Największy eksperyment w dziejach

Mówiąc najprościej, ani osoby podające szczepionki, ani osoby je otrzymujące nie mogą mieć pojęcia o potencjalnych średnio- i długoterminowych konsekwencjach tych rzeczy, ponieważ firmy je produkujące nie ukończyły badań nad nimi.

W menu na dziś danie eksperymentalne. Z największym eksperymentem w dziejach, a przynajmniej w ostatnich dekadach. Szczególnie polecam tym Czytelnikom, w których gdzieś jeszcze drzemie nadzieja na powrót do ‘starej’ normalności.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

Jakie podejście z tych, które społeczeństwo może przyjąć w przypadku wybuchu epidemii jest bardziej rozsądne:

Poddawać chorych kwarantannie i podejmować rozsądne środki ostrożności, aby powstrzymać tych, którzy zostali zidentyfikowani jako podatni na zarażenie chorobą.

Próbować „kontroli wirusa”, uniemożliwiając milionom zdrowych ludzi kontakt z innymi zdrowymi ludźmi.

Dla każdego społeczeństwa przed 2020 rokiem byłoby oczywiste, że pierwsze podejście jest nie tylko logiczne i adekwatne, ale też takie, które może mieć najmniejsze z niezamierzonych i wysoce destrukcyjnych konsekwencji. Jednak ku mojemu ciągłemu zdziwieniu wiele osób w naszym społeczeństwie nie tylko wierzy, że odpowiedzią jest ta druga opcja, ale w jakiś sposób wierzą, że jest ona oparta na ugruntowanej nauce.

Teraz rozumiem, że wielu zwolenników lockdownu będzie sprzeciwić się mojej charakterystyce ich stanowiska. Powiedzą, że celowo wprowadza w błąd, ponieważ mówi o ludziach zdrowych, a nie wspomina o chorych. Takie zastrzeżenia upadają jednak przez niezaprzeczalny fakt: lockdowny są z natury całkowicie nieukierunkowanym i masowym podejściem do problemu zdrowotnego, a prawo zakazujące milionom zdrowych ludzi kontaktu z innymi zdrowymi ludźmi jest cechą, a nie błędem w polityce, która była niewypróbowana i niesprawdzona, zanim została po raz pierwszy wdrożona przez Komunistyczną Partię Chin w styczniu zeszłego roku, a następnie skopiowana przez wiele rządów na całym świecie.

Z jakiegoś powodu wielu zwolenników lockdownu wydaje się sądzić, że na przeciwnikach blokad spoczywa obowiązek obalenia ich pozycji. Ale jak wskazuje dr Malcolm Kendrick w swoim doskonałym artykule – “Czy lockdown działa czy nie“, jest przeciwieństwem tego, jak powinno to wyglądać:

„Punktem wyjścia dla każdej hipotezy naukowej jest obalenie przez zwolenników hipotezy zerowej. Domaganie się, aby ci, którzy wierzą, że coś nie działa, mieli to udowodnić, to odwrócenie metody naukowej do góry nogami. Nigdy nie możesz udowodnić zaprzeczenia.”

Mimo to zwraca uwagę, że większość krajów o największej liczbie zgonów na milion to kraje, które miały dość rygorystyczne lockdowny, a zatem dotychczasowe dane z pewnością nie pokazują, że blokady są skuteczne, nawet na ich własnych warunkach. Oczywiście covidiańska logika zawsze ma na to odpowiedź, która polega na tym, że te lockdowny nie były prawdziwymi blokadami. Były za małe, zbyt późne, za miękkie, za łagodne, za krótkie, zbyt fioletowe czy coś w tym rodzaju! Ale nigdy nie mogą się mylić. Niskie wskaźniki śmiertelności pokazują, że działają. Wysokie wskaźniki śmiertelności pokazują, że działałyby, gdyby tylko ludzie nie byli źli.

Ale główną kwestią, którą chciałbym poruszyć, jest to, że nie są one czymś, co zostało zaproponowane, zbadane lub wypróbowane wcześniej, ale że są całkowicie nową praktyką, narzuconą światu po raz pierwszy w 2020 roku. Co to znaczy? Oznacza to, że są eksperymentem w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że nasze społeczeństwo (wraz z wieloma innymi) tak przez ostatni rok było i nadal jest w dającej się przewidzieć przyszłości, poddawane eksperymentowi. W rzeczywistości był to największy psychologiczny i społeczny eksperyment, jaki kiedykolwiek przeprowadzono.

Kiedy używam tego rodzaju języka, zwykle spotykam się z następującą kpiącą odpowiedzią: „Więc mówisz, że to wszystko jest masową teorią spiskową? Kto jest zatem władcą marionetek?” Ale to po prostu mija się z celem. Nie potrzeba, aby jakiś Czarny Władca panował nad tym wszystkim, aby był to eksperyment, chociaż trzeba powiedzieć, że tacy jak profesor Schwab wydają się chętni do przedstawiania siebie jako całkiem dobrych kandydatów. Nie, jest to po prostu z definicji eksperyment psychologiczny, społeczny i ekonomiczny z samej natury faktu, że masowa kwarantanna i maskowanie milionów ludzi, które nie mogą nie zmienić psychologii, społeczeństwa i gospodarki, są metodami niesprawdzonymi, niesprawdzonymi, opartymi jedynie na hipotezach, a nie na twardych danych. W rzeczywistości dane wciąż napływają z tego ogromnego eksperymentu, ale jak mówi dr Kendrick, w rzeczywistości nie wygląda to dobrze dla hipotezy:

„… Doszedłem do wniosku, że badania obserwacyjne – jak dotąd – nie obaliły hipotezy zerowej. W rzeczywistości do tego momentu dowody mogą sugerować, że blokady faktycznie zwiększają śmiertelność. Krótko mówiąc, szukałbym innego rozwiązania.”

Ale eksperymenty psychologiczne, społeczne i ekonomiczne to bynajmniej nie koniec. Przeszliśmy teraz do eksperymentów medycznych. Mam na myśli podawanie tak zwanych „szczepionek” milionom ludzi (tak zwanych, ponieważ w rzeczywistości nie powstrzymują one ludzi przed zarażeniem się wirusem i nie wiadomo jeszcze, czy zapobiegają transmisji).

Niesamowite, jeśli spojrzysz na badanie kliniczne Pfizer BioNTech SE Clinical Study Trial w bazie danych badań klinicznych US National Library of Medicine, zauważysz coś bardzo dziwnego, a mianowicie, że szacowana data zakończenia badania przypada na 31 stycznia 2023 r. To jest:

„data, w której ostatni uczestnik badania klinicznego został przebadany lub otrzymał interwencję / leczenie w celu zebrania ostatecznych danych dla podstawowych pomiarów wyników, wtórnych pomiarów wyników i zdarzeń niepożądanych”.

Innymi słowy, średnio- i długoterminowe skutki uboczne tego produktu nie mogą być znane, ponieważ badanie wciąż trwa. Krótko mówiąc, jak wskazuje profesor Sucharit Bhakdi w tym wspaniałym wywiadzie (obejrzyj go szybko, zanim strażnicy YouTube wkroczą), jest to: każda osoba otrzymująca teraz te zastrzyki jest faktycznie nieświadomym obiektem badań w największym eksperymencie medycznym wszech czasów, przeprowadzonym po poproszeniu o wyrażenie zgody na przyjęcie produktu wstrzykniętego do organizmu bez odpowiedniego poinformowania go o statusie tego produktu.

Mówiąc najprościej, ani osoby podające szczepionki, ani osoby je otrzymujące nie mogą mieć pojęcia o potencjalnych średnio- i długoterminowych konsekwencjach tych rzeczy, ponieważ firmy je produkujące nie ukończyły badań nad nimi. I nie, nie jest to oznaka poważnego zaniepokojenia antyszczepionkowca (nie jestem nim). Jest po prostu oznaką posiadania zdolności krytycznych i dbania o to, co się dzieje z ludźmi – nazywa się to kochaniem bliźniego jak siebie samego.

Podsumowując, zarówno lockdown, jak i „szczepionki” są zasadniczo masowym eksperymentem na ludzkości. Średnio- i długoterminowe konsekwencje obu są całkowicie nieznane. Przyszłe pokolenia będą zadziwione, jak władze były w stanie to zrobić, ale jeszcze bardziej zadziwią się, jak miliony ludzi zgodziły się na to bez większego namysłu. Nic z tego nie wróży dobrze. Musimy ukorzyć się i natychmiast uważnie przyjrzeć temu, co robimy lub pozwalamy by z nami robiono.

POSTSCRIPTUM

To krótkie przełanie od profesora Sucharita Bhakdi, po kilku niedawnych zgonach w niemieckich domach opieki, jest warta uwagi każdego, kto jest zaniepokojony tymi pospiesznymi „szczepionkami”. Opublikowałem również adres URL innego linku do poniższego filmu, na wypadek gdyby YouTube usunął to, jak już się zdarzało:

Urgent message from Prof. Sucharit Bhakdi (YouTube)

Link alternatywny – MESSAGE FROM PROF. SUCHARIT BHAKDI – WHAT MIGHT GO WRONG WITH THE VACCINE? (BrandNewTube)

__________________

Źródło:

The Largest Experiment on Humans Ever Seen, Rob Slane, January 30, 2021

 

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!