PiS do zespołu ds. odzyskiwania mienia żydowskiego dokooptował komunistycznego agenta

Protegowany Kiszczaka, syn wiceszefa WSI, Piotr Puchta, członek Związku Młodzieży Socjalistycznej, którego agenturalną służbę w komunistycznym wywiadzie wspierali generałowie Jaruzelski i Kiszczak, dostał od prezesa Kaczyńskiego zadanie opieki nad odzyskiwanym żydowskim mieniem. Instytucja w której będzie dyrektorował nazywa się „Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego”, i zajmuje się:

Działaniami zmierzającymi do odzyskania, ochrony i upamiętnienia dziedzictwa kulturowego oraz miejsc ważnych dla społeczności żydowskiej w Polsce oraz edukowaniem polskiej młodzieży w zakresie historii Żydów.

Historia awansu komunistycznego agenta zawiera dwie hipotezy:

  • Nominacji dokonał ktoś z PiSu za wiedzą i zgodą najwyższego kierownictwa.
  • Nominacji dokonali sami Żydzi, a prezes Kaczyński jak niewinny osesek o niczym nie wiedział, nie wie i nie zamierza wiedzieć. Nie wiadomo nawet czy wie o czymś takim jak Ustawa “ACT S.447”. Ironia moi drodzy czytelnicy, ironia…

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego została powołana przez Światową Organizację ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) oraz Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce. Nowy dyrektor przebywał wiele lat w Izraelu, co może wskazywać na wysoki poziom jego “kompetencji”.

Sprawa tej nominacji jest kolejnym przykładem antypolskich działań, które podejmuje PiS razem z “Przedsiębiorstwem Holocaust”. Dzieje się tak poza wiedzą Polaków. Ilu polskich obywateli wie o prowadzonej działalności na terytorium Polski organizacji żydowskich mających w planach, po uwłaszczeniu się, założenie banków i fundacji mnożących zyski poprzez kreację pieniądza dłużnego, a potem wykup marnych resztek polskiej infrastruktury?

Mam nadzieję, że wiedza pana Puchty pozwoli Fundacji jeszcze lepiej wypełniać jej misję, polegającą na odtwarzaniu i upamiętnianiu życia wspólnoty żydowskiej w Polsce na wielu obszarach, na których dziedzictwo żydowskie wymaga znaczącej ochrony

– oświadczył Gideon Taylor, jeden z dwojga współprzewodniczących Zarządu FODŻ, pełniący jednocześnie funkcję dyrektora operacyjnego WJRO./ źródło/

Pod tym linkiem: “partnerzy i przyjaciele” widać doskonale, że w projekt zaplanowanej grabieży Polski oprócz licznych organizacji żydowskich zaangażowane są PiSowskie ministerstwa, “Muzeum Polin”, fundacja Danielsa, a także fundacje i organizacje lewicowe sponsorowane przez Sorosa.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne