Kolejny skandal z Che Guevarą

Rutkowski w koszulce z Che

Krzysztof Rutkowski, znany detektyw, w przeszłości funkcjonariusz komunistycznego ZOMO, wystąpił w programie Dzień Dobry Polsko. Tematem rozmowy było “Jak wytropić zdradę?”. Nie chodziło oczywiście o zdradę Ojczyzny, lecz o relacje damsko-męskie.

Podczas rozmowy detektyw eksponował na koszulce wizerunek komunistycznego mordercy Che Guevary.

Nasz komentarz:

Rozbawionym paniom redaktorkom wizerunek mordercy u Rutkowskiego zupełnie nie przeszkadzał.

Rutkowski w koszulce z Che4

Być może gdyby detektyw włożył na siebie koszulkę z wizerunkiem pedofila lub mordercy “jednorazowego” byłoby inaczej. Tymczasem rzeźnik z La Cabany, który torturował i osobiście zamordował ponad 1000 osób, jest nadal akceptowany na lewicowych portalach.

 

 

W 1959 roku, z pomocą sowieckich agentów, Che założył i trenował kubańską policję, instruując funkcjonariuszy, by przesłuchiwali więźniów nocą, gdyż wtedy ich opór jest najsłabszy.
“Nie trzeba mi dowodu, aby rozstrzelać człowieka. Potrzebuję jedynie dowodu, że koniecznym jest go rozstrzelać!” – głosił człowiek, któremu przypisuje się odpowiedzialność za prawie 10 tysięcy egzekucji, przy czym od 800 do 1700 osób miało zostać zamordowanych z jego ręki. Jest on także współodpowiedzialny za dwa miliony kubańskich uchodźców i za śmierć poniesioną przez prawie 80 tysięcy tych, którym nie udało się wydostać z wyspy. /Polskie Radio.pl/

fot. sreenshot

O autorze: Redakcja