieżkę niszczenia tejże, gdziekolwiek ją znajdą.

To oni są wirusem.

If the virus actually existed, Jon Rappoport, October 14, 2021

__________________

 

Uzupełnienia:

PCR czyli wyznanie wiary c-19
Liczne badania, które twierdzą, że wirus został wyizolowany, w rzeczywistości okazują się oznaczać: „Mamy wirusa w zupie w naczyniu w laboratorium. Zupa zawiera różne rodzaje komórek zwierzęcych i ludzkich, toksyczne […]

__________________

Wzór na pandemię czyli jak zbudować iluzję
Ponad wszystkimi innymi iluzjami, głównym oszustwem jest: „epidemia to jedna choroba lub zespół wywołany przez jeden bakcyl”. Sprzedaje się to z pomocą nieustannej propagandy. Większość ludzi się na to nabiera. […]

__________________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

 

Odsłony: 0

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!