Obłuda na poziomie PO. Manipulacje PiS w sprawie muzułmańskich imigrantów

W dniu dzisiejszym na front ideologicznej walki o umysły swoich wyznawców zostali przerzuceni etatowi posłowie PiS. Wszystko z powodu rosnącej świadomości o przyjmowaniu przez pisowskich wojewodów muzułmanów z Azji oraz dotychczasowego przyjęcia 2 mln Ukraińców do Polski.

Ministrowie PiS traktują swoich lemingów jak idiotów i pewnie w jakiejś mierze mają rację. Nie chodzi bowiem o relokacje, ani tym bardziej o imigrantów nielegalnych, lecz o imigrantów przyjmowanych do pracy z myślą o ich osiedleniu w Polsce. To już się dzieje.

W skład grona propagandowych kłapaczy weszli ministrowie Wąsik, Brudziński, a także Ryszard Czarnecki i Tomasz Poręba, którzy w swoich tweetach omijali zasadniczy wątek, nawiązując do nie mającej nic wspólnego z tematem relokacji.

Okazuje się, że dotychczas inni ministrowie PiS wypuszczali fake newsy lub głosili swoje prywatne poglądy:

Robił to minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński mówiąc, że “migracja musi rosnąć i będzie rosnąć”.  Prywatną była opinia ministra Gowina o konieczności osiedlania się Ukraińców i nadawania im polskiego obywatelstwa. Swoją prywatną opinię wygłosił wiceminister Paweł Chorąży mówiąc, rząd zainteresowany jest ściągnięciem imigrantów ekonomicznych na stałe.

Na ten moment to jest rzeczywiście sześć krajów z preferencjami. W tej chwili jest nowelizacja ustawy o rynku pracy, która daje dodatkowe preferencje, liberalizuje przepisy dotyczące łączenia rodzin. Na ten moment nie ma zmian prawnych, które wychodziłyby poza tę listę. Jeżeli mówimy o kierunkach, to są przede wszystkim: Wietnam, Indie, zresztą to znajduje odzwierciedlenie w statystykach przyjazdowych – stwierdził Paweł Chorąży. PCh24.pl

“W maju Rada Ministrów spotkała się z przedstawicielami Uzbekistanu w sprawie wiz pracowniczych. Uzbecy otrzymali ich już jak dotąd 1,2 tys., a planuje się przydzielenie kolejnych 3 tys. tego typu dokumentów”. PCh24.pl

Rząd chce walczyć z niedoborem pracowników; nowa polityka migracyjna ma kosztować 2,9 mld złotych – informuje “Rzeczpospolita”.

Tymczasem liczba muzułmanów z dokumentem potwierdzającym legalność przybywania w Polsce, przekroczyła kwotę, którą stręczyła nam UE i PO.

Aktualnie w Polsce (stan 11.09.2018. ) przebywa OFICJALNIE prawie 10 tys. imigrantów z Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji, Rosji (Czeczenia). Zdecydowana większość to muzułmanie posiadający ważny dokument uprawniający do pobytu w Polsce. Dane nie obejmują imigrantów z innych krajów

 

Jak to wygląda w porównaniu z Węgrami? Otóż Węgry mający mniejsze bezrobocie niż Polska i równie fatalną demografię nie przyjmują imigrantów” do pracy”.

Warto też wiedzieć: Analizy przeprowadzone przez naukowców Uniwersytetu Bazylei wskazują, iż imigracja ma zgubny wpływ na gospodarkę. Krótkookresowe korzyści są złudne i nie rekompensują późniejszych strat. / nczas.com/.

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

Odsłony: 0

O autorze: CzarnaLimuzyna