Strachy na Lachy? Wyznawcy pandemii zapowiadają prześladowania osób niezaszczepionych

Niedzielski mówi jak Attali i Schwab i zapowiada tyranię sanitarną

/medias-presse.info/

Francuski serwis informacyjny analizując  wypowiedzi ministra  Niedzielskiego w wywiadzie udzielonym telewizji TVN24 zauważył ich podobieństwo do przemówień  Klausa Schwaba i Jacquesa Attali. Były to wątki o braku możliwości powrotu do ery przedpandemicznej – „Nigdy nie wrócimy do świata sprzed pandemii” oraz o tym, że dzisiejsze 50- i 40-letnie pokolenie do końca życia będzie żyło w zagrożeniu epidemią.

Medias-presse stwierdza, że wypowiedzi ministra są jasne. Oceniając wywiad Niedzielskiego Francuzi stwierdzili, że  mówiąc w ten sposób dołącza do przemówień  Klausa Schwaba i Jacquesa Attali. Na sam koniec pada jednoznaczna ocena podejmowanych działań.

L’objectif est évident pour quiconque n’est pas aveugle : l’installation d’une tyrannie mondialiste sous prétexte sanitaire.

Cel jest oczywisty dla każdego, kto nie jest ślepy: wprowadzenie globalistycznej tyranii pod pretekstem zdrowia. /Link/

Strachy na Lachy? Wyznawcy pandemii zapowiadają prześladowania

Minął już rok od czasu, gdy naturalne i sprawdzone metody leczenia oraz tradycyjne sposoby dbania o zdrowie są piętnowane przez ideologów nowej nienormalności. Rozzuchwaleni bezkarnością swoich politycznych protektorów lobbyści Big Pharmy rozkręcają kampanię nienawiści w stosunku do normalnych ludzi: straszą karami lub pobieraniem opłat za leczenie od osób, które nie chcą się poddać eksperymentom medycznym.

Znienawidzona normalność

Nie bez powodu ideolodzy nowego totalitaryzmu lansują hasło, które brzmi „nowa normalność”. „Nowa” ma zastąpić „Starą”. Robią to dlatego, bo tylko w okowach nowej nienormalności można będzie forsować nienormalne rzeczy, które już realizują, a inne planują. W starej normalności siedzieliby już dawno w wiezieniu, a w sytuacji obowiązującej kary śmierci zostaliby ukarani, być może, publiczną egzekucją.

Segregacja, dyskryminacja, śmierć

Taki jest historyczny mechanizm rozwoju każdej podobnej socjotechniki z zaznaczeniem, że ostatnia ewentualność dotyczy także tych, którzy dopuszczają się zbrodni. 100 tys. osób, które zostały zabite w lateksowych lub czarnych rękawiczkach systemu narzuconego z zewnątrz, a wprowadzonego na terenie Polski przez PiS, stanowi wystarczający dowód ich zbrodni.

Na koniec dołączam ciekawy materiał filmowy.

  1. Na początek, w ramach rozgrzewki opis  lewicowego prawa w Hiszpanii pozwalającego na zajęcie cudzego mieszkania (!)
  2. Jak się przygotować do bankowego lockdownu
  3. O konieczności buntu w Polsce

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne