4 rozbiór Polski oficjalnie zaczyna się dzisiaj

rozb

No i dzieje się. Tusk ze swoją zgrają, w tym z człowiekiem z brytyjskim paszportem, który rządzi naszymi pieniędzmi, oficjalnie rozpoczął pierwszy krok w oficjalnym rozbiorze Polski.

 

Sejm będzie głosował tzw. pakt fiskalny w zwykłym głosowaniu. Tusk tak to urządził, przy pomocy usłużnych kauzyperd, ze oddanie części suwerenności do Unii Europejskiej nie będzie wymagało głosowania 2/3. w którym projekt niewątpliwie by padł.

 

18 stycznia 2013 roku natomiast wpłynęła do Sejmu, również przygotowana rzez antypolską ekipę Tuska ustawa „ O udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. Pamiętamy komuchów i ich ustawę o „bratniej pomocy”. Teraz niemieccy policaje i żołdacy będą bezkarnie nas zatrzymywać i strzelać do nas na polecenie Tuska. A na dodatek my będziemy za to płacić. Już nie niemiecka łobuzeria z antify bedzie rozganaić 11 listopadową demonstrację, tylko bundes-policaje.

 

Tusk również jest zdecydowany jeszcze w tym roku pozbawić kraj naszej złotówki. Wprowadzenie euro również zamierza przegłosować w Sejmie zwykłą większością głosów. Konstytucję, marną bo marną, Tusk ma głęboko w dupie.

 

Wybijcie sobie też z głowy, że będzie jakieś referendum. To nie Szwecja,

A Tusk mając cały czas naród w pogardzie nie zamierza się pytać go o zdanie.

 

Gdy minister spraw zagranicznych Sikorski, składał Angeli Merkel hołd berliński, błagając Niemców, by wzięli nas pod swoje skrzydła, wielu ludzi odebrało to, jako wygłup wyjątkowego megalomana.

Nie kochani, to była dobrze przemyślana akcja prowadząca do rozbiorów Ojczyzny. W swoim oszalałym, kompletnie wyzutym polskości umyśle obecna ekipa rządowa, chce jak najszybciej i jak najgłębiej, metodą faktów dokonanych rozbić i ubezwłasnowolnić nasz kraj.

 

Czy jest jeszcze szansa, by szaleńców i zbrodniarzy zatrzymać?

tus1

O autorze: jazgdyni

Paskudny drań. Młot na czarownice. Burzy zło, by budować dobro