Programy partii politycznych to ściema

Naszym problemem nie jest to, która partia ma lepszy program – tylko to, że politykom nie wolno ufać – bo oni powiedzą wszystko co tylko chcemy usłyszeć – bylebyśmy ich wybrali a potem przez 4 lata “hulaj dusza piekła nie ma” – mogą podetrzeć się swoimi programami i robić co chcą bo mają konstytucyjnie zagwarantowaną bezkarność za oszukiwanie Polaków!!!  I to jest prawdziwy problem.

Każda partia ma omamić “swoją” część społeczeństwa – byle tylko w sejmie zasiadały od lat te same twarze z nadania partyjnego i realizowały tą samą politykę: zadłużanie państwa, stanie na straży patologicznej ordynacji wyborczej i mnożenie przepisów.

Jedne partie oszukują swoich wyborców, że zrobią to co trzeba i co jest oczywiście i rzeczywiście dobre dla gospodarki – a potem robią na odwrót – i jest coraz gorzej mimo, że wszyscy “chcą dobrze”.
A inne partie oszukują swoich wyborców, że to co chcą zrobić jest dobre dla społeczeństwa/gospodarki – a potem to robią i jest coraz gorzej, mimo, że wszyscy “chcą dobrze”.

I najważniejsze – jeśli władza nam coś daje – to jest to ZŁUDZENIE – wydaje nam się, że coś dostajemy – tylko dlatego, że nie widzimy ile tak naprawdę w międzyczasie władza nam zdążyła odebrać.

Władza odbiera nam ogromne ilości pieniędzy za naszymi plecami, tak żebyśmy nie widzieli ile nam łącznie zabiera (idę o zakład, że nikt normalny nie jest w stanie policzyć ile miesięcznie zapłacił łącznie wszystkich danin publicznych + rzeczywistej inflacji, misięcznie – a co dopiero w skali życia!) – a potem ochłapy z tego co nam zabrała daje nam z uśmiechem do ręki, żeby wszyscy widzieli jaka władza “dobra” (idę o zakład, że każdy widzi dokładnie ile niby “dostaje od państwa” miesięcznie, jeśli jakieś ochłapy w ogóle dostaje, oczywiście)

Zapraszam do oglądania i rozpowszechniania nagrania:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VHtrNldKZ_Y

O autorze: Freedom