Co dalej czyli Hamlet w poczekalni c-19

To, co wiemy o koronawirusie z 30 lat doświadczenia, to fakt, że szczepionka przeciwko koronawirusowi ma wyjątkową cechę, która polega na tym, że każda próba wytworzenia szczepionki zaowocowała stworzeniem klasy przeciwciał, które faktycznie powodują, że zaszczepieni ludzie są bardziej chorzy

W menu na dziś kolejny artykuł Mike’a Whitney’a na temat szczepień przeciwko c-19. Czytelnicy mieli już okazję zapoznać się z poprzednim opracowaniem tego autora, publikowany pt. Dlaczego powinniśmy sobie darować…. Tym razem dalsza część rozważań, ale w o wiele szerszym kontekście. Podpartych, jak poprzednio, materiałami źródłowymi oraz wypowiedziami naukowców i publikacjami w mediach głównego nurtu. Ze względu na rozmiar analizy zamieszczam obszerne, ale tylko fragmenty. Zachęcam jednak do zapoznania się z całością. Odpowiednie odnośniki jak zwykle można znaleźć w Uzupełnieniach.

Zapraszam do lektury.

______________________________***____________________________

„Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię… Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie zamierzasz też planować szczepienia milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie była szeroko testowana na ludziach”. Dr Mike Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer ds. Alergii i chorób układu oddechowego

###

„To, co wiemy o koronawirusie z 30 lat doświadczenia, to fakt, że szczepionka przeciwko koronawirusowi ma wyjątkową cechę, która polega na tym, że każda próba wytworzenia szczepionki zaowocowała stworzeniem klasy przeciwciał, które faktycznie powodują, że zaszczepieni ludzie są bardziej chorzy, gdy ostatecznie zostaną narażeni na dzikiego wirusa ”. Robert F. Kennedy Jr.

###

Oto, co według mnie dzieje się obecnie w naszym kraju (USA -tłum.) i w większości zachodniego świata. Kryzys zdrowia publicznego – który został wyprodukowany i rozegrany przed początkową epidemią w Wuhan w Chinach – został wykorzystany do zerwania długo utrzymywanych wolności obywatelskich, wzmocnienia autorytetu przywódców politycznych, upadku gospodarki, radykalnej przebudowy podstawowych stosunków społecznych i narzucić absolutną kontrolę nad pracą, szkołą, zgromadzeniami i zajęciami rekreacyjnymi. Działania publiczne są obecnie wyznaczane przez niewybieralnych technokratów, którzy funkcjonują pod przykrywką poważnie brzmiących organizacji, całkowicie kontrolowanych przez największe światowe korporacje i najbogatszych oligarchów. Prezydent Dwight Eisenhower przewidział ten niepokojący scenariusz 70 lat temu, mówiąc:

„Jednak traktując badania naukowe i odkrycia, z należytym szacunkiem, musimy być również wyczuleni na podobne, ale przeciwne niebezpieczeństwo, że polityka publiczna sama może stać się niewolnikiem elity naukowo-technicznej”.

###

Czy zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział, że szczepionki w Afryce, na Filipinach, w Nikaragui i Meksyku były używane w celu przerwania płodności? Czy byłbyś zszokowany, gdybyś wiedział, że luminarze dobroczynności – którzy chcą ocalić świat przed przeludnieniem i globalnym ociepleniem – używali toksycznych szczepionek wobec niczego nie podejrzewających młodych kobiet, które nie zdawały sobie sprawy, że są wykorzystywane jako szczury laboratoryjne w eksperymencie eugenicznym? Poniższy fragment pochodzi z artykułu w Global Research:

„Według katolickiej strony LifeSiteNews, Kenijskie Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich oskarża UNICEF i WHO o sterylizację milionów dziewcząt i kobiet w ramach programu szczepień przeciw tężcowi sponsorowanego przez rząd Kenii…

… Wszystkie sześć próbek dało wynik pozytywny na obecność antygenu HCG. Antygen HCG jest stosowany w szczepionkach przeciw płodności, ale stwierdzono go w szczepionkach przeciw tężcowi skierowanych u młodych dziewcząt i kobiet w wieku rozrodczym. Dr Ngare, rzecznik Kenijskiego Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich, stwierdził w biuletynie wydanym 4 listopada:

„To potwierdziło nasze najgorsze obawy; że ta kampania WHO nie ma na celu wykorzenienia noworodkowego tężca, ale dobrze skoordynowane, intensywne ćwiczenia masowej sterylizacji populacji przy użyciu sprawdzonej szczepionki regulującej płodność. Dowód ten został przedstawiony Ministerstwu Zdrowia przed trzecią rundą szczepień, ale został zignorowany”. (“Mass Sterilization”: Kenyan Doctors Find Anti-fertility Agent in UN Tetanus Vaccine?“, Global Research)

###

Wiem, o czym myślisz. Myślisz, że mogli przeprowadzić te programy wyludnienia w Afryce, ale nigdy nie zrobiliby czegoś takiego w Stanach Zjednoczonych, gdzie nasze zawsze czujne media ujawniłyby swoje zamiary. Prawda? (…) Zapoznaj się z tym artykułem w Bloomberg (2019), który pomaga rzucić światło na dzisiejszy rozwój covid. Artykuł ma trafny tytuł „Ziemia potrzebuje mniej ludzi, mówią naukowcy”:

„Czterdzieści lat temu naukowcy z 50 krajów zebrali się w Genewie, aby omówić to, co wtedy nazywano „problemem klimatycznym CO2”(…) Teraz, czterdzieści lat później, większa grupa naukowców ogłasza inny, znacznie pilniejszy alarm. Ponad 11 000 ekspertów z całego świata apeluje o istotne ograniczenie użycia paliw kopalnych na rzecz energii odnawialnej: na planecie musi być znacznie mniej ludzi…

„Oświadczamy, wraz z ponad 11 000 sygnatariuszy naukowców z całego świata, jasno i jednoznacznie, że planeta Ziemia stoi w obliczu zagrożenia klimatycznego” – napisali naukowcy w ostrym ostrzeżeniu opublikowanym we wtorek…

Wykresy publikowane kolejno ukazują niszczycielski trend dla kondycji planety. Od spożycia mięsa, emisji gazów cieplarnianych i utraty lodu po podnoszenie się poziomu morza i ekstremalne zjawiska pogodowe, przedstawiają ponury obraz 40 lat zmarnowanych możliwości. Naukowcy wzywają decydentów do szybkiego wprowadzenia systemowych zmian w polityce energetycznej, żywnościowej i gospodarczej. Ale idą o krok dalej i ‘wchodzą’ na politycznie przepełnione terytorium kontroli populacji. Piszą, że „musi ono zostać ustabilizowane – a najlepiej stopniowo zredukowane – w ramach zapewniających integralność społeczną”. (“Earth Needs Fewer People, Scientists Say“, Bloomberg)

Forbes opublikował podobny artykuł zatytułowany „Ponad 11 000 naukowców ogłasza kryzys klimatyczny”. Oto urywek:

„Poza zwykłym podniesieniem alarmu głośniej niż w przeszłości, list zawiera również natychmiastowe kroki, które należy podjąć w sześciu kluczowych obszarach, aby spowolnić zmiany klimatyczne i ich skutki.(…) Kroki te reprezentują dość drastyczną zmianę porządku w globalnym społeczeństwie i jego podstawowych systemach, zaczynając od wycofywania paliw kopalnych, zastępowania wielkoskalowych wycinek gruntów wysiłkami ponownego zalesiania, stabilizowania globalnej populacji i znacznego zmniejszenia ilości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, które konsumujemy.” (“Over 11,000 Scientists Declare Climate Emergency“, Forbes)

###

Zespoły psychologów, którzy współpracowali z rządami (aby wdrożyć terror covid) i którzy zorientowali się, że przyziemna rzeczywistość musi zostać postawiona na głowie – poprzez dystans społeczny, maski, akcje zostań-w-domu, zamykanie szkół, firm, zakaz zgromadzeń i nabożeństw religijnych – aby (tworząc dezorientujące i przerażające środowisko) zapoczątkować nowy autorytarny system, w którym wolność osobista nie wykracza poza wybór zakupów online od Costco lub Amazon. Ci psychologowie mają duże zasługi w transformacji zachodniego świata w zamknięte państwo policyjne rządzone przez spiskujących złoczyńców, którzy teraz będą decydować o naszej przyszłości za nas.

SZCZEPIONKA – Kulminacja 8 miesięcy nieustającej dezinformacji i histerii

Chociaż jest jasne, że postępy w tworzeniu szczepionek zostały celowo opóźnione do czasu po wyborach prezydenckich (aby zaszkodzić perspektywom ponownego wyboru Trumpa), bardzo niewielu zdaje sobie sprawę z powodu tak szybkiego rozpowszechniania szczepionek. Mówiąc najprościej, epidemia szybko ustępuje, zmuszając producentów szczepionek do poszukiwania pospiesznej zgody na rozpoczęcie dystrybucji. Jest to niezwykle pilna sprawa, co oznacza, że FDA bez wątpienia ulegnie presji politycznej i zatwierdzi potencjalne szczepionki na długo, zanim testy udowodnią, że są one bezpieczne. W środę:

„Wielka Brytania stała się pierwszym krajem, który w środę formalnie zatwierdził szczepionkę Pfizer i BioNTech Covid-19(…) Pierwsze szczepienia mają zostać wprowadzone w przyszłym tygodniu(…) Szczepionka została dopuszczona do obrotu znacznie szybciej niż jakakolwiek inna w historii, błyskawiczny rozwój, który zwykle trwa od 15 do 20 lat, aby opracować tego typu leki”. (“U.K. becomes first country to approve Pfizer-BioNTech Covid-19 vaccine”, NBC News)

Oczywiście bezpieczeństwo nie ma znaczenia przy tworzeniu szczepionki, która zwykle wymaga 10ciu lat na opracowanie, ale jest szybko konstruowana i wprowadzana na rynek w zaledwie 8 miesięcy. Z definicji taka szczepionka nie jest bezpieczna.

Więcej z NBC: „W USA zarówno Pfizer-BioNTech, jak i Moderna złożyły wnioski do FDA o zezwolenie na wdrożenie w sytuacjach awaryjnych. Prezes BioNTech, Uğur Şahin, powiedział Richardowi Engelowi z NBC News, że jest„ przekonany, że zezwolenie w USA może być wydane również w ciągu najbliższych dwóch tygodni. ”…

W międzyczasie Światowa Organizacja Zdrowia powiedziała Reuterowi, że otrzymała dane od firm i analizuje je pod kątem „ewentualnego umieszczenia w wykazie do użytku w sytuacjach awaryjnych” – co oznacza, że można je wprowadzić szybciej w krajach rozwijających się ”. (NBC News)

###

Porównaj notkę dr Mike’a Yeadona, byłego wiceprezesa i głównego naukowca ds. alergii i chorób układu oddechowego firmy Pfizer. Yeadon odrzuca teorię „drugiej fali” jako nienaukowy nonsens. Oto, co mówi:

„Wirusy nie wywołują fal… Wielokrotnie prosiłem o zapoznanie się z bogactwem prac naukowych używanych do przewidywania„ drugiej fali ”i zbudowanie modelu do obliczenia jej prawdopodobnej wielkości i czasu. Nigdy się nie pojawili. To prawie tak, jakby nie było takiej podstawowej literatury… Od tego czasu nie było przykładów wielu fal, a najnowszy koronawirus z jakimkolwiek rzeczywistym rozprzestrzenianiem się (SARS) wystąpił w jednej fali w każdym dotkniętym regionie geograficznym. Dlaczego w ogóle zbudowano model z „drugą falą”, nie potrafię zgadnąć. (…)

Pomimo braku jakichkolwiek dowodów na “drugą falę” – i istnienie dowodów na brak fal dla tej klasy wirusów układu oddechowego – przeprowadzono szeroko zakrojoną, multimedialną kampanię platformową mającą na celu podsunięcie idei “drugiej fali” w umysłach wszystkich. Trwało to nieprzerwanie przez wiele tygodni. Udało się: sondaż wśród lekarzy ogólnych wykazał, że prawie 86% z nich stwierdziło, że spodziewają się „drugiej fali” tej zimy.

W ramach badań nad tym artykułem szukałem najwcześniejszej wzmianki o „drugiej fali”. Profesorowie Heneghan i Jefferson zauważyli 30 kwietnia, że ostrzegano nas przed „drugą falą”, a premier faktycznie ostrzegł 27 kwietnia. Profesorowie uprzedzali wszystkich, którzy z przekonaniem przewidywali „drugą” i „trzecią falę”, że historyczne zapisy nie zapewniają dowodów na to.

Szukałem wzmianek w BBC o „drugiej fali”. 3 i 6 marca pojawiła się wzmianka o pojedynczej fali SARS-CoV-2, która miała większość (95%) wpływu na wczesnym etapie. To, co wygląda na ostateczny dokument, 29 marca, wciąż odnosi się tylko do jednej fali. Tego uczy historia i immunologia….

Pomimo tej uciążliwej osobliwości związanej z „drugą falą” i prawie tak, jakby istniał plan na nią, infrastruktura testowa PCR (reakcji łańcuchowej polimerazy) w Wielkiej Brytanii zaczęła być przekształcana…. Portugalski sąd najwyższy ustalił dwa tygodnie temu, że ten PCR test nie jest wiarygodnym sposobem określenia stanu zdrowia lub zaraźliwości obywateli…. Biorąc pod uwagę naukową trafność tego testu w obliczu poważnych wyzwań, uważam, że należy go natychmiast wycofać z użytku ”. (“The PCR False Positive Pseudo-Epidemic“, Lockdown Skeptics)

###

Yeadon: „Jak możemy pogodzić te twierdzenia dotyczące dziesiątek tysięcy codziennych „przypadków” i bezprecedensowej „drugiej fali” zgonów z nieprawdopodobną ilością testów przy użyciu techniki uznawanej przez ekspertów za trudną do rzetelnego wykonania nawet na małą skalę?”

To łatwe. Cała ta farsa została sfałszowana, aby fałszywie pozytywne wyniki PCR wyglądały jak prawdziwa epidemia. Pamiętaj, że to nie jest moja nieprofesjonalna obserwacja, ale byłego wiceprezesa i głównego naukowca firmy Pfizer ds. alergii i chorób układu oddechowego.

###

Więc powiedzmy, że masz rozległy zawał serca i umierasz, ale test PCR pokazuje, że masz nieszkodliwe fragmenty RNA w krwiobiegu, a śmierć jest oznaczona jako „Covid”. Zrozumiałeś? Yeadon podsumowuje tę chciwość jednym zwięzłym zdaniem:

Mamy bardzo mocne dowody na to, że masowe testy PCR, jakie są obecnie przeprowadzane, są całkowicie bezwartościowe”. (Yeadon i panel ekspertów przedłożyli od tego czasu 10-punktowy artykuł do redakcji Eurosurveillance, kwestionujący naukę, na której opiera się test PCR, „która doprowadziła do światowych błędnych diagnoz zakażeń przypisywanych SARS-CoV-2 i związanych z choroba COVID-19. Mamy do czynienia z rygorystycznymi blokadami, które zniszczyły życie i środki do życia wielu ludzi, ograniczony dostęp do edukacji i te ograniczenia narzucone przez rządy na całym świecie są bezpośrednim atakiem na podstawowe prawa ludzi i ich wolności osobiste, powodując dodatkowe szkody dla całych gospodarek w skali globalnej ”).

Według Yeadona i jego zespołu niezależnych badaczy:

Pandemia zakończyła się w czerwcu, a odporność stadna była główną siłą, która zdławiła pandemię i zmusiła ją do odwrotu. Jesienią rzekome „przypadki” są wytworem obłąkanego systemu testowania…. Chociaż istnieje pewna liczba COVID-19 wzdłuż „wtórnej linii”… wystąpił on głównie w regionach, miastach i dzielnicach, które wiosną zostały mniej dotknięte. Prawdziwy COVID-19 ogranicza się samoistnie i mógł już osiągnąć szczyt w niektórych miastach na północy. Nie powróci do życia…

Otóż to. Cała reszta to fałszywie dodatnia pseudoepidemia PCR. Oczywiście lekarstwem, tak jak to było w przeszłości, kiedy PCR zastąpiła samą pandemię jako zagrożenie, jest zaprzestanie masowych testów PCR ”. (“The PCR False Positive Pseudo-Epidemic” Dr Mike Yeadon, Lockdown Skeptics)

###

Dlaczego, na przykład, rząd brytyjski zwerbował “wywiad wojskowy” do poszukiwania i niszczenia tego, co The Times nazywa „bojownikami antyszczepionkowymi” i związanymi z tym „treściami propagandowymi” w cyberprzestrzeni?

Dlaczego giganci mediów społecznościowych mieliby usuwać artykuły krytyczne wobec szczepionek?

Dlaczego wszystkie media i eksperci ds. zdrowia publicznego naciskają na masowe szczepienia?

Czemu?

Odpowiedź jest oczywista, prawda?

To dlatego, że zamożni powerbrokers, którzy organizują tę operację, chcą masowo zaszczepić narody. O to w tym wszystkim chodzi.

A więc pytanie brzmi: dlaczego? Dlaczego jest to dla nich takie ważne? Czy to dlatego, że chcą ratować życie?

###

Ostatecznym celem mogą być masowe szczepienia. Sprawdź podejście Yeadon’a do szczepionek w najnowszym wydaniu LifeSite News:

„Nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię(…) Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie zamierzasz też planować szczepienia milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie była szeroko testowana na ludziach(…)

Ponieważ można wykazać, że „około 30% populacji miało wcześniej odporność”, a jeśli uwzględnimy małe dzieci, które są „odporne”, ok. 40%, i biorąc pod uwagę, że wskaźnik zakażeń jest „gdzieś w połowie między 20 a 30%”, oznacza to, że około 65 do 72% populacji jest obecnie odpornych na COVID-19.

Biorąc pod uwagę rzeczywistość odporności stadnej, kiedy podatność na wirusa spada tak nisko, wynosząc około 28 do 35%, „populacja ta nie może już dłużej wspierać rozprzestrzeniającego się wybuchu choroby”, a zatem wirus zanika i znika … pandemia została skutecznie zakończona i może być łatwo rozwiązana przez prawidłowo działającą NHS (służbę zdrowia). W związku z tym kraj powinien mieć możliwość natychmiastowego powrotu do normalnego życia”. (“Former Pfizer VP: ‘No need for vaccines,’ ‘the pandemic is effectively over”, LifeSite News)

Czy on ma rację? Czy szczepionki są niepotrzebnym ryzykiem, które nie służą żadnemu praktycznemu celowi? Oto, co jeszcze mówi Yeadon na temat potencjalnych skutków ubocznych nowych szczepionek na bazie mRNA, które są „wściekłe” (all the rage).

„Tworzenie tak zwanych „nieneutralizujących przeciwciał” może prowadzić do przesadnej reakcji immunologicznej, zwłaszcza gdy osoba badana ma do czynienia z prawdziwym,„ dzikim ”wirusem po szczepieniu”.

– Oczekuje się, że szczepionki wytworzą przeciwciała przeciwko białkom szczytowym (spike proteins) SARS-CoV-2. Jednak białka szczytowe zawierają również białka homologiczne do syncytyny, które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie. Należy wykluczyć, że szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 może wywołać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie-1, ponieważ w przeciwnym razie może spowodować niepłodność trwającą nieokreślony czas u zaszczepionych kobiet.

– Szczepionki mRNA firmy Pfizer / BioNTech zawierają glikol polietylenowy (PEG). 70% ludzi rozwija przeciwciała przeciwko tej substancji. Oznacza to, że wiele osób może rozwinąć alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie.

– Zbyt krótki czas trwania badania nie pozwala na realne oszacowanie późnych skutków. Podobnie jak w przypadkach narkolepsji po szczepieniu na świńską grypę, miliony zdrowych ludzi byłyby narażone na niedopuszczalne ryzyko, gdyby wydano natychmiastową zgodę i nastąpiłaby możliwość obserwowania późnych skutków szczepienia”. (“That Was Quick”, Lockdown Skeptics)

Podsumujmy:

Nowe szczepionki messenger RNA mogą uczynić biorców bardziej podatnymi na poważne choroby lub śmierć.
– Białka szczytowe mogą „wywołać reakcję immunologiczną”, która „spowoduje bezpłodność”. (Jeszcze raz kontrola populacji)
– Nowe szczepionki zawierają glikol polietylenowy (PEG), który może być „potencjalnie śmiertelny”.
– Próby nie były wystarczająco długie, aby określić, czy szczepionki są bezpieczne, czy nie. Zatwierdzenie FDA nie oznacza „bezpeczeństwa”. Wręcz przeciwnie. FDA też może ulegać wpływom w taki sam sposób, jak FAA. (casus: Boeing 737 Max)

Nowy system szczepionek Covid-19 jest zarówno niepotrzebny, jak i ryzykowny. Czytelnicy powinni zignorować szum i przeprowadzić własne poszukiwania. Weź odpowiedzialność za własne zdrowie i dobrostan. Nie oczekuj, że media lub urzędnicy zdrowia publicznego powiedzą prawdę. Nie powiedzą. Chcą cię wykorzystać jako królika doświadczalnego w swoim szalonym eksperymencie laboratoryjnym. Nie współpracuj, nie przestrzegaj, nie zgadzaj się, nie ulegaj.

Nie poddawaj się.

The Covid-19 Vaccine; Is the Goal Immunity or Depopulation?, Mike Whitney, December 4, 2020

Komentarz: niezmiennie zachęcam do samodzielnej lektury całego artykułu i weryfikacji źródeł oraz analizy wniosków prezentowanych przez autora.
_____________

Uzupełnienia:

Pomoc w tłumaczeniu

Dr Zbigniew Martyka ostrzega przed szczepionkami na Covid-19: “W razie powikłań pacjent zostanie sam

Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronaworusowi

Polacy nie będą wiedzieć, która szczepionka została im podana?

Dlaczego powinniśmy sobie darować…

Drug Companies Continue to Shed Liability for Rushed Coronavirus Treatments, Sharon Lerner, August 28, 2020

Były szef działu badań firmy Pfizer: Szczepionka Covid obejmuje sterylizację kobiet

Why Do Most Medical Doctors Blindly Recommend Vaccinations?, Michelle Goldstein, March 22, 2016

Świnia na ubój musi być zdrowa – zaszczep się

Instrukcja C-19 czyli o co pytać

Dlaczego Bill Gates powiedział, że szczepionki pomogą ograniczyć liczbę ludzi na świecie?

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!