UKRAINA: WOJSKA NATO LĄDUJĄ w ZACHODNIEJ UKRAINIE …

„TO wszystko CZYNI SYTUACJĘ w KRAJU BARDZO NAPIĘTĄ” !!!

*****

Ukraina-Media donoszą, że pojawiły się wojska NATO w zachodniej Ukrainie.

Dzisiaj w Izbie Społecznej Federacji Rosyjskiej odbyło się przesłuchanie na temat sytuacji na Ukrainie, podczas którego, DEPUTOWANY LUDOWY RADY NAJWYŻSZEJ UKRAINY, OLIEG CARIEW NAGŁOŚNIŁ INFORMACJĘ o POJAWIENIU się WOJSK NATO na terytorium ZACHODNIEJ UKRAINY.

Według jego danych, we LWOWIE ROZPOCZĘLI LĄDOWANIE WOJSKOWI NATO, pisze Business-gazeta z powołaniem się na gazetę „Moskowskij komsomoliec”.

„W marcu powinny odbyć się ćwiczenia Ukrainy i NATO. Kontyngent wojskowych, według dokumentów, jest ograniczony. Powinno przybyć do 1 TYSIĄCA LUDZI. Oni JUŻ PRZYLATUJĄ samolotami. Podaje się tak informację, że to jest czas ćwiczeń”- poinformował Cariew.

Wcześniej media donosiły, że NA WODY MORZA CZARNEGO wpłynęły 2 AMERYKAŃSKIE OKRĘTY WOJENNE, rakietowy niszczyciel USS „Ramage” (DDG-61) i okręt flagowy VI Floty USA „Mount Whitney”. NA POKŁADACH AMERYKAŃSKICH OKRĘTÓW ZNAJDUJE się PONAD 600 „FOK”. Wektor ruchu okrętów amerykańskich pozwala przypuszczać, że PŁYNĄ ONE ku UKRAIŃSKIM BRZEGOM CZARNEGO MORZA.

„TO wszystko CZYNI SYTUACJĘ w KRAJU BARDZO NAPIĘTĄ” – stwierdził Cariew.

PRZEWODNICZĄCY Rosyjskiej Rady Społecznej ds. współpracy międzynarodowej i dyplomacji publicznej, SIERGIEJ ORDŻONIKIDZE, powiedział, że DZIENNY KOSZT UKRAIŃSKIEGO „EUROMAJDANU” w szczytowych dniach osiągał poziom 80 MILIONÓW DOLARÓW.

„To oczywiste, że mowa może być tylko o potężnej pomocy zagranicznej. Przy czym w akcjach protestu na Ukrainie bierze udział tylko 4% ludności. Tak że MÓWIĆ o tym, że „POWSTAŁ NARÓD” nie MOŻNA”.

Cariew podczas przesłuchań powiedział także, że w tym tygodniu na Majdanie oczekiwane są prowokacje. Są one konieczne do podgrzewania zainteresowania ukraińskimi wydarzeniami.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/28/ukraina-wojska-nato-w-zachodniej-ukrainie/

O autorze: halszka