Granice akceptacji

Ale teraz zadajmy bardziej istotne pytanie. Z racji tego, że można zapobiegać zgonom powodowanym interwencją medyczną, jeśli okaże się ona szkodliwa, po prostu zaprzestając jej stosowania: to ile zgonów spowodowanych szczepionkami Covid-19 powinno być dozwolone?

___***___

W menu na dziś danie z tych podstawowych. Pytanie gdzie leżą granice akceptacji czy może wytrzymałości. W materiale jest mowa o zgonach spowodowanych preparatami określanymi jako ‘szczepionki’, ale nie można również zapominać o pozostałych ofiarach obecnych wydarzeń.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

Ile zgonów spowodowanych szczepieniem Covid-19 jest akceptowalnych?

We wczesnych dniach kontrowersyjnej „pandemii” chińskiego wirusa, prezydent Trump został zapytany przez typowo wrogiego reportera mainstreamu: „Ile zgonów spowodowanych przez Covid-19 jest akceptowalnych?” Trump, nietypowo zbity z tropu pytaniem typu „i tak źle, i tak nie dobrze”, odpowiedział: „Żadne!”. Oczywiście, nie można zapobiec wszystkim zgonom spowodowanym przez naturalnie występującą chorobę.

Ale teraz zadajmy bardziej istotne pytanie. Z racji tego, że można zapobiegać zgonom powodowanym interwencją medyczną, jeśli okaże się ona szkodliwa, po prostu zaprzestając jej stosowania: to ile zgonów spowodowanych szczepionkami Covid-19 powinno być dozwolone?

Przyjrzyjmy się tylko kilku osobom, które posłuchały ekspertów i otrzymały swoje „bezpieczne i skuteczne” eksperymentalne szczepionki Covid.

 • Z nagłówka: „Wielki bokser Marvin Hagler zmarł – według doniesień odszedł będąc na OIOM-ie, w sobotę po przyjęciu szczepionki”.
  _
 • Kassidi Kurill, 39-letnia matka z Ogden, otrzymała szczepionkę w związku z pracą jako technik dla kilku chirurgów plastycznych. Cztery dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Moderna, Kurill zmarła.
  _
 • 28-letni fizjoterapeutka zmarła 2 dni po wstrzyknięciu eksperymentalnej szczepionki Covid. Jej matka mówi: „Moja 28-letnia córka wzięła szczepionkę we wtorek i zmarła w czwartek”.
  _
 • Tim Zook, lat 60, technik rentgenowski, z dumą pokazał swoją kartę szczepień zaraz po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Pfizer. Dwie godziny później miał niepokojące objawy, a cztery dni później hospitalizowany i na oddziale intensywnej terapii z ciężką niewydolnością narządów, zmarł.
  _
 • Dr Gregory Michael z Florydy zmarł na rzadką chorobę krwi po otrzymaniu szczepionki firmy Pfizer na COVID. Dr John Spivak, ekspert od chorób krwi z firmy Johns Hopkins, nazywa to „medyczną pewnością”, że szczepionka spowodowała śmierć doktora Michaela.
  _
 • 58-letnia Drene Keyes zmarła kilka godzin po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer. „Utalentowana piosenkarka i babcia sześciorga wnucząt” Drene nie była w stanie oddychać i zaczęła wymiotować w ciągu kilku godzin od zaszczepienia.
  _
 • Norweska Agencja Leków łączy 13 zgonów ze skutkami ubocznymi szczepionek. Ci, którzy umarli, byli słabi i starzy. W Norwegii zgłoszono łącznie 23 zgony w związku ze korona szczepieniem.
  _
 • Cztery osoby w Utah zmarły wkrótce po podaniu szczepionki Covid.
  _
 • Mężczyzna z Nebraski po czterdziestce, z ukrytymi problemami zdrowotnymi, zmarł tydzień po otrzymaniu szczepionki.
  _
 • 56-letni mężczyzna w hrabstwie Placer zmarł wkrótce po otrzymaniu szczepionki Covid.
  _
 • 41-letnia pracownica służby zdrowia w Portugalii zmarła dwa dni po podaniu szczepionki Pfizer.
  _
 • 60-letnia Dunka zmarła z powodu zakrzepu krwi po podaniu szczepionki AstraZeneca.
  _
 • Wielki baseballista Hank Aaron, który z dumą przyjął publicznie swoją szczepionkę Moderny, aby zachęcić czarną populację do zrobienia tego samego, zmarł 2 tygodnie później. Napisał na Twitterze: „Byłem dumny, że wczoraj otrzymałem szczepionkę Covid w Morehouse School of Medicine. Mam nadzieję, że ty zrobisz to samo!” Fakt, że legenda baseballu zmarła tak szybko po zastrzyku, wysyła do społeczeństwa zupełnie inny sygnał. Czy jego śmierć była związana ze szczepionką? Big Pharma i jej naganiacze medialni mówią ‘nie’. W tym przypadku możemy nigdy się nie dowiedzieć na pewno, ale czuję, że warto o tym wspomnieć na tej liście.

Według VAERS – systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych w Ameryce – od 5 marca odnotowano 1524 zgony, 5 507 poważnych obrażeń i 390 zgłoszeń porażenia Bella spowodowanego przez szczepionki Covid. Ogółem do tej pory zgłoszono do VAERS łącznie 31 079 zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami Covid. Pamiętaj, że trwa to zaledwie trzy miesiące, a zanim to przeczytasz, liczby te będą niewątpliwie wyższe.

(…)

PIĘKNA SZTUKA NEGOWANIA

Giganci farmaceutyczni szybko nas informują, że zgony i obrażenia spowodowane szczepieniami musiały być z jakiejś innej przyczyny lub że są one akceptowalnym kompromisem. Przykład: „Korzyści szczepionki AstraZeneca w zapobieganiu COVID-19, z powiązanym ryzykiem hospitalizacji i zgonu, przewyższają ryzyko skutków ubocznych”, według EMA (European Medicines Regulator) – chociaż wiele krajów zakazało jej stosowania jako niebezpiecznej [raczej chodzi o tymczasowe zawieszenie stosowania -tłum.]. Co więcej, wielu szanowanych naukowców – w tym wirusolodzy, mikrobiolodzy, epidemiolodzy i lekarzeod dawna biją na alarm w związku z tymi eksperymentalnymi szczepionkami.

W rzeczywistości wskazano, że produkty Pfizer, Moderna i AstraZeneca w ogóle nie są tradycyjnymi szczepionkami, ale działają mniej więcej jak programy, które instruują własne komórki, aby wytwarzały białko wirusa [spike protein], tak aby sprowokować układ odpornościowy do wytworzenia przeciwciał. Ponieważ nigdy wcześniej nic takiego nie zostało wdrożone i nie ma badań długoterminowych, nie ma rozsądnych gwarancji bezpieczeństwa tych szczepionek. Ale musisz poszperać, aby znaleźć takie niepokojące fakty, ponieważ nie spotkasz ich w CNN, MSNBC i in. To powinno być znakiem ostrzegawczym samym w sobie.

NIEPOWODZENIE WSTĘPNYCH BADAŃ mRNA

Chociaż te nowatorskie „szczepionki” nigdy nie zostały ujawnione ogółowi społeczeństwa, w rzeczywistości przeprowadzono kilka małych prób z użyciem szczepionek mRNA przeciwko kilku chorobom. Nie poszło dobrze.
Dr Drew Weissman – wczesny pionier technologii mRNA – napisał w Nature Reviews Drug Discovery, że wyniki szczepionki przeciw grypie mRNA były „skromniejsze u ludzi niż oczekiwano na podstawie modeli zwierzęcych… a skutki uboczne nie były błahe.

Oto kilka z tych „niebłahych” skutków ubocznych: ogólnoustrojowe stan zapalny, potencjalnie śmiertelne reakcje autoimmunologiczne, krzepnięcie krwi i patologiczne tworzenie się skrzepliny. Hmmm… Czy 18 krajów europejskich nie wstrzymało ostatnio stosowania szczepionki AstraZeneca właśnie z powodu problemów z krzepnięciem krwi – „efektu ubocznego” odkrytego we wstępnych badaniach?

Poza obozem Big Pharmy jest wielu lekarzy i naukowców, którzy nie mają żadnego interesu finansowego w tej sprawie, a którzy przewidują miliony zgonów z powodu tych szczepionek mRNA – w liczbie większej niż cokolwiek, co widziano w przypadku wirusa Covid. Możemy nazwać to spekulacjami, ale po co w ogóle wykorzystywać całą naszą populację jako świnki morskie? Co się stało z pierwszą zasadą przysięgi Hipokratesa: po pierwsze nie szkodzić?

TYRANIA SZCZEPIEŃ?

Każdy urzędnik, biznes, branża, organizacja lub inny podmiot, który nalega, abyś został zaszczepiony, aby wejść do ich siedziby, pracować lub mieszkać itp., tak naprawdę prosi Cię o grę w rosyjską ruletkę z rewolwerem trzymanym w górze. Dopóki nie naciśniesz spustu, nie będziesz wiedział, czy dostaniesz pustą komorę, czy oberwiesz śmiertelną kulę.

Kto dokładnie ma prawo żądać, abyś ryzykował życie, aby „chronić” siebie? „Chronić” innych? Nie wiemy też, czy te eksperymentalne szczepionki są rzeczywiście „skuteczne”, a nawet czy mogą spowodować inne poważne szkody dla zaszczepionych w perspektywie długoterminowej – ponieważ to kluczowe badanie, które jest tak znaczące dla rozwoju bezpiecznych szczepionek, zostało pominięte w tej ogromnej gonitwie po rynek.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę zgonów i nieodwracalne szkody dla ludzi, które te szczepionki spowodowały w ciągu zaledwie kilku tygodni, czekam na oświadczenia od firm Big Pharmy Pfizer, Moderna, AstraZeneca itp., że wycofują swoje szczepionki z rynku, ponieważ te eksperymenty na milionach ludzi – największe w historii – tragicznie dowiodły, że ​​takie nowatorskie, eksperymentalne szczepionki są zbyt niebezpieczne dla ludzi.

Wciąż czekam. Może jutro…

_____________________________

Na podstawie:

How many Covid-19 vaccine deaths are acceptable?, Cherie Zaslawsky, March 23, 2021

Komentarz: dwa fragmenty artykułu zostały pominięte. W pierwszym jest mowa o farmaceutykach powodujących zgony i wycofanych już z rynku, a w drugim jest omawiana sytuacja w Izraelu, a to dokładniej zostało opisane na naszym portalu w materiale (Sanitarny) stan wojenny. Zainteresowani mogą zajrzeć pod linki źródłowe.

Uzupełnienia:

Szczepionka c19 – kiedy się to zaczęło?

Covid: prawdziwe korzenie?

Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO

Zanim “TO” zrobisz…

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!