Apel do wszystkich z niebieskiego GROMu

PRAYING

Mam propozycję, która – mam nadzieję – spotka się z Waszą aprobatą. Modlitwy nigdy za wiele, a w tym szczególnym okresie Wielkiego Postu powinniśmy się modlić jeszcze więcej, z jeszcze większym zaangażowaniem. Należę do pewnej misyjnej grupy apostołów. Mamy tam piękny zwyczaj modlić się za siebie wzajemnie, czynić wobec siebie gesty serdeczności chrześcijańskiej – posłać dobre słowo, cytat dnia od Ducha Świętego. Bardzo to nam pomaga znosić siebie wzajemnie, a czasem te modlitwy są wyjątkowe i Bóg przemawia wprost.

Głęboko wierzę, że mamy tu na Legionie do spełnienia misję, aby wytrwać, potrzeba wzajemnego oparcia w Bogu poprzez modlitwę, proponuję zatem, by jedna osoba przeprowadzała losowanie (po uprzedniej modlitwie osoby losującej do Duch Św.) – dajmy na to w środy, możemy zmodyfikować – następnie podawała wyniki: kto kogo wylosował. Kiedy znamy już osobę, podejmujemy za nią codzienną modlitwę i drobne ofiary, aż do następnego losowania za tydzień. Nie musimy się znać osobiście, by modlitwa czyniła cuda. Wierzcie mi, że ta modlitwa wstawiennicza za siebie wzajemnie przynosi nadzwyczaj wiele dobra, a może to być dowolna formuła modlitwy: różaniec, psalmy, Słowo Boże, koronka. Wspomaganie siebie modlitwą podoba się Panu Bogu. Proszę o odzew, czy kontynuujemy to dzieło.

Do dzisiejszego losowania użyłam losów z loginami osób, które uczestniczyły w popielcowej modlitwie różańcowej JEDNOSTKA GROM – nie wiem, czy odpowiednio użyłam formuły, chyba trochę pokracznie ;-) Kto chce, może się dołączać do następnej środy.

Oto wyniki dzisiejszego losowania:

PAWEŁ – OELA

KAROL JÓZEF – TABA

JAX – NIGHT-RAT

REBELIANTKA – MAGE

ASADOW – GRAZSS

JACEK – DELFINN

JAZDYNI – POKUTUJĄCY ŁOTR

SIGMA – SOSENKOWSKI

CIRC – SPACE

POLAK MAŁY – POLONIA

TRYBEUS – MBOT

JACEK – ANICK

RJCHK – FREEDOM

HALSZKA – LEGIONISTA (DODANI 14.02)

STRUMYK – PTASZNIK Z TROTYLU

aktualizacje

INSANE – PORUSZYCIEL

(proszę niech się zamelduje Poruszyciel do gotowości bojowej, bo już go gdzieś tu widziałam, albo proszę go poinformować mailem, Administracjo)

Czekamy na znak od PORUSZYCIELA, ADNOVUM, ZALESKIEGO, jak tylko się zgłoszą, włączamy do intencji.

O autorze: Polonia