Nowy Doktor Strangelove i spółka

Peter Sellers jako zwariowany Dr. Strangelove, miłośnik bomby atomowej w filmie Dr. Strangelove (1964)

…czujność rewolucyjna w walce o Nową Normalność… (bo dotychczasowa okazała się nienormalna)…

Masowe „wyszczepianie” ludzkiego stada to marzenie nowego Doktora Strangelove (kto nie widział tak zatytułowanej czarnej komedii z Peterem Sellersem w roli generała, który zakochał się w bombie atomowej?) czyli Mr. Moravetzkiego i jego kumpli z różnych sowich towarzystw.

Nową szczepionkę, którą Polska zakupiła w ilości 20 milionów sztuk, reklamuje się we mediach na lewo i prawo jako „jedyny ratunek przed wirusem” (kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo… są znakomicie sprawdzające się leki doustne – parodniowa kuracja i po wirusie, ale o tym ani mru mru, nie wolno, materiały na ten temat są usuwane np. z Fb).

…oblicze zmęczone nieustającą troską o dobro narodu…

Jednak nie jest to już poczciwe podawanie człowiekowi wytworzonej laboratoryjnie proteiny, mającej wywołać u niego reakcję immunologiczną podobną do choroby i w ten sposób sprowokować wytwarzanie przeciwciał odpornościowych. Tak było dawniej. Teraz „szczepienie” polegać ma na podaniu do wnętrza ludzkiej komórki cząstki RNA (kwasu rybonukleinowego) pochodzącego z wirusa, który będzie powodował przebudowę genomu ludzkiego.

Darth Vader czy Doktor Strangelove?

Są to szczepionki nowej generacji tzw. wektorowe nazywane też genetycznymi. Proces przebudowy ludzkiego genomu ma charakter nieodwracalny i dziedziczny.

W ten sposób psychopatyczni zbrodniarze mogą naród polski zmienić w warzywa.

Oto więcej na ten temat. Oglądajcie, póki można. Na You Tube ten film usunięto zaraz po jego zamieszczeniu. Teraz jest – jeszcze – dostępny, tu i ówdzie na innych portalach.  Link

O autorze: pokutujący łotr