Hitler i Stalin na Twitterze

Gdyby Hitler i Stalin żyli w teraźniejszości, pisaliby na Twitterze. Wyobraźmy sobie, że obydwaj panowie w przerwie pomiędzy posiedzeniami sztabów publikują swoje tweety. Jak skonstruowaliby swój przekaz dla dzisiejszych Polaków? Zarówno Hitler jak i Stalin napisaliby takiego samego lub bardzo podobnego tweeta. Oto on:

Z tymi, którzy niszczą Polskę od początku wojny i ich niegodziwościami, zamierzam nadal walczyć z pełną determinacją. Adolf Hitler

Z tymi, którzy niszczą Polskę od początku wojny i ich niegodziwościami, zamierzam nadal walczyć z pełną determinacją. Józef Stalin

Jeden i drugi zyskałby wielu sojuszników wśród Polaków. Właściwie to nie wśród Polaków, lecz wśród Olaków. Kim są Olacy? To wersja współczesnych Polaków, mankurtów cierpiących na zanik pamięci, nie zainteresowanych wiedzą i związanymi z nią faktami. Olacy lekceważą zarówno spuściznę najlepszych przedstawicieli narodu polskiego jak i bieżącą refleksję historyczną, polityczną, religijną, filozoficzną, socjologiczną, ekonomiczną. Olacy, a jest ich większość, stanowią balast za pomocą którego nasi wrogowie obciążyli naszą Arkę (innej nie mamy) przed ostatecznym zatopieniem.

Balast ów zanurzony w bagnie ignorancji i głupoty ma fabryczny napis, który zapewnia mu nietykalność. Co to za napis? Demokracja… Przeciętny Olak widząc ten napis wzdryga się i cofa przed bluźnierstwem jakim jest nazwanie rzeczy po imieniu, a dzięki telewizji może sobie sięgnąć do puszki Pandory i pochwalić lub zganić dowolną plagę, w zależności od opcji politycznej. I na tym się kończy jego umysłowa aktywność.

Politycy o małym rozumku

Przeczytałem wczoraj o prezydencie wszystkich Olaków, Dudzie, który chwalił się na forum ONZ działaniami szkodzącymi Polsce. Co na to opozycja? Opozycja, inny rodzaj targowicy (w zależności od wektora ogłupienia: zła lub dobra), krytykuje Dudę. Za co? Oczywiście nie za „zrównoważony rozbój (rozwój)” polegający m.in. na likwidacji polskiego przemysłu energetycznego, lecz za to, że On i jego były polityczny pryncypał, Jarosław niszczą Polskę w zbyt wolnym tempie, co powoduje permanentną krytykę i sankcje ze strony degeneratów. Na tym właśnie polega stabilizowany opisanym balastem rządzący układ w Polsce. A teraz zadam pytanie, które zawsze wywołuje wycie wśród słomianych patriotów. Jak to się stało, jak mogliście do tego dopuścić, żeby PiS zaczął niszczyć Polskę jeszcze bardziej niż PO et consortes? Tutaj- pod tym linkiem, możecie sobie szanowni użyteczni idioci poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, a tutaj kulisy “rozmowy o pracę” jaką odbył swego czasu wasz idol/link/.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne