Schwab’o mi albo kto nam to robi

W menu na dziś tekst o pomysłodawcy szalonego i groźnego projektu, zwanego Wielkim Resetem. Temat tej osoby przewijał się na łamach portalu wielokrotnie, ale zawsze jako temat poboczny. Poniżej artykuł Juliana Rose, który jest raptem zarysem tej postaci, ale przy okazji pokazuje, które z powszechnie znanych ‘projektów’ światowych są z nim powiązane. Osobom chętnym do poszerzenia wiedzy polecam jak zwykle Uzupełnienia na końcu wpisu.

__________________________***____________________________

Świat, do którego Klaus Schwab, dyrektor wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego, chce, abyśmy się zapieczętowali, to w 100% dystopijny koszmar. W rzeczywistości, gdyby ktoś miał napisać scenariusz filmowy o najgorszych skutkach dla rasy ludzkiej i planety, marzenie Schwaba o „Wielkim Resecie” idealnie to odzwierciedla.

Wszystko, co się rusza i oddycha, ma zostać odkażone, znieczulone i zdigitalizowane – głosi Biała Księga WEF z października 2020 r. Według Schwaba i jego zespołu technokratycznych trolli jest to sposób, aby zmienić świat na „zielony”. Cóż, większość z nas sama zaraz zzielenieje po prostu czytając ten główny plan WEF dla ludzkości „Resetowanie przyszłego planu pracy w świecie post Covid”, więc naprawdę nie ma potrzeby zawracać sobie głowy jego wdrażaniem, prawda?

Spis fałszywych zielonych bożków (huey), które można znaleźć na stronach tego artykułu, pochodzi z Klubu Rzymskiego (założonego w 1968 r.), który to wpadł na pomysł, że aby elita mogła utrzymać kontrolę nad światowymi sprawami, to jakaś przerażająca historia grożąca końcem życia na Ziemi będzie potrzebna.

Tak więc idea globalnego ocieplenia została stworzona, aby sprostać tej potrzebie. Miało to również tę zaletę, że było maszynką do robienia pieniędzy dzięki wynalezieniu „podatków węglowych” i wdrożeniu zupełnie nowej fałszywej zielonej infrastruktury pod tytułem „Czwarta rewolucja przemysłowa”. Tak, stworzono naprawdę inspirujący pakiet sterowania – po prostu czekając na odpowiedni moment, aby wprowadzić go w całym świecie.

Cóż, tak się po prostu zdarzyło, że pojawiło się coś, co nazywa się covid (czysty zbieg okoliczności), aby rozpocząć cały show na początku 2020 roku. Oprócz globalnego ocieplenia, który rozpoczął się około dwadzieścia lat wcześniej, nowy program okazuje się być niezłym spektaklem! W tragikomedii „Covid-19” każdy znajdzie coś dla siebie.

Fałszywe wiadomości, fałszywe poglądy i fałszywe prawdy – wszystko to razem tworzy zapierającą dech w piersiach sagę o wirtualnej rzeczywistości z udziałem kilku wcześniej mało znanych aktorów, którzy skorzystali z okazji, by wcielić się w czołowe role w ożywieniu technokratycznej dynastii Wielkiego Resetu obiecanej przez Światowe Forum Ekonomiczne. Dynastia wymagająca wdrożenia świetnie dostrojonych ‘rytmów’ Al’a Gore, aby uciszyć (edit out) głosy wszystkich, którzy nie robią rzeczy na modłę globalnego ocieplenia Al’a (Gore). Nie tylko to, ale wykorzystywanie pól elektromagnetycznych i innych jako cichego sposobu znacznego zmniejszenia globalnej populacji, jest również istotną częścią tej mieszanki.

Tyle tylko, że ci lekarze, naukowcy i inżynierowie, którzy wciąż potrafili myśleć, natychmiast się zorientowali, że proszono ich, aby uwierzyli, że świat znów się rozpadł – tak, jak to było przed Kopernikiem i Galileuszem. I że 2 + 1 = 4. A to promieniowanie telefonu komórkowego, działające teraz dziesiątki tysięcy razy bardziej niż naturalne promieniowanie tła – niczego nie zmienia i nikomu nie wyrządzi krzywdy. Nie, oczywiście, że nie, dlaczego miałoby to robić – musieliśmy mieć przez chwilę urojenia, żeby kiedykolwiek rozważać taki pomysł.

Kiedy każdego ranka spoglądamy na nagłówki gazet, zdajemy sobie sprawę, że bardzo dobrze skoordynowana fabuła jest powtarzana monotonnie dzień po dniu, prawie bez zmian w każdym miejscu na świecie – ale szczególnie w Europie, Ameryce Północnej, Australii i Nowa Zelandii. Nic dziwnego, że tylko sześć korporacji posiada 90% światowych mediów.

Te nagłówki nieustannie mówią nam, abyśmy wierzyli w surrealistyczny program, którego – oczywiście – gwiazdą jest “Covid” i zawiera całą serię absolutnych sprzeczności, wymyślonych bez wątpienia w celu spowodowania masowego rozproszenia i zamętu czytelników – podczas gdy nieubłagane naciskanie przycisku strachu, aby zapewnić pokłon częściowo sparaliżowanej publiczności.

Ale co takiego widzimy, wyłaniającego się z mroku o tej jedenastej godzinie? Czy to możliwe, że z chaosu wyłania się nowy bohater, by uspokoić nasze umysły? Czy mógłby to być Klaus Schwab – „niezwykły wizjoner” i natchniony zbawca ludzkości?

Do Herr Schwab’a dołączyła teraz istota równie wspaniała jak książę Karol, aby przekonać nas resetowych maruderów do „użycia wszystkich dostępnych nam narzędzi”, i aby zapewnić, że faszyzm eko-korporacyjny wywłaszczy (dispossess) małe i średnie przedsiębiorstwa z ich ciężko zdobytych obszarów handlowych, jednocześnie tłukąc (wallop) nas ścianą mikrofal 5G.

Najwyraźniej The Green New Deal postrzega 5G jako rozwiązanie pozwalające na wdrożenie i uruchomienie globalnej scentralizowanej „inteligentnej sieci”, tak abyśmy mogli być „obserwowani” 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zakłada się, że ma to pomóc nam w uzyskaniu miłego uczucia „nigdy nie jesteś sam”. To ciepłe uczucie zostanie podkreślone przez fakt, że 5G, podobnie jak jego poprzednicy 3/4G, jest bronią mikrofalową, która gotuje nas od środka i serwuje nam rzadkie, średnie lub dobrze wysmażone, w zależności od jej mocy.

“Dobra robota!” jest odpowiedzią, której Schwab i jego królewski zespół bez wątpienia oczekują od nas, abyśmy ogłosili, głośno przyklaskując wprowadzenie Agendy 2030Zero emisji dwutlenku węglaInteligentne miastoCzwarta rewolucja przemysłowaTranshumanistyczna osobliwośćZielony nowy ładNowy porządek świata – projekt „Wielki Reset” dla faszystowskiej przyszłości.

Cóż, przepraszam, Mein Herr, ale mam dziwne przeczucie, że mogłeś się trochę pomylić. Twoja megalomania została obnażona przez to czym jest. Większość z nas zdecydowała się więc pokazać wam dwa palce i drogę do drzwi.

Twoje wybycie nie powinno być opóźnione nawet o jeden dzień dłużej niż to konieczne. Nie martw się, ułatwiliśmy Ci wyjście, upewniając się, że drzwi wyjściowe są oznaczone dużymi słowami: „WIELKIE ODRZUCENIE”.

The Great Reject — Of the “Great Reset”. Dystopian Nightmare for All Humanity, We Are the Power, Julian Rose, Global Research, December 01, 2020

Komentarz: W artykule wymieniane są różne typy technologii, ale nie one są tematem. Autor wspomina o nich jako o narzędziach wprzęgniętych do realizacji opisywanego projektu. Zaznaczam to by uniknąć niepotrzebnych dyskusji o technikaliach.

______________________

Uzupełnienia:

Dystopia – definicja

Dystopia albo ontologia Zło-bytu, Michał Głażewski, Uniwersytet Zielonogórski

Klaus Schwab charakterystyka postaci

Konsolidacja mediów 1 (jpg)

Konsolidacja mediów 2 (jpg)

Ordo ad/ab chao

Kto jest właścicielem Polski? (z archiwum portalu – 2016)

NY Times Says “Great Reset” is a “Conspiracy Theory” on Same Day World Economic Forum Celebrates It, Paul Joseph Watson, November 19, 2020

Wielki Reset to „nie teoria spiskowa, ale rzeczywisty zestaw konkretnych propozycji”

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!