Reorganizacja Reigna

W ostatnich tygodniach u mnie prywatnie dużo zamieszania. Sporo też różnych działań jako bloger. Więc się czuję zobowiązany do kilku ogłoszeń – ten wpis będzie pewną informacją dla wszystkich czytelników we wszystkich miejscach, gdzie piszę.

 

Informuję, że:

– na stronie reign77.pl będą nadal ukazywały się wszystkie teksty, za wyjątkiem ‘hot news’ ów’ pisanych ad hoc.

– na niepoprawnych będę nadal wrzucał część swoich tekstów, acz nie wszystkie

– kończę wrzucanie swoich tekstów na nowyekran.pl. Konta nie usuwam (jak ktoś chce, niech czyta), niemniej jednak od jakiegoś czasu ruch tam stał się bardzo mały, co zabrało mi motywację do pisania tam.

– część tekstów będzie umieszczana na Ekspedycie

– za kilka dni rozpocznę działanie w radiu Wnet w formie audio

– krótkie teksty, które będę umieszczał na parezja.pl, gdzie zostałem członkiem redakcji, będą publikowane tylko tam.

– raczej nie będę już umieszczał na blogu moich tekstów, które ukazują się w Tygodniku Bardzo Prawicowym. Polecam zamówienie prenumeraty (jest i będzie całkowicie darmowa)

– jeśli ruszy strona 3obieg.pl, część tekstów będzie się tam także ukazywała

– ze względu na niepokonany SPAM, który każdego dnia konsekwentnie się pojawia na stronie reign77.pl, możliwość komentowania będzie tylko dla osób zarejestrowanych

 

Tyle, dziękuję za uwagę – od maja ruszam ponownie z większą częstotliwością

O autorze: reign77

Do niedawna stażujący dziennikarz na Nowym Ekranie Patriota, monarchista i wolnorynkowiec. Nie jestem oddany żadnej partii, nie trawię ‚nieświętej piątki’ w naszym rządzie. Uważam, że demokracja to narzędzie do zniewalania ludzi, zaś socjalizm to wymysł, który powinno się stopniowo kasować Chrześcijanin – katolik, z naciskiem na ‚Chrześcijanin’ Poza tym lubię podróże, muzykę i trochę teatr