Uwaga! Wzrosła liczba fake newsów w głównych stacjach TV

Od momentu rozpoczęcia kolejnej fali covidowej propagandy liczba fake newsów podawana w mediach głównego nurtu wyraźnie wzrosła. Dotychczasowa propaganda, która wykreowała nową rzeczywistość –  nową nienormalność– została zamieniona na jeszcze nowszą nienormalność: “Świat Orwella” w którym prawda jest kłamstwem i na odwrót: kłamstwo jest prawdą.

W głównych stacjach telewizyjnych non stop pojawiają się komunikaty i wypowiedzi w których nieprzebadany preparat do eksperymentalnej terapii genowej jest nazywany szczepionką.  Pomimo braku badań, braku gwarancji producenta, niespełnionej procedury stosowanej w standardzie przygotowawczym do wypuszczenia danego preparatu na rynek, „szczepionka” jest nazywana bezpieczną i przebadaną.

To wszystko dzieje się w ramach nieodpowiedzialnej agitacji dyżurnych propagandzistów złożonych z lobbystów oraz zebranych z łapanki „płaskoziemców” i oszołomionego  personelu medycznego. Tak własnie się składa, że ze względu na brak wiedzy w temacie określenie płaskoziemcy najbardziej pasuje do zwolenników “wyszczepienia”.

Poniżej prezentujemy trzy wypowiedzi naukowców kwestionujących główną tezę medialnej propagandy o „szczepionkach”

Profesor Luc Montagnier

(laureat nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV).

Człowiek nie może być używany jako świnka morska… ryzykujemy efekty zupełnie nieprzewidywalne, na przykład powstawanie i wzrost nowotworów.

Proszę włączyć tłumaczenie.

Profesor Christian Perronne

“To nie jest szczepionka tylko terapia genowa. Eksperyment na ludzkim chromosomie. Przekażemy te problemy następnym pokoleniom. Trzeba lat studiów, żeby mieć pewność co do bezpieczeństwa tego typu zabiegów. Trzeba się z tego absolutnie wycofać”.

__________________________________________________________________

Dr Zbigniew Hałat – epidemiolog

Zdaniem epidemiologa nie możemy w tej chwili mówić o szczepionce na SARS-CoV-2, a jedynie o eksperymentalnej terapii genowej. /Wnet/ Dr Hałat wspomina także o zakazie leczenia hydroxychloroquiną i wysadzeniu fabryki na Tajwanie produkującej ten lek.

Terapia mRNA a choroby autoimmunologiczne – dlaczego się o tym nie mówi?

 

O autorze: Redakcja