„Okrzyki nienawiści” przeciwko pedofilom i terrorystom będą karane?

Jak podało RMF FM, a potem inne media, stołeczna policja wszczęła dochodzenie ws. haseł umieszczonych na transparentach uczestników marszu antyimigracyjnego w Warszawie.

Wydaje się, że jest to działanie represyjne, mające na celu zastraszenie polskiej młodzieży i spacyfikowanie nastrojów społecznych przed planowanym na lata 2016-2020 zalewem muzułmańskich „imigrantów”.

Na transparentach można było przeczytać m.in. “dzisiaj imigranci, jutro terroryści”, a na bluzach “śmierć wrogom ojczyzny”. Niektórzy uczestnicy wyrażali się w formie mniej wysublimowanej, uznawanej za wulgarną. Wśród skandowanych haseł pojawiało się także popularne “Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”.

Czy muzułmanie, którzy jawnie deklarują chęć zabijania „niewiernych” w Europie, a także terror wobec tych, którzy nie podporządkują się szariatowi*, zasługują na szczególne względy w dyskursie publicznym?

Czy sunnicki odłam islamu, który akceptuje pedofilię i gwałty na kobietach, postuluje wprowadzenie szariatu, powinien podlegać prawnej ochronie, czy może powinien być zakazany w Europie jako ideologia totalitarna?

pedofilia-w-islamieSzariat polizei„Policja Szariatu” w Niemczech

 

“Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”

Do ochrony islamistów wzywają środowiska lewicowe, które od lat prowadzą kampanię przeciw polskiej tradycji katolickiej i narodowej. Kampania mająca na celu zrobienie z Polaków tchórzy i ubezwłasnowolnionych głupców trwa od długiego czasu. Na lewicowym indeksie znalazły się filmy pokazujące zabijanie wrogów przez Żołnierzy Niezłomnych, „Krótka historia Roja” i inne.

Krótka historia Roja

Takie filmy są groźnie, bo działają na wyobraźnię młodego pokolenia, które wnosi potem w dorosłe życie przeświadczenie, że wrogów należy zabijać.

Niewykluczone, że już niedługo jakiś „myślący inaczej” lewicowy ideolog wpadnie na pomysł, aby zakazać okrzyków nienawiści i przeklinania… walczącym na wojnie żołnierzom.

Wydaje się, że masowe mordy, gwałty i tortury popełniane na chrześcijanach przez muzułmanów, z których również rekrutują się tzw. imigranci, powinny obudzić wreszcie rozum i sumienie u osób pełniących obowiązki urzędnicze w Polsce. Jeżeli jeszcze to nie nastąpiło, istnieje uzasadnione podejrzenie działań podejmowanych ze złej woli.

__________________________________________________________________________________________________

*Szariat nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego. Niestety, widoczna analogia pomiędzy prawem szariatu a prawem bazującym na parareligijnych, totalitarnych ideologiach komunizmu, nazizmu i faszyzmu jest świadomie pomijana i cenzurowana w polskojęzycznych mediach.

_______________________________________________________________________________________________

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne