A w Łodzi… “Idzie Antykomuna”

idzie antykomuna

 

Już jutro finał inicjatywy “Idzie Antykomuna”! Od 9 grudnia na terenie Łodzi trwa “Tydzień Antykomuny” podczas którego do tej pory odbyły się takie wydarzenia jak: “Wielka rozdawka Antykomuny”; projekcja filmu “Pistolet do wynajęcia, czyli prywatna wojna Rafała Gan-Ganowicza” oraz spotkanie autorskie z reżyserem Piotrem Zarębskim; wykład Tadeusza Płużańskiego “Zbrodnie komunistów na Polakach”; pikieta oraz happening pod siedzibą Gazety Wyborczej “Czerwona kartka dla GW” przeciwko kłamstwom lewackiej prasy. Na zakończenie “Tygodnia Antykomuny” planowany jest turniej piłkarski, manifestacja oraz koncert, szczegóły poniżej:

14 grudnia (sobota) – Łódź

 

11:00 – 16:00

“WALCZY ANTYKOMUNA” o puchar im. Kazimierza Kowalskiego

Turniej piłki nożnej, puchar dla zwycięskiej drużyny będą wręczać synowie Kazimierza Kowalskiego, przedwojennego prezesa Stronnictwa Narodowego w czasie okupacji był torturowany przez Niemców, a następnie stracony w publicznej egzekucji w Zgierzu.

Dla zwycięskiej drużyny przewidziane atrakcyjne tematyczne nagrody!

 

Wszystkie miejsca na turnieju zostały już obsadzone.

 

 

17:00 – 19:00, Stary Rynek w Łodzi

“IDZIE ANTYKOMUNA”

Manifestacja antykomunistyczna. Na zakończenie marszu odbędzie się inscenizacja podczas której przed Sądem Narodowym za zdradę polskiego Narodu staną groźni bandyci tow. Wojciech J., oraz tow. Czesław K. Zakończenie manifestacji pod Pomnikiem Ofiar Komunizmu ul. Anstadta 7.

20:00 – 04:00

“GRA ANTYKOMUNA”

Koncert rocka przeciwko komunie oraz rapu patriotycznego. Tak jak i w roku poprzednim zysk z koncertu zamierzamy przekazać na prezenty świąteczne dla dzieciaków z Domu Dziecka.

Zagrają:

Ptaku & Beron & Basti

Rewolta

All Bandits

Irydion

Tadek & Bosski Roman (FIRMA)

Wejściówki (koszt pokrycia wynajęcia lokalu oraz opłacenia artystów):

– w przedsprzedaży: 30 zł (dostępne promocje!)

– w dniu imprezy: 40 zł.
Promocje:

1. 50 zł= wejściówka + koszulka (http://allegro.pl/show_item.php?item=3748448107 )

2. 40 zł = wejściówka + płyta Tadek Firma Solo “Niewygodna prawda” (http://www.niewygodnaprawda.info.pl/)

3. 35 zł = wejściówka + smyczka (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3765997761 )

Miejsce imprezy:

Miejsce koncertu ze względów bezpieczeństwa podamy na zakończenie manifestacji Idzie Antykomuna. Jeśli ktoś będzie chciał przyjść tylko na koncert to drogą mailową przekażemy mu informację w którym miejscu i o której godzinie zostaną podstawione specjalne autokary, które przewiozą wszystkich na miejsce koncertu.
Zgłoszenia w sprawie wejściówek: graantykomuna@o2.pl.

Serdecznie zapraszamy! Społeczne inicjatywy mają sens!

O autorze: Redakcja