Gdybym był PREMIEREM – początek drogi do NORMALNOŚCI

Czas szukać tego co nas łączy – co wszyscy chcemy zmienić – a nie pozwalać się ciągle rozgrywać tematami zastępczymi, które mają nas podzielić!

Zapraszam na nową serie nagrań poświęconą poważnej rozmowie o Polsce – o normalnym społeczeństwie wolnych ludzi i zdrowym państwie.

UWAGA – wyjaśnienie – w poniższym nagraniu jeszcze nie zaproponowałem żadnego ustroju ani nic takiego – dopiero będę mówił o pomysłach na państwo w kolejnych odcinkach – natomiast ten odcinek dotyczy zupełnie czegoś innego! – mówię w nim o zjednoczeniu się wszystkich środowisk antysystemowych i ludzi chcących żyć uczciwie w normalnym kraju, wszystkich, którzy widzą absurdalność i patologię obecnego systemu polityczno-gospodarczego. Jeden wspólny front, a w praktyce jeden wspólny komitet wyborczy – to moim zdaniem jedyny sposób na pokonanie czy też wygranie z obecnym systemem wg tych patologicznych reguł jakie nam narzucono w obecnej ordynacji wyborczej.
A nawet jeśli społeczeństwo nie chce czekać do wyborów i chce protestować – to też trzeba wiedzieć po co się protestuje, czego konkretnie żądać – czyli musimy wiedzieć jakie mamy wspólne cele. Te najważniejsze i fundamentalne.

I to internetowe narzędzie, które proponuję w tym nagraniu – to ma być narzędzie do tego celu – do stworzenia wspólnego antysystemowego frontu – a nie do rządzenia krajem!
O tym jak mogłoby wyglądać normalne państwo moim zdaniem – dopiero będę mówił w kolejnych nagraniach z serii “gdybym był premierem…”.

Dziękuję – to wyjaśnienie musiałem zamieścić – ponieważ chyba gdzieś czegoś nie podkreśliłem wystarczająco mocno w nagraniu – i stąd mogło powstać potężne nieporozumienie, które dało o sobie znać w sporej części komentarzy pod nagraniem.

A teraz zapraszam już do oglądania i rozpowszechniania kolejnego nagrania z kanału PodziemnaTV:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PmiP7TEUcv8

O autorze: Freedom