Antypolski rząd Morawieckiego. Ogłupieni Polacy nie protestują

Zdjęcie: Wprost.pl

 

W ciągu 4 lat minionej kadencji nie przeprowadzono żadnych zadeklarowanych reform, a teraz widać wyraźnie, że nigdy ich nie planowano na poważnie. Były to tylko i wyłącznie propagandowe hasła dla użytecznych idiotów. Przed chwilą powstał rząd kontynuacji…

Kim jest Morawiecki?

Jeżeli ktoś chce poznać prawdę o Morawieckim, który został wzięty na wirtualny postronek przez Danielsa i zaprowadzony do rabina Chabad Lubawicz, aby uzyskać świadectwo koszerności, przed powołaniem go na premiera – polecam: [Link]

Dlaczego ten rząd jest antypolski?

Według mojej opinii od 4 lat realizuje obcy interes kosztem Polaków. 26 października 2017 w rozmowie z Bronisławem Wildsteinem Morawiecki:

Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”

–  powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga. Dziś wiemy, że sytuacja od tamtej pory jeszcze się pogorszyła. Wpuszczenie obcych banków i korporacji z dużymi ulgami podatkowymi, powoduje transfer zysków za granicę, w sytuacji, gdy polscy przedsiębiorcy są gnębieni przez horrendalne podatki. Przykład Ubera, który jeździ poza polskim systemem prawnym, przykład rezygnacji z podatku cyfrowego (molochy z USA: Amazon, Facebook, Google, YouTub), przejęcie polskich zakładów przetwórstwa owocowego przez Chińczyków, Kupienie przez Hiszpanów firmy Solaris, opanowanie przez Żydów sieci autobusowej i likwidacja połączeń PKS, pazerna chęć Amerykanów na polską miedź i srebro: [Link]. Aktualne naciski Amerykanów w sprawie eksploatacji polskich złóż miedzi i srebra wybrzmiały w formie listu:

Kongresmeni USA naciskają na premiera Morawieckiego ws. zmienienia podatku od wydobycia miedzi. “Wierzymy, że usunięcie barier dla amerykańskich inwestycji w Polsce pomoże uwolnić ogromny potencjał polskiej gospodarki” – czytamy w liście amerykańskich polityków.  / dorzeczy.pl/

Tymczasem jak przystało na politycznie uległych lewaków z PiSu, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od ekoterrorystów, powołali oni Ministerstwo Klimatu. Zamiast zrealizować obietnicę wypowiedzenia pakietu klimatycznego, niszczącego polskie przedsiębiorstwa powołali nowe ministerstwo na miarę Ministerstwa Głupich Kroków. Czy naprawdę politycy PiS są aż takimi uległymi politycznie lewakami ? Wychodzi na to, że tak. Potwierdzają to ostatnie głosowania w Sejmie. Ludzie kojarzeni z aferą Rywina- Michnika: Czarzasty został wicemarszałkiem, antykulturowa marksistka, która zasłynęła upowszechnieniem plakatu o “wyjęciu Chrystusa z jej genitaliów”, zostaje przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny(!).

Kolejnym skandalem jest obecność w rządzie renegata Gowina, broniącego ideologii tęczowej zarazy, tego samego Gowina, który rekomenduje tworzenie nowej polskiej elity z Ukraińców. Wreszcie hit absolutny: powołanie na ministra finansów pana Kościńskiego mającego w planach sprowadzenie większej ilości banków i likwidację gotówki.

To jest nic innego jak jawna zapowiedź kradzieży, jawny plan zrobienia z nas niewolników, bo naturalnym odruchem na światowy lub lokalny kryzys finansowy jest wybranie z trefnego banku “prawdziwych” pieniędzy, czyli gotówki w myśl zasady “kto pierwszy, ten lepszy”. Nie wszyscy zdążą.

Gdy nie będziemy mieć gotówki, to naszych pieniędzy także nie będzie. Nie ma ich już w tej chwili.

Rezerwa obowiązkowa (pokrycie depozytów ludności w banku centralnym) to zazwyczaj kilka procent

Rezerwa obowiązkowa w Polsce
“Wysokość stopy rezerwy obowiązkowej ustala Rada Polityki Pieniężnej. Od 31 grudnia 2010 r. stopa rezerwy obowiązkowej wynosi 3,5 proc.”.

Co się dzieje z naszymi wkładami bankowymi w tej chwili? Obracają nimi banksterzy zagranicznych banków. Pan Kościński jest zwolennikiem, aby ogłupieni przez media Polacy oddali swoją gotówkę amerykańskim i żydowskim bankom. Kto nie łapie o co chodzi polecam: Bankdytyzm czyli Polacy bez gotówki.

Podsumujmy:

 • Brak zapowiadanych reform z poprzedniej kadencji.
 • Brak dekomunizacji- brak prawa delegalizującego partie, które głoszą ideologię totalitarną antykulturowego marksizmu.
 • Wycofanie się z repolonizacji mediów.
 • Największa liczba przyjętych imigrantów w całej Europie.
 • Gwałtowne pogorszenie się sytuacji w Służbie Zdrowia; pogorszenie dostępu do specjalistów – wydłużenie czasu oczekiwania na badania diagnostyczne i zabiegi rehabilitacyjne, limitowanie usług medycznych przez NFZ, dramatyczny brak lekarzy i pielęgniarek, zamykanie oddziałów szpitalnych.
 • Brak reformy szkolnictwa w sensie zmiany programu nauczania.
 • Blokowanie ekshumacji w Jedwabnem.
 • Rezygnacja z obrony polskiego dobrego imienia w formie kastracji ustawy IPN oraz udział polityków PiS w kłamliwej narracji o polskiej historii dotyczącej relacji polsko-ukraińskich i polsko-żydowskich.
 • Brak podniesienia kwoty wolnej od podatku.
 • Demograficzna zapaść. Liczba urodzeń spada drugi rok z rzędu.
 • Zły stan polskiej armii: raport do ściągnięcia w PDF.
 • Utrzymanie hitlerowskiego i sowieckiego prawa, lekko zmodyfikowanego przez postkomunizm o braku dostępu do broni przez Polaków. Naród polski jest najbardziej rozbrojonym narodem w tej części świata.
 • Poglądy  Kaczyńskiego w sprawie unii posteuropejskiej: ”Unia Europejska ma być globalnym mocarstwem”. Ignorantom zwracam uwagę, że UE uznała jako swój jedyny programowy fundament, wedle którego ma następować dalsza integracja, manifest komunistyczny Spinellego.
 • Ograniczanie obecności polskiej prawicy w TVP i przyzwolenie na łamanie prawa portalom społecznościowym. Cenzura, kasowanie profili. Krzysztof Bosak: “dziś w programie do którego wycofano mi zaproszenie znalazło się miejsce dla partnera Biedronia, dla Platformy, dla jej byłego koalicjanta PSL, dla dwóch PiSowców”.
 • Zniesienie podatku węglowodorowego  (!)
 • Rzecz najgorsza z możliwych: przyzwolenie na mordowanie dzieci z podejrzeniem zespołu Downa.

 

Tak szanowni fanatycy PiS, nic nie robiąc, nie protestując, jesteście szkodnikami pośrednio niszczącymi Polskę.  Macie wybór: albo prawda albo zbydlęcenie na lewicową modłę, pod bałamutnymi hasłami antynarodowych socjalistów z PiS

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne