Telewizja Republika otwiera okno. Oglądaj REPUBLIKĘ NA ŻYWO bezpłatnie

republika

 

Telewizja Republika otwiera okno. Oglądaj REPUBLIKĘ NA ŻYWO bezpłatnie

 

Na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do TV Republika w internecie w godzinach 9:30 – 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie.

Drodzy widzowie i sympatycy Telewizji Republika.

Od dwóch lat Telewizja Republika realizuje swoją misję rzetelnie informując widzów o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i bezkompromisowo komentując je w swoich programach publicystycznych. Nasze motto, to „Masz prawo wiedzieć!”

Jesteśmy wiodącym medium o profilu konserwatywnym w naszym kraju a naszym celem jest docieranie ze swoją misją i przekazem do jak najszerszego grona odbiorców. Już teraz Telewizja Republika dociera do odbiorców poprzez antenę telewizyjną, portal www.telewizjarepublika.pl i transmisję swojego programu w internecie.

Z radością informujemy, że pomimo przeszkód, na które napotykamy, Telewizja Republika rozwija się!

Od 2 listopada 2015 zwiększymy dotarcie do widzów poprzez internet. Od dziś zostanie wydłużone pasmo dzienne do pięciu godzin, przy czym będzie to program nadawany w tzw. live streamingu właśnie w internecie.

Obecnie odbiór programu Telewizja Republika w internecie możliwy był po zakupie kwartalnej lub rocznej Karty Telewizja Republika z kodem dostępu. Tak będzie nadal, niemniej w związku z nową formułą pasma dziennego, na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do programu w internecie w godzinach 9:30 – 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie pod adresem http://live.telewizjarepublika.pl/otwarte-okno.

W ostatnich miesiącach często spotykaliśmy się z działaniami, których skutek utrudniał Telewizji Republika swobodny rozwój. Zmiany w strukturze panelu telemetrycznego na przełomie 2014/2015, trudności w uplasowaniu Telewizji Republika w pakietach operatorów maksymalizujących nasze dotarcie do widzów, jak i zmiana pozycji Telewizja Republika na liście programowej NC+ powodują, że emisja programów typu telezakupy nadal musi być kontynuowana w wymiarze umożliwiającym Telewizji Republika na zbilansowane funkcjonowanie.

Podkreślamy, że niezależnie od utrzymania telezakupów na antenie, Telewizja Republika zwiększa ilość programów informacyjno-publicystycznych w internecie. To stawia Telewizję Republika w nowej, jeszcze bardziej konkurencyjnej sytuacji a widzom, dla których drogie są wartości konserwatywne daje jeszcze więcej satysfakcji.

Chcemy być nowoczesnym medium a priorytetem marki Telewizja Republika jest, aby pomimo trudności, na które napotykamy, poszerzać krąg odbiorców i zwiększać dotarcie do widzów z naszą misją i treściami równoważącymi dominujący do tej pory w mediach tzw. przekaz mainstreamowy.

Zarząd i Redakcja Telewizja Republika S.A

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...