Tajny referat wygłoszony na ostatnim plenum partii rządzącej

imagesiii

 

Lud pracujący miast i WSI poprzez swoją awangardę, Polską  Zjednoczoną Platformę Obywatelską przystąpił do kolejnej fazy walki z kułactwem – rozkułaczania. Towarzysze sędziowie już dawno stwierdzili, że kułactwo nie może dysponować swoimi wkładami w OFE a zdrowe elementy ich kierownictw oraz nasi towarzysze piszący ustawę skutecznie sabotowali imperialistyczne wzorce wzięte wprost od chilijskiego zbrodniarza Pinocheta.

No pasaran (skandowanie)

 

Drobnomieszczańskie nawyki posiadania własności prywatnej, pieniędzy, oszczędności, dzieci skutecznie tępi swoją polityką podatkową i błyskawicznym wzrostem zadłużenia kraju towarzysz minister Resztowski. Utrzymuje on jeden z najgorszych systemów podatkowych na świecie i stale podnosi podatki, gospodarka wreszcie przestała to wytrzymywać. W uznaniu tych zasług został awansowany na wicepremiera.

(brawa)

 

W braterskim sojuszu z narodem niemieckim, wiodącą siłą UESRR – ojczyzny światowego lumpenproletariatu, kroczymy śmiało naprzód. Nasz przywódca wielokrotnie został odznaczony najwyższymi orderami i poklepany po ramieniu przez geniuszkę ludzkości kanclerz  Merkelin. Towarzysz Pu Tin wspiera nas w trudnych momentach, jak zawsze można na niego liczyć w walce z reakcją, w której nie cofa się przed żadnymi krokami, by pomóc polskim towarzyszom. Po wielkim skoku mamy teraz długi marsz i prowadzimy rewolucję kurtularną pod światłym kierownictwem towarzysza Palikmiota i towarzyszki Czwartek.

(brawa)

 

Nie zatrzymają nas w tym marszu przejściowe trudności w takich krajach jak Grecja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Słowenia, Chorwacja, Belgia co do których imperialistyczne agencje ratingowe  twierdzą, że są bankrutami – co z tego? Tworzony przez nas system jest najlepszy na świecie. Szczawiu rośnie tam pod dostatkiem, tak jak i u nas więc nie ma powodów do narzekania. I my będziemy musieli poddać się tej bolesnej operacji, by roztopić się w wielkiej rodzinie europejskiej, pozbyć narodowych przesądów i własności.

Naprzód do europeizmu! (skandowanie)

 

Wrogie nam krajowa reakcja kaczystowska i odradzające się bandy nacjonalistyczno-faszystowskie  inspirowane reakcjonistycznymi ośrodkami faszystów węgierskich poniosą ostateczna klęskę.

Towarzysze z bezpieczeństwa i mediów walczą na tym kluczowym froncie. Reakcja napiera. Aparat partyjny i element socjalnie bliski, na przykład Sobiesiuk, są z nami. W rezerwie pozostaje towarzysz prezydent, ugrupowanie towarzyszy wersji 1.0 do których dołączyliśmy przy okrągłym stole.

Precz z faszyzmem (skandowanie)

 

Najbardziej twardzi ideologicznie towarzysze walczą na froncie ateistycznym. Księża patrioci wspomagani przez towarzyszy z mediów ich wspierają. Mimo pewnych, krótkotrwałych niestety sukcesów, toruńska reakcja jest tu nadal silna.

Mochery na stos! (skandowanie)

 

Na odcinku młodzieżowym towarzysze z Antypolify, Rucha Palikmiota robią co mogą. Niestety reakcja i tu zdobyła nowe przyczółki.

Ale towarzysze wygramy, mamy twarde poparcie młodych wykształconych z wielkich miast. Młodzież z partią! (skandowanie)

Mimo tych wszystkich problemów, napierającej reakcji tego, że nie dostali niczego co im obiecaliśmy a zabieramy im wszystko co mają – są z nami. Oddadzą wszystko, nawet sushi. Zgodnie z hasłem „Jeśli zginie Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, nie zginie cały świat”. Takich właśnie fanatycznie oddanych mas nam potrzeba. Słyszycie towarzyszu Pies?

 

 

Naprzód do eurosocjalizmu!

Cała władza w ręce banków!

Politykierzy wszystkich krajów łączcie się w UE!

Niech żyje pomunizm !

(okrzyki)

 

 

 

 

O autorze: R.Zaleski

Członek Konfederacji Blogerów