Omijamy główny ściek. Prawda o globalizmie, fałszywej pandemii i “gorszym sorcie” z PiS

“Globalizacja jest sprzeczna z Boskim planem. Ma tendencję do ujednolicenia ludzkości. Globalizacja oznacza odcięcie człowieka od korzeni, religii, kultury, historii, zwyczajów i przodków. Staje się On bezpaństwowcem, bez kraju, bez ziemi” – kardynał Robert Sarah.

„Standaryzacją sposobów życia jest rakiem postmodernistycznego świata. Ludzie stają się nieświadomymi członkami wielkiego stada planetarnego, które nie myśli, nie protestuje i pozwala kierować się ku przyszłości, która do niego nie należy

Jako przyjaciel Europy Jego Eminencja (Kardynał Sarah) stoi w ostrym kontraście z elitami, które określa jako „neokolonialne”. Neokolonialiści bowiem nie są inspirowani

 • ani autentycznym europejskim patriotyzmem,
 • ani chrześcijańską gorliwością, ale przewrotną
 • mesjanistyczną manią Oświecenia, mającą na celu zniesienie niewygodnych różnic między narodami, między religiami, między płciami, a nawet między człowiekiem a maszyną. Jeśli coś jest antyzachodnie, to sam liberalny Zachód.

  Mężczyźni nie są do siebie podobni. Natura także jest bogata na wiele sposobów, ponieważ tak ją zarządził. Nasz Ojciec myślał, że jego dzieci mogą być wzbogacone przez ich różnice. Dzisiaj globalizacja jest sprzeczna z boskim planem. Ma tendencję do ujednolicenia ludzkości. Globalizacja oznacza odcięcie człowieka od korzeni, religii, kultury, historii, zwyczajów i przodków. Staje się bezpaństwowcem, bez kraju, bez ziemi. Jest w domu wszędzie i nigdzie.

Kardynał Robert Sarah / Link/

(…) bez kraju, bez ziemi również bez własności poprzez zaplanowaną grabież i likwidację gotówki- przypis red.

 • Orlen ma ponad 2 mld złotych straty
 • Co bulgocze w szambie? TVP znowu kłamie podając, że większość Polaków chce rządów” zjednoczonej prawicy”, a z wykresu widać wyraźnie, że największe poparcie mają socjaliści z PiSu, a inni “Polacy” wybierają pozostałe ugrupowania lewicowe. Rachityczna Prawica uzyskuje najczęściej 6- 9%

Grzegorz Braun roztacza perspektywę ocalenia dla Szumowskiego:

Być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy…

Następna potyczka, tym razem z inną przedstawicielką “gorszego sortu”, marszałek Gosiewską, która przyzwyczajona do symboliki banderowskiej nie reagowała na nazistowskie symbole komunistek w sejmie i wyłączyła mikrofon w reakcji  na kilka zdań prawdy.

 

Fakty o Covid-19

Źródła do faktów na temat Covid-19, dostarczone przez ekspertów w tej dziedzinie, aby pomóc naszym czytelnikom w realistycznej ocenie ryzyka. (Regularne aktualizacje poniżej)

„Jedynym sposobem walki z zarazą jest uczciwość”. Albert Camus, Zaraza (1947)

PODSUMOWANIE

 1. Według danych z najlepiej przebadanych krajów, takich jak Korea Południowa, Islandia, Niemcy i Dania, ogólna śmiertelność Covid-19 jest dwudziestokrotnie niższa niż początkowo zakładana przez WHO.
 2. Badanie zaprezentowane w Nature Medicine dochodzi do podobnego wniosku, nawet odnośnie chinskiego miasta Wuhan. Początkowo zanotowano znacznie wyższe wartości dla Wuhan, ponieważ nie zarejestrowano wielu osób z łagodnymi objawami lub bez objawów.
 3. 50% do 80% osób z pozytywnym wynikiem testu nie wykazuje objawów. Nawet wśród osób w wieku od 70 do 79 lat, około 60% pozostaje bezobjawowych, wiele innych wykazuje jedynie łagodne objawy.
 4. Mediana wieku zmarłych w większości krajów (w tym we Włoszech) wynosi ponad 80 lat, a tylko około 1% zmarłych nie miało poważnych, współistniejących chorób. Wiek i profil ryzyka zgonów zasadniczo odpowiadają zatem przeciętnej śmiertelności.
 5. Wiele medialnych doniesień o młodych i zdrowych ludziach umierających z powodu Covid-19 okazało się fałszywymi po bliższym zbadaniu. Wiele z tych osób albo nie umarło z powodu Covid-19, albo faktycznie miało poważne dolegliwości współisniejące (takie jak niezdiagnozowana białaczka).
 6. Przeciętnie ogólna śmiertelność w USA wynosi około 8 000 osób dziennie, w Niemczech około 2 600 osób, a we Włoszech około 1 800 osób dziennie. Śmiertelność grypy sezonowej w USA wynosi do 80 000, w Niemczech i we Włoszech do 25 000, a w Szwajcarii do 1 500 osób na zimę.
 7. Na wyraźnie zwiększoną śmiertelność w północnych Włoszech mogą wpływać dodatkowe czynniki ryzyka, takie jak bardzo wysokie zanieczyszczenie powietrza i skażenie mikrobiologiczne, a także załamanie opieki zdrowotnej nad osobami starszymi i chorymi z powodu masowej paniki oraz znacznego ograniczenia życia gospodarczego i społecznego.
 8. W krajach takich jak Włochy i Hiszpania, oraz w pewnym stopniu Wielka Brytania i USA, poważne przeciążenie szpitali, szczególnie z powodu grypy, nie jest niczym niezwykłym. Ponadto do 15% lekarzy i pielęgniarek musi obecnie poddać się kwarantannie, nawet jeśli nie wystąpią u nich żadne objawy.
 9. Istotne pytanie to czy ludzie umierają z koronowirusem, czy też z powodu koronowirusa. Sekcje zwłok pokazują, że w wielu przypadkach poprzednie choroby były ważnym lub decydującym czynnikiem, ale oficjalne dane zwykle tego nie odzwierciedlają.
 10. Dlatego w celu oceny niebezpieczeństwa choroby kluczowym wskaźnikiem nie jest często wspominana liczba osób z wynikiem pozytywnym oraz zmarłych, ale liczba osób, które faktycznie i nieoczekiwanie rozwijają symptomy zapalenia płuc lub na nie umierają.
 11. Często pokazywane krzywe wykładnicze „przypadków koronowirusa” są mylące, ponieważ liczba testów również rośnie wykładniczo. W większości krajów stosunek wyników testów pozytywnych do testów ogółem pozostaje stały między 5% a 25% lub powoli rośnie.
 12. Kraje bez głębokich restrykcji gospodarczych czy społecznych, takie jak Japonia, Korea Południowa i Szwecja, nie doświadczyły bardziej negatywnego przebiegu wydarzeń niż inne kraje. Może to podważyć skuteczność tak daleko idących środków.
 13. Według wiodących specjalistów od chorób płuc, inwazyjna wentylacja pacjentów z Covid-19 często przynosi efekt przeciwny do zamierzonego i powoduje dodatkowe uszkodzenie płuc. Inwazyjna wentylacja pacjentów Covid-19 jest częściowo wykonywana ze strachu przed rozprzestrzenianiem się wirusa w powietrzu z wydzielin chorego.
 14. Wbrew pierwotnym założeniom, pod koniec marca WHO ogłosiło, że nie ma dowodów na rozprzestrzenianie się wirusa poprzez powietrze. Wiodący niemiecki wirusolog w badaniu pilotażowym również nie znalazł źródeł infekcji w powietrzu.
 15. W wielu klinikach w Europie i Stanach Zjednoczonych jest niewielu pacjentów, a niektóre musiały skrócić dzień pracy personelu z tego powodu. Liczne operacje i terapie zostały anulowane przez kliniki, gdyż nawet pacjenci z nagłymi przypadkami czasami pozostają w domu z obawy przed wirusem.
 16. Niektóre media zostały przyłapane na próbach dramatyzowania sytuacji w klinikach, czasem nawet przy użyciu zmanipulowanych zdjęć i filmów. Generalnie media nie kwestionują nawet wątpliwych, ale oficjalnych oświadczeń i liczb.
 17. Zestawy testów używane na świecie nie są precyzyjne. Kilka badań wykazało, że nawet znane do tej pory koronawirusy mogą dawać fałszywie pozytywne wyniki. Ponadto obecnie używany test na wirusy nie został poddany weryfikacji klinicznej ze względu na presję czasu.
 18. Wielu znanych na całym świecie ekspertów z dziedziny wirusologii, immunologii i epidemiologii uważa, że podjęte środki przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego i zalecają oni szybkie i naturalne nabycie odporności stadnej w populacji, chroniąc przy tym ludzi z grup ryzyka.
 19. W Stanach Zjednoczonych i na całym świecie gwałtownie wzrosła liczba osób cierpiących z powodu bezrobocia, problemów psychicznych i przemocy domowej w wyniku podjętych środków restrykcyjnych. Wielu ekspertów uważa, że restrykcyjne środki mogą pochłonąć więcej ofiar niż sam wirus.
 20. Demaskator NSA, Edward Snowden, ostrzega, że „kryzys koronawirusowy“ jest wykorzystywany do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli. Znany wirusolog Pablo Goldschmidt mówi o „globalnym terrorze medialnym” i „środkach totalitarnych”. Wiodący brytyjski wirusolog profesor John Oxford mówi o „epidemii medialnej”.
Zobacz także: List otwarty profesora Bhakdiego do kanclerz Niemiec Angeli Merkel.

Poniżej znajdziesz regularne, ale nie codzienne, aktualizacje na temat wydarzeń medycznych i politycznych.

25 kwietnia, 2020

Wydarzenia medyczne
 • Profesor Detlef Krüger, poprzednik znanego niemieckiego wirusologa Christiana Drostena w klinice Charité w Berlinie, mówi w swoim ostatnim wywiadzie, że Covid-19 jest „pod wieloma względami porównywalny z grypą” i „nie jest bardziej niebezpieczny, niż niektóre warianty wirusa grypy“. Profesor Krüger uważa, że „zalecane przez politykow noszenie maseczek” to przejaw „akcjonizmu“ i jest potencjalnie „działaniem rozprzestrzeniającym wirusa“. Jednocześnie ostrzega przed „ogromnymi skutkami ubocznymi” spowodowanymi podjętymi restrykcjami.
 • Były główny szwedzki i europejski epidemiolog profesor Johan Giesecke udzielił wywiadu austriackiemu magazynowi Addendum. Profesor Giesecke twierdzi, że od 75% do 90% epidemii jest „niewidoczna”, ponieważ u wielu osób nie występują żadne objawy, lub są one bardzo słabe. Wprowadzenie restrykcji byłoby zatem „bezcelowe” i zaszkodziłoby całemu społeczeństwu. Podstawą szwedzkiej strategii jest to, że „ludzie nie są głupi”. Giesecke spodziewa się śmiertelności między 0,1 a 0,2%, podobnie jak w przypadku grypy. Profesor Giesecke twierdzi również, że Włochy i Nowy Jork były bardzo słabo przygotowane na wirusa, gdyż nie chroniły ludzi z grup ryzyka.
 • Najnowsze dane z Włoch pokazują (strony 12 i 13), że zmarło 60 z prawie 17 000 lekarzy i pielęgniarek, którzy uzyskali wynik pozytywny. Oznacza to, że wskaźnik śmiertelności Covid-19 jest mniejszy niż 0,1% dla osób poniżej 50 roku życia, 0,27% dla osób w wieku od 50 do 60 lat, 1,4% dla osób w wieku od 60 do 70 lat i 12,6% dla osób w wieku od 70 do 80 lat. Nawet te liczby są prawdopodobne zbyt wysokie, ponieważ są to zgony z koronawirusem i niekoniecznie z powodu koronawirusa. Nawet do 80% ludzi pozostaje bezobjawowych, więc wielu pracowników służby zdrowia mogło nie zostać przetestowanych. Ogólnie jednak wartości są zgodne z wartościami np. Korei Południowej i pokazują, że wskaźnik śmiertelności jest na poziomie umieralności z powodu zwykłej grypy sezonowej.
 • Szef Włoskiej Obrony Cywilnej oświadczył w połowie kwietnia, że w domach opieki w Lombardii zmarło ponad 1800 osób i że w wielu przypadkach przyczyna śmierci nie jest jeszcze jasna. Wcześniej wiadomo było, że opieka nad osobami starszymi i domami opieki, a w rezultacie cały system opieki zdrowotnej w niektórych częściach Lombardii upadł, częściowo z powodu strachu przed wirusem i wprowadzeniem restrykcji.
 • Najnowsze dane z Belgii pokazują, że tam również nieco ponad 50% wszystkich dodatkowych zgonów ma miejsce w domach opieki społecznej, które cierpią z powodu restrykcji. W 6% tych zgonów Covid-19 został „potwierdzony”, w 94% zgonów był „podejrzewany”. Około 70% pozytywnie przetestowanych pracowników i mieszkańców nie wykazywało żadnych objawów.
 • Brytyjski Guardian przytacza nowe badania, zgodnie z którymi zanieczyszczenie powietrza może być „kluczowym czynnikiem” przyczyniającym się do śmierci z Covid19. Na przykład 80% zgonów w czterech krajach miało miejsce w najbardziej zanieczyszczonych regionach (w tym w Lombardii i Madrycie).
 • Kalifornijski lekarz dr Dan Erickson na konferencji prasowej podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Covid19. Do tej pory szpitale i oddziały intensywnej terapii w Kalifornii i innych stanach są w dużej mierze puste. Dr Erickson donosi, że w kilku stanach USA są przypadki wywierania presji na lekarzy, aby wystawiali akty zgonu wspominające o Covid-19, nawet jeśli sami lekarze się z tym nie zgadają. Dr Erickson zaleca poddanie kwarantannie tylko chorych, a nie zdrowych lub całego społeczeństwa, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na zdrowie i psychikę. Zaobserwowano już znaczny wzrost „efektów wtórnych”, takich jak alkoholizm, depresja, samobójstwa i przemoc domowa w stosunku do dzieci i partnerów. Na podstawie danych z różnych krajów, dr Erickson ocenia śmiertelność Covid-19 na około 0,1% lub podobną do grypy. Według dr Ericksona maseczki na twarz mają sens tylko w specjalnych sytuacjach, takich jak w szpitalu, ale nie w życiu codziennym.
 • Niemiecka gazeta DIE ZEIT koncentruje się na wysokiej liczbie pustych łóżek w szpitalach, które w niektórych oddziałach sięgają nawet 70%. Badania na raka czy przeszczepy narządów, które nie są krytyczne z punktu widzenia przeżycia pacjenta, zostały anulowane, aby zrobić miejsce dla osób z Covid-19 – ale jak na razie są one puste.
 • Nowe danej z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie około 2000 osób tygodniowo umiera w domu nie z powodu Covid-19, ale ponieważ nie mogą lub nie chcą korzystać z systemu opieki zdrowotnej. Są to głównie pacjenci z nagłymi przypadkami jak zawał serca czy udar, a także osoby przewlekle chore.
 • Naukowcy z Austrii doszli do wniosku, że w marcu zmarło tam więcej osób z powodu nieleczonych zawałów serca, niż z powodu Covid19.
 • W Niemczech wprowadzono wymóg noszenia maseczek w transporcie publicznym i w punktach sprzedaży detalicznej. Prezes Światowego Stowarzyszenia Medycznego, Frank Montgomery, skrytykował to jako „niewłaściwe”, a używanie szalików czy chust do zasłaniania twarz jako „śmieszne”. W rzeczywistości badania pokazują, że stosowanie maseczek w życiu codziennym nie przynosi wymiernych korzyści osobom zdrowym i bezobjawowym, dlatego szwajcarski infekcjolog dr Vernazza mówi o „medialnym szumie”. Inni krytycy nazywają to symbolem „przymusowego posłuszeństwa”.
 • W 2019 r. badanie WHO pokazało, że „jest niewiele lub nawet w ogóle nie ma dowodów naukowych” na skuteczność takich środków, jak „dystans społeczny”, ograniczenia podróży czy blokady. (Oryginalne badanie)
 • Niemieckie laboratorium stwierdziło na początku kwietnia, że zgodnie z zaleceniami WHO testy na obecność Sars-CoV-2 są obecnie uważane za pozytywne nawet wtedy, gdy konkretna sekwencja docelowa wirusa Covid-19 jest ujemna i pozytywna jest tylko bardziej ogólna sekwencja docelowa koronawirusa. Może to jednak prowadzić do tego, że inne koronawirusy również powodują fałszywie dodatni wynik testu. Laboratorium wyjaśniło również, że przeciwciała Covid-19 są często wykrywalne tylko dwa do trzech tygodni po wystąpieniu objawów. Należy to wziąć pod uwagę, aby nie lekceważyć faktycznej liczby osób już odpornych na Covid-19.
 • Zarówno w Szwajcarii jak i w Niemczech niektórzy politycy wezwali do „obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusom”. Jednak szczepienia przeciwko tak zwanej „świńskiej grypie” z 2009/2010 r. doprowadzały niekiedy do poważnych uszkodzeń neurologicznych, szczególnie u dzieci, a roszczenia o odszkodowania idą w miliony.
 • Profesor Christopher Kuhbandner: O braku naukowego uzasadnienia na wprowadzenie restrykcji koronawirusowych: „Podawane liczby dotyczące nowych infekcji zawyżają prawdziwe rozprzestrzenianie się koronawirusa. Obserwowany szybki wzrost nowych infekcji wynika prawie wyłącznie z faktu, że liczba testów gwałtownie wzrosła w czasie (patrz wykres poniżej). Tak więc, przynajmniej według podawanych liczb, w rzeczywistości nigdy nie nastąpiło wykładnicze rozprzestrzenianie się koronawirusa. Podane liczby dotyczące nowych infekcji ukrywają fakt, że liczba nowych infekcji spada od około początku lub połowy marca”.

Całość- wykresy, opinie: link

O autorze: Redakcja