Eksperci są zgodni, fałszerstwa nie mogą zostać unieważnione

Zanim rozpocznie się druga tura, głos zabrali eksperci rządowi twierdząc, że dotychczasowe fałszerstwa nie mogą zostać unieważnione.

Nie tylko premier Kopacz, ale także wielu polityków oraz liczni eksperci wypowiadają się przeciwko powtórce wyborów. Powtórka wyborów nie jest możliwa. Oznaczałoby to w praktyce konieczność powtórnego ich sfałszowania.

polityczne-memy-wybory1

Czy zagraża nam fałszyzm?

Termin otwartego panelu dyskusyjnego pod znamiennym tytułem czy zagraża nam fałszyzm, nie został jeszcze ustalony. Cześć zaproszonych gości w tym Grzegorz Braun nie jest w stanie zadeklarować uczestnictwa w konkretnym dniu, z powodu represji za udział w proteście przeciw wyborczym fałszerstwom. Wśród uczestników ma się pojawić Konrad Daniel założyciel Podziemnej TV oraz nestor polskojęzycznego fałszyzmu Adam Michnik.

Z grona potencjalnych uczestników zostali wykreśleni członkowie PKW, z powodu przesłania deklaracji zwrotnej z niezrozumiałym błędem. Na karcie zgłoszeniowej, gdzie zamieszczono krótki test matematyczny napisali 2+2= PSL.

II tura już bez fałszerstw!

Zwycięstwem demokracji została okrzyknięta deklaracja nadkomisji wirtualnej odpowiedzialnej za I turę wyborów. „II tura odbędzie się bez fałszerstw. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia”.

foto: petyr; na podst psl.org.pl

Tagi:

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".