‘Nie salutuję przestępcom’ – list kolejnego oficera

Jesteście przestępcami, ponieważ z powodu odmowy opieki szpitale są zatkane, operacje i pilne zabiegi odraczane, w wyniku czego wiele osób zmarło.

(…)

Jesteście przestępcami ponieważ, znów z tego samego powodu, doprowadziliście do upadku gospodarki, czego konsekwencją było masowe bezrobocie, samobójstwa…

− ∗ −

W menu na dziś danie francuskie. Kolejny już list otwarty emerytowanego wojskowego do władz państwa. Pułkownik Jacques Amiot nie chowa się za niedomówieniami, tylko nazywa rzeczy po imieniu. Warto mieć na uwadze słowa tego odważnego oficera.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

 

Potępiający list do Macrona od francuskiego pułkownika

Komentarz TLB: Przypominamy czytelnikom o dwóch słynnych listach, które zarówno emerytowany, jak i aktywny personel wojskowy wysłał do Macrona już w kwietniu tego roku. Zobacz: Francuskie wojsko wydające surowe ostrzeżenie dla Macrona & spółki oraz Francuskie wojsko zrzuciło kolejną bombę, tym razem od personelu służby czynnej.

Pamiętamy, że kiedy tymi listami zainteresowały się media mainstreamowe, reakcja opinii publicznej była pozytywna. Zanotowano około 60% pozytywnych ocen, ale można podejrzewać, że rzeczywista ocena akceptacji była znacznie wyższa.

∗ ∗ ∗

Poniżej niesamowity list od emerytowanego pułkownika Jacquesa Amiot, odznaczonego Legią Honorową w 2013 roku i kolejną nagrodą w 2017 roku, nie tylko ujawnia każdy aspekt 18-miesięcznego oszustwa popełnianego na nas wszystkich w większości krajów, ale w sposób zdecydowany pokazuje poziom świadomości wśród francuskich wojskowych. I niesie ze sobą ostrzeżenie.

Tym, którzy chcą poćwiczyć swój francuski, przypominamy czerwcowe nagranie wideo hiszpańskiej policjantki, która biegle posługuje się językiem francuskim, oraz francuskiego prawnika. Apelują do francuskich żandarmów (którzy są częściowo policją, częściowo wojskiem) i do samego wojska. Do obejrzenia tutaj.

∗ ∗ ∗

Panowie, nie salutuję, bo wojskowy nigdy nie salutuje przestępcom

Pułkownik Jacques Amiot

Besançon, 28 lipca 2021

Panie Prezydencie Republiki,
Panie Premierze,
Panie Ministrze Zdrowia,

Bez względu na to, jakie koszty mogę ponieść, nie waham się powiedzieć, że jesteście przestępcami i wiążę z tym oskarżeniem wszystkich, którzy wspierają was w waszych złowieszczych działaniach: niektórych wybranych urzędników, dziennikarzy (nie generalizuję).

Wasze pierwsze przestępstwa miały miejsce na początku 2020r., kiedy dekretem odmówiliście lekarzom rodzinnym, pod fałszywym pretekstem, możliwości leczenia ich pacjentów. Od tego czasu macie na sumieniu dziesiątki tysięcy zgonów, ponieważ wielu naszych współobywateli mogło zostać wyleczonych i ocalonych.

Wzywam do udowodnienia mi, że się mylę, ponieważ na całym świecie dowiedziono skuteczności leków. Na początku 2020 roku odkryto również, że chlorochina, szeroko stosowana od ponad 70 lat, zwłaszcza w Afryce, w tajemniczy sposób stała się niebezpiecznym produktem.

Jedynym celem tej całkowicie nielogicznej i nagannej decyzji było narzucenie „szczepionki”, z próbą uzasadnienia, że nie ma innego rozwiązania.

Prawda w końcu wyjdzie na jaw. Nie można tego dłużej ukrywać.

Od ponad roku generał Delawarde prowadzi skrupulatne badania i publikuje dogłębne analizy, w których wykazał, że kraje, w których stosuje się wczesne leczenie, mają proporcjonalnie znacznie mniej zgonów niż Francja. Instytut Pasteura właśnie potwierdził zainteresowanie iwermektyną. Generał wykazał również, że „pandemia” była znacznie przereklamowana i można ją było zarządzać w znacznie mniej destrukcyjny sposób. Istnieją inne choroby, które są znacznie bardziej śmiertelne, ale niewiele o nich mówimy.

Jesteście przestępcami, ponieważ z powodu odmowy opieki szpitale są zatkane, operacje i pilne zabiegi odraczane, w wyniku czego wiele osób zmarło.. Nie wspominając o „morderstwie” na starszych ludziach przez Rivotril z powodu braku środków w wyniku waszych zaniedbań.

Jesteście przestępcami ponieważ, znów z tego samego powodu, doprowadziliście do upadku gospodarki, czego konsekwencją było masowe bezrobocie, samobójstwa…

Nie jestem przeciwnikiem szczepień, panowie z kierownictwa: od lat jesteśmy z żoną szczepieni przeciwko grypie i nie krytykuję tych, którzy są „zaszczepieni”, bo to ich wybór, często w dużej mierze prowokowany przez propagandę mediów.

Nie powinno nas dziwić takie podejście wielu mediów, ponieważ wiele z nich należy do tych, którzy pchnęli was do władzy, włamując się i kradnąc, przy skutecznej pomocy wymiaru sprawiedliwości, co całkiem słusznie zdyskwalifikowało pana Fillona.

Z drugiej strony potwornie jest chcieć na siłę wstrzykiwać Francuzom produkty, które wciąż są testowane i których efekty, zwłaszcza w perspektywie średnio- i długoterminowej, są całkowicie nieznane. W waszych oczach Francuzi to nic innego jak króliki doświadczalne zdane na łaskę potężnych laboratoriów farmaceutycznych.

Oczywiście skrupulatnie wypełniacie plan działania szykowany od dawna przez globalistów, których jedynym zmartwieniem jest narzucenie „szczepionki”, aby zarobić miliardy dolarów.

Aby narzucić tę mapę drogową, nieustannie okłamywaliście Francuzów i rządziliście przez strach, z przeszacowanymi przypadkami, hospitalizacjami i zgonami.

Środki, na które zdecydowaliście się 12 lipca, są owocem wyobraźni tyrańskich psychopatów. Jesteśmy jednym z pięciu krajów na świecie, które wprowadziły bardziej niż drakońską tyranię. Co się stało z krainą praw człowieka?

Z kilku odczytów zrozumiałem, że aby narzucić światowy rząd, globaliści musieli wcześniej wyeliminować suwerenne narody. Wciąż miałem drobne wątpliwości, ale już nie mam.

Klaus Schwab, Jacques Attali, Georges Soros, Bill Gates, Anthony Fauci i wielu innych nie ukrywa tego. Aby się przekonać, wystarczy znaleźć deklaracje i pisma tych oligarchów, którzy już myślą, że są panami świata.

Wraz z nimi aktywnie uczestniczycie w zniszczeniu Francji, a obecnie przygotowujecie wariant Delta. Z pewnością nie bardziej zabójczy niż poprzednie, aby nieco bardziej podporządkować sobie ludzi.

Rada Konstytucyjna i Rada Stanu pokazują, że niczego od nich nie można oczekiwać: są wspólnikami.

Wyraźnie zrozumieliśmy, że chcecie, aby osoby niezaszczepione czuły się winne, a przede wszystkim, że waszym głównym celem jest nastawienie Francuzów przeciwko sobie. Mam nadzieję, że będą mieli wystarczająco dużo inteligencji, aby nie wpaść w tę diabelską pułapkę. W przeciwnym razie wszystko może się zdarzyć.
Dla mnie jest to nie tylko kwestia wolności wyboru, ale przede wszystkim zachowania integralności fizycznej mojej i moich bliskich. Twierdzenie, że „szczepionki” nie stanowią poważnego zagrożenia, jest kwestią „jasnowidzenia”, a nie nauki.

Na waszym miejscu nie czułbym się swobodnie, ponieważ historia pokazała, że ​​tyrani i ich kolaboranci generalnie kończą bardzo źle. Rozumiem, że niektórzy Francuzi, dla niektórych być może naiwni i łatwowierni, chcą zostać posłami do parlamentu (to dobra pozycja). Rozumiem, że dziennikarze chcą zachować swoje miejsca pracy, ale wielu z nich powinno uważać na zbytnią współpracę z władzą, która stała się tyrańska, ponieważ ryzykują tym samym, że zapłacą wysoką cenę. Obserwujemy, zapisujemy.

Nie salutuję wam, bo wojskowy nigdy nie salutuje przestępcom.

Pułkownik Jacques Amiot

∗ ∗ ∗

Tłumaczenie z angielskiego za:

Damning Letter to Macron from French Colonel, The Liberty Beacon, August 5, 2021

Tekst źródłowy [fr]:

Lettre du colonel Amiot à Macron, Castex, Véran, 3 Août 2021

Całość na stronie: www.verite-covid19.fr

 

Uzupełnienia:

W 1981 r. Jacques Attali mówi, jak zamierzają rozegrać epidemię

Wielcy Kreatorzy: Jacques Attali, ideolog „małej dobrej pandemii” z roku 2009

Czy Emmanuel wie co robi?

Czy lockdowny wrócą czyli przegląd orzeczeń i protestów

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!