Adam Człowiek – nowy zbiór Orędzi!

Parę dni przed Świętami Bożego Narodzenia ukazał się w księgarniach Naszego Dziennika, zapowiadany od paru miesięcy kolejny zbiór Orędzi otrzymywanych przez Adama Człowieka – współczesnego wizjonera polskiego (zm. w czerwcu 2014 r.), który pozostając przez całe swe życie wizjonera pod kierunkiem wybitnych hierarchów i kapłanów Kościoła katolickiego, jednak, posłuszny woli Nieba, sam pozostawał przez cały ten czas w ukryciu. Stąd jego „pseudonim” podyktowany mu przez Maryję: Adam Człowiek (Adam po hebrajsku znaczy właśnie: człowiek).

d9e4b044d53fe7c6468fdb56976988ea

 

 

Tym razem, na kilkusetstronicowy tom składają się Orędzia otrzymywane od Maryi, Jezusa i św. Józefa. Kto zapoznał się z wydanymi pół roku wcześniej (maj 2015 r.) Orędziami, jakie przez Adama Człowieka przekazywał w latach 2009-2014 dla Polski i Polaków Anioł Stróż Polski, ten wie, jakiej kolejnej porcji wielkich i głębokich przeżyć duchowych można się i tym razem spodziewać. Oba zbiory Orędzi zaopatrzone są w nihil obstat udzielony przez Abp. Andrzeja Dzięgę, zaś wielkim ich orędownikiem na antenie swojego radia jest, osobiście zaangażowany w jak najszersze ich rozpropagowanie, o. Tadeusz Rydzyk.

Bo są te orędzia, zaiste – jak się wyraził się w którejś z niedawnych audycji ojciec Rydzyk – wielkim darem Nieba dla Polaków, danym jako wsparcie duchowe i drogowskaz koniecznych wyborów na jeden z najtrudniejszych okresów w całych polskich dziejach. Dla ludzi głęboko przeżywających eschatologię katolicką a także wrażliwych na znaki, jakich zwłaszcza ostatnio nie szczędzi nam Niebo (o nich też jest mowa w tych Orędziach), są to Czasy Ostateczne. Dokonuje się bowiem w tych miesiącach i w tych latach nie tylko ostateczny wybór cywilizacyjnej drogi dla Polski – która albo będzie kurczowo trzymać się nakazów i pseudozasad Unii Europejskiej, chylącej się w bezprecedensowy w historii upadek moralny i nihilizm, albo – przez nawrócenie serc i ugięcie kolan przed królewską władzą Chrystusa, Pana Dziejów i Króla Polski – odzyska swą katolicką i polską tożsamość, powracając na obfitującą w Boże łaski drogę własnej tradycji. Wiąże się z tym pytanie o najpoważniejszy w polskich dziejach wybór, przed jakim dziś stoimy: czy naród polski w swym rozwoju pójdzie za Chrystusem, niosąc wraz z Nim swój Krzyż i posłuszny Bożemu Planowi – wedle którego iskra, która wyjdzie lub właśnie wychodzi z Polski, ma stać się wzorem dla innych krajów i powstrzyma samobójstwo świata – czy zamiast tego odwróci się od Jezusowego Krzyża, aby włączyć się w marsz straceńców, idących ku zagładzie.

Ta niezwykła książka, której – jak i poprzedniej – dziejowa rola dla Polski właśnie się rozpoczyna, jest dostępna w księgarniach Naszego Dziennika oraz online http://www.splendor24.pl/pl/p/Oto-czynie-wszystko-nowe…/14215
Adam Człowiek – Oto czynię wszystko nowe. Orędzia z lat 2013-14. Instytut Wyd. św. Jakuba, Szczecin 2015

Pokutujący Łotr

Odsłony: 15

O autorze: pokutujący łotr