Obowiązkowe szczepienia dzieci – nauka a propaganda

“Mamy do czynienia, na podstawie tej prezentacji, z odważną kontrrewolucją, mogącą wywrócić wieloletni fałsz skutkujący potężnym zagrożeniem życia i zdrowia Polaków. Naszą odpowiedzialnością jest, aby z wiedzą tutaj uzyskaną zapoznała się jak największa ilość Polaków”

−∗−

 

Obowiązkowe Szczepienia Dzieci Nauka a Propaganda – Sejm RP – Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków

25 czerwca 2024 r. odbyło się w Sejmie II posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków, na którym posłowie Roman Fritz i Włodzimierz Skalik wysłuchali wykładu dr Mariusza Błochowiaka i dr Piotra Witczaka: “Obowiązkowe szczepienia dzieci. Nauka a mity”.

Na podstawie analizy ponad 1200 publikacji naukowych i oficjalnych źródeł dr Błochowiak i dr Witczak wykazali, że obowiązkowe szczepionki podawane dzieciom w ramach kalendarza szczepień ochronnych są niebezpieczne,

a same badania kliniczne nad tymi szczepionkami zostały celowo przeprowadzone niezgodnie ze sztuką naukową, w celu zafałszowania ich końcowego wyniku. Z tego powodu obecne szczepionki nie powinny być dopuszczone do obrotu w Polsce.
Eksperci wykazali, że podczas badań klinicznych nad szczepionkami dopuszczono się szeregu rażących uchybień, które całkowicie dyskwalifikują rzetelność badań. “Aby zrobić prawidłowe badanie od strony naukowej, należy podzielić dzieci na dwie grupy. Jedna dostaje interwencję w postaci szczepienia, a druga grupa powinna dostać substancję obojętną, np. sól fizjologiczną. Tego brakowało we wszystkich badaniach dotyczących szczepionek ochronnych dla dzieci” stwierdził dr Błochowiak. W badaniach klinicznych nad szczepionkami zamiast prawdziwego placebo (np. sól fizjologiczna) stosowano substancje bioaktywne, np. preparat pozbawiony antygenu, ale zawierający toksyczne adiuwanty (np. aluminium, rtęć) lub inną szczepionkę.
Brak badań szczepionek wobec obojętnego placebo powoduje, że nie znamy profilu bezpieczeństwa szczepionek.

 

Dr Błochowiak stwierdza wyraźnie: “Tego typu wadliwe badania służą do tego, żeby ukryć dużą liczbę poważnych odczynów poszczepiennych“.

Z przedstawionych dowodów płynie jeden szokujący wniosek. Obowiązkowe szczepionki podawane dzieciom w ramach kalendarza szczepień ochronnych są źle przebadane i niebezpieczne, dlatego nie powinny być dopuszczone do obrotu w Polsce.

Po wysłuchaniu argumentów dr Błochowiaka i dr Witczaka przewodniczący Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Życia Polaków poseł Roman Fritz stwierdza:

“Mamy do czynienia, na podstawie tej prezentacji, z odważną kontrrewolucją, mogącą wywrócić wieloletni fałsz skutkujący potężnym zagrożeniem życia i zdrowia Polaków. Naszą odpowiedzialnością jest, aby z wiedzą tutaj uzyskaną zapoznała się jak największa ilość Polaków”.

Dlatego Drogi Polaku, jeżeli zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych ma dla Ciebie jakąś wartość, zapoznaj się z przedstawioną wiedzą i koniecznie przekaż ją innym. Tylko poprzez uświadomienie i obudzenie społeczeństwa możemy coś zmienić w tym kraju.

___________

Źródło: PSNLiN

−∗−

Warto porównać:

Światowa Rada Zdrowia wzywa do całkowitego moratorium na szczepionki dla dzieci
Zrozumieliśmy, że harmonogram szczepień dla dzieci nie jest tym, co sądziliśmy. A teraz, patrząc krytycznie, mamy sytuację, w której właśnie dowiedzieliśmy się, że Światowa Rada Zdrowia [World Council for Health], […]

___________

Więcej na temat szczepień dziecitutaj.

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!