Szczepienia c19 – scenariusz z horroru

Wyobraź sobie, że szczepionka Covid faktycznie przyczyniła się do rozprzestrzeniania się infekcji, zamiast ją zatrzymać. Czy możesz sobie wyobrazić, jaka to byłaby katastrofa? Niestety, ale widać oznaki, że właśnie tak dzieje się w krajach, które wdrożyły najbardziej agresywne programy szczepień.

W menu na dziś danie od Mike’a Whitney’a. Na łamach portalu pojawiły się już wcześniej opracowania tego autora [vide: Uzupełnienia]. Tym razem tematem również są szczepienia, ale od strony skutków, których przecież (?) nikt nie planował.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

„W obecnym stanie rzeczy trudno zaprzeczyć istnieniu korelacji między masowymi szczepieniami a gwałtownym wzrostem liczby przypadków Covid-19 zarówno w Izraelu, jak i w Wielkiej Brytanii”. Gilad Atzmon

Wyobraź sobie, że szczepionka Covid faktycznie przyczyniła się do rozprzestrzeniania się infekcji, zamiast ją zatrzymać. Czy możesz sobie wyobrazić, jaka to byłaby katastrofa? Niestety, ale widać oznaki, że właśnie tak dzieje się w krajach, które wdrożyły najbardziej agresywne programy szczepień.

Weźmy na przykład Izrael. W ciągu ostatnich 6 tygodni Izrael zaszczepił około 40% swojej populacji liczącej 9 milionów ludzi, w tym prawie wszystkie osoby z najbardziej narażonej grupy wiekowej 60 lat i starszych. To spore osiągnięcie. Ponadto – według dr Daniela Landsbergera, głównego lekarza Maccabi Healthcare Services –

„Tylko 1 osoba na 10 000, która otrzymała szczepionkę, zaraziła się Covidem i żaden z nich nie był hospitalizowany. Mamy nadzieję, że do połowy marca będziemy mogli wrócić do normalnego życia ”. (NBC News)

Wszystko to brzmi tak dobrze, że można się tylko zastanawiać, dlaczego szczepienia ostatnio zwolniły do poziomu pełzającego, a rząd bada teraz sposoby zmuszenia społeczeństwa do przyjęcia szczepionki.

Dlaczego tak jest? Dlaczego ludzie mieliby wahać się przed szczepieniem w obliczu tak oszałamiającego sukcesu? Obejrzyj ten klip z artykułu w The Times of Israel zatytułowanego „Gdy popyt na szczepionki gwałtownie spada, Izrael może uciekać się do programów motywacyjnych”:

„Z powodu spowolnienia wiodącej na świecie akcji szczepień w Izraelu wywołanego spadkiem popytu, Ministerstwo Zdrowia i niektóre prywatne firmy szukają sposobów na zmotywowanie Izraelczyków do pójścia i zrobienia sobie zastrzyków… zdecydowano, że zostanie przedstawiony plan do zatwierdzenia przez Ministerstwo Finansów, który pozwoli HMO na przyznanie pracownikom nakłaniającym pacjentów do szczepienia premii płacowej.

Gmina Givatayim zaoferuje gminne ulgi podatkowe dla każdej zaszczepionej rodziny.
Pelephone, Yes! i Bezeq International ogłosiły współpracę z organizacją charytatywną „Latet”, w ramach której przekażą ciepły posiłek potrzebującym dla każdego z 4000 pracowników firm, które zostaną zaszczepione….

Pojawiły się również niepokojące oznaki, że pracownicy służby zdrowia nie chcą się zaszczepić”.… popyt spadł o 50 procent od czasu zaszczepienia rekordowej liczby 240 000 Izraelczyków 12 stycznia. „Nie mamy żadnego wyjaśnienia, dlaczego ludzie nie przychodzą…”. (“Gdy popyt na szczepionki gwałtownie spada, Izrael może uciekać się do programów motywacyjnych”, The Times of Israel)

I jak wam się to podoba: darmowe posiłki, ulgi podatkowe, a nawet wysokie premie do pensji? Kto by nie skorzystał z okazji, by wstrzyknąć sobie eksperymentalną miksturę, która została opracowana w ciągu zaledwie 8 miesięcy, bez kluczowych testów na zwierzętach, bez ukończonych badań III fazy na ludziach i która została wprowadzona na rynek bardziej ekstrawagancko niż jakikolwiek inny produkt medyczny w historii?

Czy oni wszyscy są świrami spiskowymi i przeciwnikami szczepień, czy też zwykłymi ludźmi, którzy śledzą wiadomości i wyciągają własne wnioski na temat skuteczności i bezpieczeństwa tych „przełomowych” szczepionek mRNA? Autor Alex Berenson tak to podsumował na swoim koncie na Twitterze w zeszłym tygodniu:

„Kampania szczepień w Izraelu załamała się. Izraelczycy NIE są antyszczepionkowcami. Aż 98% otrzymuje normalne szczepionki dziecięce. Ale wiedzą, że szczepionki Covid są inne. I są na tyle rozgarnięci, by się zastanowić, dlaczego ta epidemia nie zakończy się prawie dwa miesiące po masowych szczepieniach”. Alex Berenson

Właśnie o to chodzi: nic nie wskazuje na to, że izraelska strategia szczepień działa, wręcz przeciwnie. Sprawdź tę notkę z artykułu Gilada Atzmona w Unz Review:

„Ynet zwraca uwagę, że… po sześciu tygodniach lockdownu sytuacja wcale się nie poprawiła. Pomimo tego, że Izrael jest liderem w światowym eksperymencie masowych szczepień, współczynnik transmisji COVID należy do najgorszych w zachodnim świecie.

Artykuł Ynet podkreśla, że „jutro o 7:00 zakończy się trzeci lockdown, półtora miesiąca po wprowadzeniu – a dane COVID są dziś znacznie gorsze w porównaniu z sytuacją na początku… na początku trzeciego lockdownu pod koniec grudnia, wskaźnik pozytywnych testów wyniósł 4,9%, liczba hospitalizowanych pacjentów w poważnym stanie wynosiła wtedy 949, liczba zweryfikowanych przypadków wyniosła 4010… We wtorek wskaźnik pozytywny wyniósł 8,9%, liczba pacjentów wyniosło 1101, a zweryfikowanych przypadków 7183. Nawet liczba R, która określa, czy epidemia się rozprzestrzenia, wzrosła ponownie do 1 w ostatnich dniach”. („Israel’s Third Lockdown – a Spectacle of Failure”, The Unz Review)

W porządku, więc obiektywnie pod każdym względem sytuacja jest gorsza niż wcześniej. A co jest szczególnie niepokojące, to fakt, że szczepionka mogłaby bardzo dobrze odegrać rolę w utrwaleniu kryzysu.

Jak to możliwe? Oto co mówi autor:

„Łączna liczba zaszczepionych Izraelczyków i tych, którzy wyleczyli się z COVID w przeszłości, powinna zapewnić Izraelowi stosunkowo silną odporność stadną, wystarczającą do pokonania wirusa lub przynajmniej zmniejszenia współczynnika zakażeń. Ale podstawowe fakty sugerują coś zupełnie przeciwnego. Szybkość transmisji w Izraelu jest wyższa niż prawie wszędzie. W rzeczywistości niepokojąca korelacja między masowymi szczepieniami a chorobami sugeruje, że im więcej zaszczepisz, tym więcej znajdziesz przypadków COVID …

Krótko mówiąc, jeśli nauczymy się czegoś z „izraelskiego eksperymentu”, można będzie dojść do wniosku, że im mniej szczepisz, tym zdrowsza jest cała twoja społeczność.

Biorąc pod uwagę potwierdzony fakt, że zaszczepieni okazali się stosunkowo odporni przynajmniej w obecnym czasie, jedynym wyjaśnieniem (które przychodzi mi di głowy) nagłego wzrostu przypadków, zgonów i mutantów w masowo zaszczepionych państwach jest przerażająca możliwość, że szczepieni są rzeczywiście odpowiedzialni za rozprzestrzenianie wirusa, a zwłaszcza jego mutantów (szczególnie brytyjskiego). Należy zbadać tę możliwość. Potwierdzają to ustalone dane zebrane w krajach masowych szczepień, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Wielka Brytania i Portugalia. Wkrótce po rozpoczęciu kampanii masowych szczepień wykrywamy gwałtowny, wykładniczy wręcz wzrost liczby przypadków i, tragicznie, zgonów, które nastąpią…”. („Israel’s Third Lockdown – a Spectacle of Failure”, The Unz Review)

Jest to ważna kwestia, którą należy podkreślić: jedyne miejsce, w którym obserwujemy ten „gwałtowny, wykładniczy wzrost przypadków”, to „kraje szczepione masowo, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Wielka Brytania i Portugalia”. Co ciekawe, ostry wzrost w przypadkach nie podąża za normalną trajektorią infekcji dróg oddechowych. Brytyjski analityk danych Joel Smalley, 30 stycznia stworzył na ten temat film informacyjny, w którym pokazał nagły wzrost liczby zgonów równomiernie w całej Anglii krótko po wypuszczeniu szczepionki, to znaczy zgony wydawały się korespondować z wprowadzeniem szczepionki. (England Mortality Analysis, Joel Smalley: patrz minuty od 22 do 27)

Oto więcej od Atzmona:

Odkąd Izrael rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię szczepień w grudniu, państwo to doświadcza gwałtownego wzrostu liczby przypadków COVID-19 i zgonów… ortodoksyjne społeczności żydowskie, które były masowo szczepione, odnotowały wzrost liczby przypadków COVID 16-krotnie, podczas gdy izraelscy Arabowie, którzy gremialnie powstrzymywali się od szczepień, zanotowali gwałtowny spadek liczby przypadków COVID….

Analiza sytuacji w krajach zaangażowanych w masowe szczepienia, takich jak Izrael, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Zjednoczone Emiraty Arabskie, ujawnia, że w tych krajach nastąpił wyraźny spadek liczby przypadków COVID i zgonów na przełomie listopada i grudnia. Jednak zaledwie kilka dni po tym, jak te kraje rozpoczęły kampanie szczepień, liczba przypadków COVID, a co za tym idzie zgonów, gwałtownie wzrosła…

Kluczowe jest na przykład sprawdzenie, czy wzrost śmiertelnych mutacji, jaki obserwowaliśmy w Wielkiej Brytanii, jest związany z masowymi szczepieniami i próbami szczepionek, które mają miejsce w królestwie od lata. Szybka zmiana przedziału wiekowego przypadków COVID-19, którą obserwujemy w Izraelu i Wielkiej Brytanii, również koreluje z masowymi szczepieniami”.
(“A Brief Examination of Some Facts Related to Mass Vaccination”, The Unz Review)

Więc co może być przyczyną tego zjawiska? Czy w szczepionce jest jakiś czynnik, który można zneutralizować, aby można było bezpiecznie zaszczepić ludzi bez obawy o powikłania lub przeniesienie choroby?

Nie mam pojęcia, ale w zeszłym miesiącu na Children’s Health Defense pojawił się interesujący artykuł, który zdawał się sugerować, że coś takiego może się zdarzyć. Niestety, autor nie dostarcza lekarstwa na kryzys wywołany szczepionkami, który może potencjalnie zwiększyć liczbę zgonów wielu milionów ludzi. Oto obszerny fragment artykułu zatytułowanego „In Rush to Create Magic-Bullet COVID Vaccines, Have We Made Matters Worse?

Badanie, które wykazało, że szczepionki, które nie zapobiegają przenoszeniu wirusa, mogą przyspieszyć ewolucję bardziej zjadliwych szczepów. Może to oznaczać, że czołowe kandydujące szczepionki mogą pogorszyć kryzys COVID…

Kiedy wirus infekuje populację ludzi, przeżyją tylko te wirusy, które mają żywego żywiciela. Jeśli wirus jest tak patogenny, że zabija zainfekowanego człowieka, również umiera. Dlatego śmiertelność żywiciela z czasem zabija najcięższe formy dowolnego wirusa. Wskaźniki infekcji mogą wzrosnąć, ale śmiertelność spada.

W badaniu z 2015 roku opublikowanym w PLOS Biology naukowcy postawili hipotezę, że szczepienie może odwrócić ten proces, umożliwiając bardziej zjadliwym (tj. bardziej patogennym i potencjalnie śmiertelnym) szczepom wirusów życie w zaszczepionych żywicielach przez dłuższy czas bez zabijania tychże żywicieli. Ci zaszczepieni żywiciele, zakażeni, wydalają i rozprzestrzeniają wirusa, powodując dalsze przenoszenie choroby.

Naukowcy wykazali tę hipotezę w eksperymentach na kurczakach zaszczepionych z powodu choroby zwanej chorobą Mareka, patogenem wirusowym, o którym wiadomo, że dziesiątkuje zakłady drobiarskie. Zaszczepione kurczaki zakażone bardziej zjadliwymi szczepami wirusa choroby Mareka ulegały zakażeniu i przenosiły infekcję przez dłuższy czas. Stali się również „superrozprzestrzeniaczami” wirusa i przenosiły wirusa na nieszczepione kurczaki trzymane razem z tymi, które otrzymały szczepionkę.

Ze względu na wyższą zjadliwość choroby Mareka, która była przenoszona przez zaszczepione kurczaki, nieszczepione kurczaki zwykle umierały wkrótce po zakażeniu.

Jednak częściowa odporność udzielona zaszczepionym kurczakom przedłużyła ich przeżycie i wydłużyła okres, w którym były zakaźne i mogły dalej rozprzestrzeniać chorobę.

Bez szczepienia te bardziej zjadliwe szczepy choroby Mareka wymarłyby wraz z żywicielem i nie rozprzestrzeniałyby wirusa w populacji. Zamiast tego zaszczepione kurczaki stały się idealnym żywicielem wirusa, umożliwiając mu rozmnażanie się i rozprzestrzenianie.

To nasuwa pytanie dotyczące stosowania szczepionek, które nie zapobiegają przenoszeniu wirusa lub nie są znane z tego, że zapobiegają przenoszeniu wirusa. Żadna z obecnie dystrybuowanych szczepionek COVID-19 (Pfizer i Moderna) nie zapobiega przenoszeniu wirusa. W rzeczywistości tego typu testów nie przeprowadzono w ich pośpiesznych badaniach klinicznych z „prędkością warp”.

Zamiast tego obie szczepionki zostały przetestowane pod kątem ich zdolności do zapobiegania cięższym objawom. W obu przypadkach niektórzy zaszczepieni pacjenci byli nadal zakażeni. Bez zapobiegania przenoszeniu, osoby te rozprzestrzeniają wirusa, który miał przecież zostać wyeliminowany. Jak podsumowują autorzy badania z 2015 roku:

„Kiedy szczepionki zapobiegają przenoszeniu wirusa, jak ma to miejsce w przypadku prawie wszystkich szczepionek stosowanych u ludzi, ten typ ewolucji w kierunku zwiększonej zjadliwości zostaje zablokowany. Ale kiedy szczepionki zawodzą, umożliwiając przynajmniej przenoszenie niektórych patogenów, mogą stworzyć warunki ekologiczne, które pozwolą na pojawienie się i przetrwanie niebezpiecznych szczepów”.

Wraz z pojawieniem się bardziej zakaźnych form COVID-19 krążących w Europie, wydaje się, że mogliśmy stworzyć idealną burzę, aby przedłużyć pandemię, zamiast ją skrócić – ponieważ szczepionki zostały opracowane i przetestowane w oparciu o oryginalną formę krążącego COVID-19, a nie nowe szczepy.

Czy w naszym pośpiechu, by stworzyć magicznie cudowne szczepionki, stworzyliśmy scenariusz powodujący więcej bólu i cierpienia?” (“In Rush to Create Magic-Bullet COVID Vaccines, Have We Made Matters Worse?”, Dr Brian Hooker, Children’s Health Defense)

Nie mam nic do dodania.

COVID VACCINE – the Nightmare Scenario, Mike Whitney, February 10, 2021

 

________________________

Uzupełnienia:

Tego samego autora

Dlaczego powinniśmy sobie darować…

Co dalej czyli Hamlet w poczekalni c-19

Pozostałe:

Dr Zbigniew Martyka ostrzega przed szczepionkami na Covid-19: “W razie powikłań pacjent zostanie sam”

Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronawirusowi

Polacy nie będą wiedzieć, która szczepionka została im podana?

In Rush to Create Magic-Bullet COVID Vaccines, Have We Made Matters Worse?, Brian Hooker, Ph.D, P.E., 08/January/21

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!