Kryzys zostanie rozwiązany drogą pokojową – zadecydował Putin (?)

z naszej “papki informacyjnej z podejrzanych źródeł”:

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w wywiadzie telewizyjnym, że uzgodnił z ukraińskim prezydentem Petrem Poroszenką, że kryzys na Ukrainie zostanie uregulowany metodami pokojowymi, na drodze negocjacji.

Putin oznajmił również, że Zachód powinien był przewidzieć konsekwencje swoich działań na rozwój sytuacji na Ukrainie. Wezwał też strony ukraińskiego konfliktu do przerwania działań bojowych i zajęcia się przygotowaniami do zimy, by – jak to ujął – zapobiec śmierci ludzi z chłodu.

Prezydent Rosji mówił o tym w nadanym w niedzielę wywiadzie dla rosyjskiej telewizji państwowej Kanał 1. Rozmowa została nagrana w piątek po spotkaniu Putina z uczestnikami forum młodzieżowego nad jeziorem Seliger koło Tweru.

“Uważam, że jest to bardzo dobra lekcja dla nas wszystkich. Tragedii tej trzeba położyć kres jak najszybciej, przy czym – metodami pokojowymi, na drodze negocjacji. Uzgodniliśmy to z Piotrem Aleksiejewiczem (prezydentem Ukrainy Poroszenką – PAP)” – powiedział rosyjski prezydent.

http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,18639,kryzys-zostanie-rozwiazany-droga-pokojowa.html

 

Cokolwiek się stanie, będzie to dobre dla świata i będzie zasługą Władymira Władymirowicza. Takie są w tej części świata prawa fizyki.

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki (konto do admistracji)