Efekt głupoty Polaków – będzie cenzura covidowa na Twitterze

Jest czas siania i czas wzrastania. Dziś nadszedł czas zbiorów, które będą obfite. Tak jak przewidywaliśmy, w nadchodzącym czasie Polska i Polacy zapłacą słony rachunek za swoją głupotę i bierność w sprawie wprowadzania słynnej praworządności w światowych mediach. Do grona mediów społecznościowych, które zaostrzą i tak panującą cenzurę w sieci, dołączył Twitter.

Od przyszłego tygodnia Twitter wprowadzi zmiany w moderacji postów i będzie mógł wymagać od użytkowników, by ci usuwali tweety przedstawiające “szkodliwe, fałszywe lub wprowadzające w błąd narracje na temat szczepień na COVID”.

– donosi Rzeczpospolita

O zamiarach cenzurowania prawdy świadczy poniższe zdanie:

Dotyczy to np. “fałszywych twierdzeń sugerujących, że szczepienia i szczepionki są celowo wykorzystywane by szkodzić lub kontrolować populacje”

W tym kontekście wyjaśniam, że rozszerzenie cenzury wynika z zasady, która jest znana od dawna pod nazwą polityczna poprawność. Bardziej adekwatne nazwy (w zależności od kontekstu) to: polityczna uległość, polityczna nikczemność. Dziś, ta nazwa została mocą mądrości etapu sezonowo przemianowana na tzw. praworządność. Stanowi ona zbiór lewicowych prawd objawionych zapisanych w prawie i w różnych regulacjach na których ma się opierać moralność światowej populacji. W jej skład wchodzi m.in. tolerancja represywna polegająca na braku tolerancji dla faktów, które przeczą mitologii gender i globalnym fake news’om wykorzystywanym w inżynierii społecznej.

Prawda niechętnie widziana

Od dłuższego czasu Polacy dają się wodzić za nos piewcom Nowego Porządku – nowej nienormalności. Polska opinia publiczna (z prawa i z lewa) sprowadzona do roli użytecznego idioty, łyka z przerażającą bezmyślnością wszystkie kłamstwa głównego ścieku propagandy. Ostatnimi fake newsami, które zostały podane polskim głupcom to m.in. Sukces rządu Morawieckiego akceptującego marksistowskie regulacje oraz komunikaty zawierające fałszywe dane dotyczące tzw. pandemii i rzekomego remedium (nieprzebadane “szczepionki” zawierające materiał genetyczny wirusa SARS-CoV-2).

@baspiela

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne