DRODZY ŻOŁNIERZE GROM-u z Nieba

team 6

 

 

Moi drodzy, bardzo się cięszę, że nasz Wódz Asadow założył nam osobną zakładkę …GROM (dzieki Asadow !!! ), dzięki temu będziemy mogli się szybko odnaleźć w razie jakiejś akcji modlitewnej, oraz jeśli chodzi o mobilizację modlitewną, będziemy mogli błyskawicznie dowiedzieć się kto za kogo będzie się modlił, oraz kto jaką tajemnicę będzie rozważał w ramach danej akcji modlitewnej.

Nie ukrywam, że takie akcje za nas obmyślałem jeszcze na Nowym Ekranie, doszło do mnie, że może lepiej modlić się o siły i Błogosławieństwo Boże dla nas i naszych bliskich, bo jeśli my będziemy silni Bogiem, to będziemy lepiej Jego Wolę wypełniać.

Z radością zauważyłem dzisiaj, że Bóg wyprzedza moje myśli i natchnął Polonię aby zrobiła maszynę losującą do modlitwy wzajemnej, wstawienniczej…niezły czad, co nie??

Ja myślałem, by raz w tygodniu rzucić posta pod tytułem „Dzisiaj modlimy się w intencjach:” i w komentarzach każdy dodawałby swoje intencje. No, ale Pan Bóg jest szybszy…

Jeśli chodzi o mnie to nazwałem siebie dowódcą bardziej dla żartu, ale bardziej chciałbym służyć niż rządzić…moje pomysły chcę tworzyć tylko na chwałę Pana…i jeśli ktoś chciałby poddać pomysł jakiejś akcji to ja jestem otwarty. Jesli ktoś jest w potrzebie i ma intencje, to pisze posta z intencją i kieruje go do zakładki GROM, wtedy jest możliwość błyskawicznej interwencji modlitewnej.

Dzięki za uczestnictwo w ostaniej akcji modlitewnej…wypadła wzorowo…spóźnienia nie mają znaczenia ponieważ Pan Bóg może kreować czas wedle swoje Woli.                                                               Dowódca GROM Robert (trybeus)

PS Jeszcze mam takie pytanie nieformalne do Asadowa …brakuje mi tutaj Łukasza Romana…został on na NE już prawie jako samotny strzelec, kontaktowałem się z nim przez PW na NE i napisał mi, że ma prolem z rejestracją , chyba przez to, że ma znaki poskie w nicku czyli „Ł”…czy to jest jakiś problem? Asadow pomóż !!!

Tagi:

O autorze: trybeus

Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny, rasa górska ...