Wykradziono dane osobowe 4000 bankierów związanych z FED.

The US Federal Reserve has admitted its computer systems were hacked.

Jak donosi waszyngtoński Reuters Anonimowi dokonali ataku hakerskiego na zasoby danych osobowych najważniejszych menadżerów US Federal Reserve Bank, z których 4000 zostało skopiowane.

Dane te obejmują informacje osobowe, kartotekę kariery zawodowej, adresy zamieszkania, numery telefonów domowych i służbowych, numery faksów oraz adresy poczty e-mail.
Zaatakowana strona, z której Anonimowi uzyskali dane na temat 4000 głównych menażerów FED, jest bazą danych do kontaktów w czasie klęsk żywiołowych.

Włamanie do zasobów osobowych najważniejszych menadżerów FED jest dalszym ciągiem akcji protestacyjnej związanej z “samobójczą” śmiercią Aarona Swartz’a, który zmarł w tajemniczych okolicznościach 11 stycznia bieżącego roku.

Na koniec nadmienić należy, że pozyskanie tych danych najważniejszych macherów od amerykańskiego systemu finansowego, praktycznie wykłada ich na widelcu w razie hipotetycznego buntu społecznego w Stanach. Dodam jeszcze, że właśnie m.in. menadżerowie FED-u obwiniani są za spowodowanie obecnego kryzysu finansowego i gospodarczego w USA.

Pozdrawiam.

http://www.guardian.co.uk/business/2013/feb/06/federal-reserve-anonymous

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.