Nowa Normalność – czas reakcji

To, przed czym stoimy, to nie tylko nowy poziom, ale nowy rodzaj tyranii. Taki, który wymaga od ludzi czegoś więcej niż tylko biernego posłuszeństwa lub bezczynności w celu zachowania ich status quo.

W menu na dziś danie z Off-Guardian autorstwa Catte Black. Kwestia, która przychodzi do głowy niejednemu z nas. Nowa Normalność wymaga z pewnością naszej reakcji. Nowej Reakcji. A tekst jest próbą znalezienia odpowiedzi jak ta reakcja powinna wyglądać i czy na pewno zasadne jest użycie ‘starych’ metod, polegających na utworzeniu alternatywnych lub opozycyjnych partii politycznych.

Zapraszam do lektury.

______________________________***______________________________

Niedawno prominentny covidowy sceptyk ogłosił na Twitterze chęć założenia partii politycznej lub „ruchu” przeciwstawiającego się lockdown’om.

Kilka osób wyraziło poparcie.

Rozumiem dobre intencje stojące za tym pomysłem, ale w Off-Guardian uważamy to za poważny błąd w ukierunkowaniu energii – i tak też powiedzieliśmy.

Dostaliśmy mnóstwo odpowiedzi od marksistów i socjalistów, którzy mówili nam, że ludzie muszą się „zorganizować”, jeśli Nowa Normalność ma zostać pokonana.

Cóż. Tak, zgadzam się. Ale co to znaczy „organizować” w erze fałszywego „konsensusu”, sfałszowanych wyborów i pseudolewicowego faszyzmu?

Czy to oznacza stworzenie kolejnej „partii politycznej” z regułami, hierarchią i przywódcami?

Czy to oznacza składanie ustnych deklaracji starzejącemu się, skorumpowanemu systemowi „demokracji” przedstawicielskiej, o którym WIEMY, że jest utrwalonym i fundamentalnym kłamstwem?

Nie sądzę.

Myślę, że Nowa Normalność wymaga Nowej Odpowiedzi.

To nie jest rok 2003 i protesty antywojenne. To nie rok 1984 i strajk górników. Ta walka jest w rzeczywistości potencjalnie o wiele bardziej do wygrania. Ponieważ nie chodzi o próbę wymuszenia zmiany działania na tych odległych istotach, których to nie obchodzi i nie chcą słuchać. Chodzi o dotarcie do zwykłych ludzi. Naszych przyjaciół, rodziny, społeczności.

To, przed czym stoimy, to nie tylko nowy poziom tyranii, ale nowy rodzaj tyranii. Taki, który wymaga od ludzi czegoś więcej niż tylko biernego posłuszeństwa lub bezczynności w celu zachowania ich status quo.

Nowa Normalność wymaga od ludzi robienia rzeczy w celu pozytywnego wzmocnienia tej Normalności, a nie tylko biernej zgody. Ludzi prosi się o dokonanie fundamentalnych zmian w swoim codziennym życiu i aktywne ROBIENIE rzeczy, które powodują niedogodności, zubożają lub zagrażają im i ich bliskim. Są proszeni o noszenie masek, pozostawanie w izolacji, zabrania się im kontaktów, zamyka sklepy, a wszystko to jako indywidualne akty wiary w prawdę i rzeczywistość narracji.

Oznacza to, że to nie głównie ‘ci na górze’ narzucają tę narrację – ale to indywidualni ludzie. To każdy, kto wierzy w tę historię. To każdy mężczyzna, kobieta i dziecko noszący maskę lub zachowujący dystans społeczny lub zamykający biznes.

Nie dość, że jesteśmy obserwatorami tego wydarzenia, to musimy być aktywnymi uczestnikami. A to potencjalnie daje nam dużo więcej władzy. Ponieważ możemy po prostu powiedzieć nie.

A gdyby ludzie rzeczywiście znali prawdę, powiedzieliby nie. Z powodu zwykłego instynktu samozachowawczego – tego samego instynktu, który jest obecnie wykorzystywany do wymuszenia współdziałania.

Dlatego usiłowanie zorganizowania hierarchicznego oporu mija się z celem i zmierza do niewłaściwego celu.

Czwarta rewolucja przemysłowa ma dotyczyć po części danych i informacji. Ci, którzy mają informacje, będą kontrolować świat.

Pomyśl o tym.

Jeśli informacja jest dla nich kluczowa, może powinna być też dla nas. Myślę, że wojnę z Nową Normalnością powinniśmy postrzegać jako wojnę informacyjną.

Handlarze z Wielkiego Resetu sprzedają konformizm poprzez kłamstwa. Musimy przeciwstawić się im prawdą. Która rzeczywiście „wyzwoli cię”.

My wszyscy, każdy, kto to czyta, musimy zacząć dzielić się informacjami tak, jakby to była amunicja.

Opublikuj na blogu, wydrukuj i rozpowszechniaj. Rozdaj to w ulotkach, wyślij listem lub e-mailem, opowiedz o tym.

Jeśli tylko jedna osoba na sto cię posłucha, to nadal jest coś.

Ale przekazy muszą być proste i prawdziwe. Oto 4 podstawowe fakty:

  1. „Wirus” ma niejasną definicję i wskaźnik przeżywalności przekraczający 99% – i jest nie bardziej śmiertelny niż niektóre niedawne szczepy grypy;
    _
  2. Testy PCR NIE działają i są oszustwem;
    _
  3. Zgłaszane „zgony” to często ludzie umierający z innych powodów i mający „covid” dodany do ich aktu zgonu na podstawie testu, który nie działa lub na podstawie zachęty finansowej;
    _
  4. Szczepionka NIE JEST szczepionką. To eksperymentalna manipulacja genami, która będzie wymagała dziesięcioleci testów przez pokolenia, zanim będzie można uznać ją za bezpieczną.

Nie pozwólcie, aby te podstawowe prawdy zostały rozcieńczone nieistotną gadką o broni biologicznej lub „cudownych lekarstwach”. Nie myśl, że możesz być bardziej skuteczny, jeśli usuniesz prawdę kilkoma powszechnie uznanymi kłamstwami.

Nie ulegaj pokusie, by pójść z kłamstwem na kompromis. Nie mów „jasne, że pandemia była prawdziwa, a wirus JEST przerażający, ale to już jest za nami”.

Nie. Powiedz prawdę. Powiedz to przynajmniej jednej osobie, którą znasz każdego dnia i pomóż jej uwolnić się.

Powiedz ludziom, jacy są potężni. Że ta chora farsa polityczno-korporacyjnej narracji bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje ich poparcia, aby cokolwiek oznaczała, a jeśli po prostu odmówią poparcia i w końcu się odsuną, farsa będzie grana w pustym teatrze.

Potrzebujemy organizacji INFORMACYJNEJ niejako z boku – aby uzyskać informacje o „pandemii”, o prawach, o tym, jak uciec od całkowitej zależności od systemu.

Zachęcaj ludzi do tworzenia własnych grup i rozpowszechniania tych informacji. Lokalnych, luźnych grup – trudnych do monitorowania i sprecyzowania, trudnych do infiltracji, ponieważ nie będą posiadać hierarchii.

Powiedz ludziom, że nie muszą czekać, aż samozwańczy przywódcy nakreślą im wskazówki. Mogą być swoją własną ‘zmianą’. I to od zaraz.

Użyj ich sloganu – „siła w jedności” i spraw, by coś znaczyło w twoim życiu.

Pamiętaj, że „oni” są słabi liczebnie, ale silni w spójności, a oni wzięli naszą siłę w liczebności i wykorzystali ją przeciwko nam – jak ninja w sztukach walki.

Próbują nas rozdzielić wewnętrznymi podziałami, zestawiając czerń z bielą, mężczyzna przeciw kobiecie, „prawicę” przeciw „lewicy”.

Stara polityka i jej terminologia są bez znaczenia w świetle tego ostatniego puczu przeciwko ludzkości. To już nie jest kwestia lewa kontra prawa. To prosty podział między tymi, którzy wierzą w ludzką wolność, a tymi, którzy chcą zniewolenia ludzkości.

Jedynym sposobem na walkę z Nową Normalnością jest stworzenie innej. Gdzie ludzie na nowo odkrywają niezależność myśli i autentyczną wspólnotę w działaniu.

The New Normal requires a NEW Response, Catte Black, Feb 12, 2021

____________________________

Uzupełnienia:

Nowy Ład. Szalona utopia Morawieckiego?, Tomasz Figura, 2021-03-18

Celem jest przemiana rzeczywistości, a pandemia jest pretekstem. Chodzi o nową komunę, Tomasz Sommer, 13 marca 2021

A co, jeśli zignorujemy władze…

Teraz albo nigdy czyli czas na coś mocniejszego

Dlaczego odmawiamy walki

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!