Najpierw Rosja potem Kuba – o co chodzi???

meteors

Jak donoszą media, nie tylko mdłe media, wczoraj walnęło też ciało niebieskie w Kubę.

Co łączy Rosję i Kubę? Na forach aż roi się od interpretacji…

Jakkolwiek by interpretować owe zjawiska – czy byłyby one dziełem natury, czy ludzką symulacją – warto zapatrzyć swą duszę, bo dziwny od poniedziałku 11 lutego nastał czas.

Wiele osób odczuwa niewyjaśniony niepokój, kilka osób z mojego otoczenia zmarło – tak po prostu, nagle – na zawał serca. Dwie znane mi osoby zmarły w fotelu – miały ok. 50 lat. Znajomy dostał 3. zawału serca, a inny zasłabł, wychodząc z korytarza – serce nie wytrzymało, w ubiegłym tygodniu był jego pogrzeb… To wszystko (4 przypadki zgonu sercowego) w ciągu ok 10 dni…

…mdleć będą ze strachu (Łk 21,25).

… Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte…, ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie… (Ew. wg św. Łukasza).

– Proszę Brata, czytał Brat te wszystkie przepowiednie o bliskim końcu świata, o tym co się stanie niedługo, o katastrofach, o Papieżu itd?
– W czym mogę pomóc?
– Zadałam Bratu pytanie!
– Widziałem, czytałem..
– I co się bratu nasuwa?
– Co mi się nasuwa?
– Tak!
– Pytanie mi się nasuwa!
– Jakie?
– Kiedy Pani była ostatnio w spowiedzi?
– A co to Brata obchodzi, mam swoje zdanie na temat spowiedzi!
– Widzi Pani czym się różnimy.
– Czym?
– Tym, że ja staram się wciąż być przygotowanym na ostatnie spotkanie z Panem, bez czytania tych rzeczy, a Pani tak oświecona i na bieżąco w tych tematach zatraciła to co dla nas istotne. Mądremu dość!

“Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”  (Ew. wg św. Łukasza).

fattest

Mamy czas sposobny do nawrócenia, Wielki Post to czas błogosławiony…

O autorze: Polonia