Bardzo podejrzane mi są te wyniki

Wygląda że Układ widząc że PO straciła poparcie będzie wyciągać w górę Zmielonych których już prawie ma , a jak nie kupi pożytecznego idioty Kukiza to go zamieni, jak zamieniła Gwiazdów na Bolka.  Układ udaje wielkie zdziwienie popularnością Kukiza, którego przecież lansowały wszystkie media.  JOWy im wcale nie przeszkadzają, bo ich ludzie znajdą się na listach, a media dorobią im piękne życiorysy i programy. Będzie więc tak, że wybory parlamentarne wygrają Zmieleni, a PIS będzie przystawką.

Zauważcie, że wycięto prawie całkiem Korwina, Brauna i Kowalskiego by nie przeszkadzali. To wydaje mi się niemożliwe wziąwszy ich znaczną popularność w sieci. Wydaje mi się że głosy oddane na tę trójkę dosypano Komorowskiemu, bo niszowe ankiety w sieci dawały mu ok. 10% dopóki hakerzy nie weszli ławą w każdą ankietę.

Jeszcze tydzień temu oficjalne sondażownie dawały Komorowskiemu 51%. Trzeba było jakoś przykryć tę porażkę i podciągnąć z 10 na ponad 30.

 

Poprawka na Braunie wydaje się ewidentną zemstą, bo taki charyzmatyczny intelektualista i katolik, człowiek nieprzekupny i czujny jest dla nich nie do przełknięcia.

O autorze: circ

Iza Rostworowska