Kandydat na posła – Piotr Naimski

Wielu wyborców PiS nie lubi głosować na kandydatów z pierwszego miejsca listy. Uwagę tych z nich, którzy mieszkają w Warszawie pragnę zwrócić na Piotra Naimskiego. Kandyduje on z czwartego miejsca listy Zjednoczonej Prawicy. Był już on posłem w poprzedniej kadencji.

Cztery lata temu, 21.09.2015, byłam na spotkaniu z nim w Klubie Ronina. Opisałam je {TUTAJ}. Naimski zrobił na mnie wrażenie człowieka, który świetnie zna się na energetyce. Na jego stronie internetowej {TUTAJ} czytamy:

“Od niemal 4 lat odpowiadam w Rządzie RP za strategię energetyczną. Aby dokończyć projekty kluczowe dla bezpieczeństwa Polski i naszej Niepodległości potrzebuję jeszcze 3 lat.

Liczę na Państwa pomoc.

Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście PiS w Warszawie i za granicą pod numerem 4.

Piotr Naimski

Sekretarz stanu w KPRM

Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej

Poseł PiS na Sejm RP od 2011 r.

Kandydat na posła w wyborach 13 października – nr 4 na liście PiS w Warszawie i za granicą

Polska niepodległa i bezpieczna potrzebuje bezpiecznych źródeł energii dla gospodarki, gospodarstw domowych i wszystkich Polaków. Od 30 lat zabiegam o to, by niepodległość naszego kraju miała podstawy także w suwerenności energetycznej. Uwolnienie Polski od monopolistycznego dyktatu rosyjskiego w dostawach gazu jest moim celem, a jego realizacja stała się możliwa i jest bliska. Rząd Prawa i Sprawiedliwości powierzył mi 4 lata temu koordynowanie tych działań. Prowadzę prace skutecznie i terminowo. Gazoport im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu przyjmuje liczne transporty skroplonego gazu, w coraz większym stopniu ze Stanów Zjednoczonych. Baltic Pipe, który połączy Polskę z Norwegią trasą po dnie Bałtyku, jest w budowie. Ukończenie inwestycji umożliwi w 2022 r. ostateczne uwolnienie Polski od uzależnienia od rosyjskiego monopolu. By zrealizować ten strategiczny dla polskiej niepodległości projekt, potrzebuję jeszcze 3 lat.

To jest mój plan na kolejną kadencję w Sejmie RP.

Liczę na Państwa pomoc.

Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie i za granicą pod numerem 4.”.

Sadzę, iż warto głosować na Piotra Naimskiego. Wspomnę jeszcze przy okazji o wyborach do Senatu. Mieszkam w Warszawie w dzielnicy Ochota. Mój okręg wyborczy ma numer 45 {TUTAJ}. Z ramienia PiS kandyduje tam profesor nauk medycznych Piotr Radziszewski, znany urolog. O jego karierze naukowej można przeczytać {TUTAJ}. Warto popierać kandydatów, którzy znają się jeszcze na czymś, oprócz polityki.

O autorze: elig