Żydzi Żydom zgotowali ten los. Nowe przepisy w gettach dla niezaszczepionych

Współczesne getto działa w bardzo nowoczesny sposób, w połowie wirtualne, w połowie boleśnie realne. Nad jego bramą wisi parafraza nazistowskiego hasła: szczepionka czyni wolnym. Przypomnijmyw Auschwitz nie chodziło o pracę, która miała czynić ludzi wolnymi, lecz o śmiertelną katorgę, a dziś? Wprowadzenie “szczepionek” umożliwiło stworzenie “paszportu niewolnika”, dokumentu, który czyni ludzi wolnymi od “obostrzeń”. Coraz częściej osoba, która nie posiada “zielonego paszportu”, nie może pracować, kupować, sprzedawać, podróżować – jest zamknięta w cyfrowym i realnym getcie, którego granic strzegą funkcjonariusze “nowego porządku”.

Jak w ogóle mogło do tego dojść? Tuż przedtem, przed powstaniem segregacji, na bazie ignorancji i politycznej nikczemności, nazywanej z głupiego przyzwyczajenia poprawnością, zrodziło się poparcie dla wątpliwej jakości toksycznych preparatów RNA nazwanych “szczepionkami”, a w “chwilę” potem zagościł w mediach, oficjalnie – szczepionkowy terroryzm. Na naszych oczach rodzi się totalitaryzm zabierający ludziom nie tylko wolność, ale również zdrowie i życie. Rozkręcona kampania nienawiści ośmieliła swołocz, najniższą kategorię moralną, która zawsze w podobnych sytuacjach popiera każdy rodzaj totalitarnego zamordyzmu. Działo się to i dzieje pod różnymi szyldami: rasowej czystości, zdrowotnego bezpieczeństwa, lepszego jutra, czystej wody i dobrej pogody.

“Dobrowolny przymus” już nie taki dobrowolny

Ministerstwo Zdrowia Izraela ogłosiło, że od 3 października zostanie wprowadzony szereg nowych ograniczeń. Ozdrowieńcy z naturalną odpornością po przechorowaniu  “COVID-19”, aby nie znaleźć się w getcie, będą musieli zgodzić się na jedną dawkę preparatu covidowego. Zostaną w ten sposób włączeni do systemu kontroli. Po spełnieniu tego warunku otrzymają “Zieloną Przepustkę”.

Nowe przepisy oznaczają, że około 1,2 miliona Izraelczyków, u których zdiagnozowano wirusa od początku pandemii, wraz z tymi, którzy mają pozytywny test serologiczny wykazujący wysoki poziom przeciwciał, będą potrzebować co najmniej jednego zastrzyku szczepionki, aby zakwalifikować się do Zielonej Przepustki.

Niezdolność do pracy z powodu braku Zielonego Karnetu będzie uważana za nieuzasadnioną nieobecność, która nie gwarantuje zapłaty, poinformowało w zeszłym tygodniu Ministerstwo Edukacji. Dodał, że ci nauczyciele nie będą mogli uczyć na odległość.

The times of Israel

Co będzie dalej..?

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne