Obrońcom zwierząt wszystko kojarzy się z seksem:)

Roast-Chicken-Bikini

Niedawno prezes amerykańskiego stowarzyszenia The Ethical Treatment of Animals (Etycznego Traktowania Zwierząt)- Ingrid Newkirk zaprotestował przeciwko umieszczaniu surowych kurczaków w reklamach, bo mu się kojarzą z seksem (?).
Jak uzasadnił swój protest, cytuję:
“Nie chcemy, aby oglądać zabite kurczaki w reklamach, tylko jako żyjące ze swoją rodziną szczęśliwie w warunkach naturalnych… Seksowne pokazywanie zwłok kurczaków, które zostały wyhodowane jako wielkie monstra, że sprawiają wrażenie, iż mogą zapaść się pod własnym ciężarem, jest dodatkowo dla nich obraźliwe.”
Inni zwolennicy tego stowarzyszenia wyrażali się z dezaprobatą również na widok kurczaków wystawionych w supermarketach.

Morał z tego taki, że: “Głodnemu zawsze chleb na myśli”:)))))

Na marginesie chciałem zauważyć, że członkowie Etycznego Traktowania Zwierząt jakoś nie protestują przeciwko rytualnemu ubojowi zwierząt, które jest nad wyraz nieetyczne oraz nie protestowali przeciwko “mięsnej” kreacji Lady Gaga, w którą wystroiła się ona podczas jednego z koncertów.

Pozdrawiam.

GŁODNEMU ZAWSZE CHLEB NA MYŚLI

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.