Komentowanie – Testowo włączyliśmy “Odpowiedz”

Przy komentarzach.

Nie działa to tak jak na NE, tzn. komentarze będące odpowiedzią nie lądują na samym dole, tylko pod komentarzem na który odpowiadasz.Nie można odpowiedzieć na odpowiedź – trzeba odpowiedzieć na komentarz pierwszego poziomu.

Jeśli spowoduje to bałagan to będziemy dalej kombinować, aż do ostatecznego zwycięstwa.

Dodatkowo można dodawać obrazek z dysku własnego komputera do komentarza. Przycisk do tego (na razie po angielsku – “Browse”, czyli przeglądaj) jest poniżej przycisku “Opublikuj komentarz” – dość nieszczęśliwie. Też będziemy to poprawiać.

ctrl + enter

shit+enter
alt+enter

koniec

aha, jeszcze samo enter

koniec2

A teraz testuję styl Akapit shit+enter
tralala enter

tralala2 shift+enter
po shit+enter

 

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”