Ruszyła strona referendum-warszaw.pl

Stołeczny Komitet Monitorowania Referendum w Warszawie uruchomił swoją stronę internetową referendum-warszawa.pl . Wartościowe informacje i materiały do pobrania dotyczące referendum w Warszawie, znajdziecie też Państwo w profilach na facebooku https://www.facebook.com/HGWMusiOdejsc i https://www.facebook.com/#!/groups/370074529747978/?fref=ts , stronie internetowej Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej wws.org.pl , oraz www.politykawarszawska.pl i www.solidarni2010.pl .

Na stronie referendum-warszawa.pl znajdziecie najważniejsze komunikaty i informacje dotyczące referendum w Warszawie, a które mogą być niedostępne w głównych mediach; forum, na którym wszyscy zainteresowani będą mogli się podzielić z innymi swoim zdaniem i pomysłami dotyczącymi kampanii referendalnej. Na stronie będą publikowane, nadsyłane przez respondentów, teksty i komentarze dotyczące referendum (zachęcam wszystkich do ich pisania i przesyłania do nas na maila podanego w zakładce „kontakt”). Jest też dostępny formularz zgłoszeniowy na członka komisji referendalnych ze strony społecznego wnioskodawcy referendum. Przypominam, że termin zgłaszania członków komisji referendalnych upływa dnia 07.09.2013, a sprawa jest bardzo ważna.
Z naszej strony będzie można będzie także pobrać ważne dokumenty dotyczące referendum i ulotki do wydrukowania i rozprowadzenia we własnym zakresie.
Władza ma pieniądze i poparcie mainstreamu medialnego, a my mamy tylko siebie i własną determinację, dlatego gorąco zachęcam wszystkich warszawiaków, którym nasze miasto nie jest obojętne, do aktywnego włączenia się w kampanię referendalną i jak najliczniejszy udział w samym referendum.

Pamiętajcie, ta władza jest silna naszą, obywatelską słabością i biernością!

Odsłony: 0

O autorze: Piotr Marzec