Trevignano Romano: Orędzia listopad /grudzień 2020

Trevignano Romano, 28 listopada 2020 r.

Matka Boża z Dzieciątkiem, Kościół Mariacki w Gdańsku

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Jak pięknie jest widzieć moje dzieci na klęczkach, tak rzadko widuję [teraz] ludzkie serca prowadzone miłością do mnie i do Mojego Syna. Moje drogie dzieci, widać już podziały, jakie są dokonywane w [zakresie] wierności Bogu. Moje dzieci, jestem tu po to, aby nieść miłość, odwagę i chronić was w każdej chwili. W tym czasie, ci, którzy pozostają wierni, doznają podwojenia łask, aby mogli pojąć Miłosierdzie Boże, jak wielkie ono jest. Moje dzieci, wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie, więc bądźcie gotowi, bo pojawi się niespodziewanie. Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że Słowem Bożym jest Prawda, która nie może być zmistyfikowana, a więc człowiek pozwala sobie na coś, co nie jest miłe Bogu. Dzieci moje, pamiętajcie o słowach Jezusa: “albo ze mną, albo przeciw mnie”. Bądźcie z Nim, a będziecie mieli w sobie radość i pokój, nawet gdy wokół was zapadną ciemności. Teraz daję wam moje matczyne błogosławieństwo, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 1 grudnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Posłuchaj, moja córko, w tym miesiącu świat usłyszy krzyk Narodzenia: oto mój Syn przychodzi pośród ucisku i duchowej zarazy. Moje dzieci, połączcie swe głosy z głosem Nieba i módlcie się, módlcie, módlcie dzieci o pokój, tak, aby mógł on nastać. Nadejście Chrystusa uprzedzają modlitwy wszystkich, którzy mają wiarę. Ziemia mocno zadrży, wody zatopią lądy, módlcie się za Włochy. Moje dzieci, ludzkość biernie przyjęła wolę światowej elity, nie zgłębiając [ich intencji] i potęga szatana coraz mocniej oplata tę ludzkość. Dzieci moje, wyrwijcie się z uśpienia i wołajcie głośno Imię Pana, wzywajcie Go, miłujcie i bądźcie Mu wierne. Wielu z was nie rozumie, co się dzieje, ale zrozumiecie, jeśli będziecie czytać przesłania i przeżywać je w swoich sercach. Ostrzegałam was, od czasu Fatimy, Salette aż po dziś dzień, jednak lenistwo rozproszyło wam uwagę i zrobiło z was ślepców. Oto nastąpił kres czasu: dzieje się to na waszych oczach i przestańcie się dziwić, a zacznijcie reagować. Złączcie głosy w chórze odmawiającym Święty Różaniec. Módlcie się za Chiny, za Amerykę. Teraz błogosławię was, w Imię Trójcy Świętej.

Trevignano Romano, 3 grudnia 2020 r.

Matka Boża Pięknej Miłości, Katedra w Bydgoszczy

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, dziękuję wam za wiarę i miłość, którą czuję w waszych sercach, ale czuję też wiele serc z kamienia, które nie otwierają się na łaskę. Mówię tym dzieciom: wykorzystajcie ten moment, aby usunąć brud z waszych serc i wkroczyć na drogę, która prowadzi do Jezusa! Moje dzieci, modlitwy mogą odmienić bieg wydarzeń, proszę was, podajcie mi swe ręce a ja poprowadzę was do Odkupiciela, do światła, miłości i miłosierdzia. Tak bardzo pragnęłabym ich obecności w waszym życiu, ale ta ludzkość skręciła z [właściwej] drogi i podążą ku zatracie [życia wiecznego]. Dziś, większa część ludzkości żyje tak, jakby Boga nie było i nie zasłaniajcie się niewiedzą, bo to wasze czyny wywołują Jego gniew; ja jestem tu po to, by was ostrzec: wejdźcie na drogę światła, kochajcie Boga, a On odmieni wam serca, sprowadzi pokój i radość. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Dziś Matka Boża była wraz ze świętym Józefem, uśmiechała się. Matka Boża mówi, że dziś wiele łask zstąpi na obecnych.

Przekład symultaniczny z jęz. ang. w porównaniu z jęz. włoskim

Pokutujący Łotr

O autorze: pokutujący łotr