Bardzo ważne spotkanie dla bezpieczeństwa UE w sprawie… seksu

Angela Merkel ma już wkrótce odbyć spotkanie na wysokim szczeblu i rozmawiać o seksie i klimacie. Kanclerz Niemiec zgodziła się spotkać się z dwiema lewicowymi aktywistkami rozsiewającymi memy nowej “duchowości”.

Bodźcem do spotkania miał podobno być wymowny SMS od  Grety Thunberg, nie pozostawiający żadnego wyboru niemieckiej polityk: “how dare you!”. Po takiej wiadomości Merkel natychmiast umówiła spotkanie na 25 sierpnia.

Zakres tematyczny spotkania nie pozostawia złudzeń. Greta Thunberg oraz Luisa Neubauer tradycyjnie przekroczą granice opresyjnej logiki. Według niektórych doniesień chodzi o seks i “ślad węglowy” lub odwrotnie: o “ślad węglowy” i seks. Oficjalnie na polskojęzycznej stronie biznesalert.p zamieszczono następującą informację:

“Neubauer zajmuje się ochroną klimatu, ale również dyskusjami światopoglądowymi. Przekonuje, że prawica prowadzi politykę seksistowską i mizoginistyczną (nienawistną do kobiet- przypis red.). Promuje postulaty feministyczne”.

Część komentatorów zastanawia się jakie zdanie mają aktywistki typu Neubauer na temat sprzedawanych na Amazonie lalek dla pedofilów.

Kim jest Luisa-Marie Neubauer?  To niemiecka aktywistka na rzecz tworzenia nowego klimatu. Kobieta był (na wszelki wypadek postanowiłem, że chociaż raz  napiszę był). Był on jedną z głównych inicjatorów lajków szkolnych dla ruchu klimatycznego. Neubauer należy do ekstremistycznej lewicowej organizacji „ONE”. Według informacji ujawnionych rok temu przez NajwyższyCzas, na stronie fundacji prowadzonej przez Billa i Melindę Gatesów znajduje się podstrona poświęcona organizacji „ONE”. Pojawia się na niej nazwisko George’a Sorosa. Działaczka Neubauer popiera także, podobnie jak prezydent Andrzej Duda, wdrożenie marksistowskiej Agendy 2030. Tak frajerzy. Wasz ulubieniec to zaakceptował i wciąż popiera.

Wygląda na to, że z powodu zapowiedzianej przez PiS likwidacji górnictwa węglowego aktywistki ominą Polskę.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne