Grupa Bilderberg wyznaczyła już kolejne doroczne spotkanie.

Romney bilderberg

Do wiadomości publicznej wyciekły informacje dotyczące planowanego w tym roku kolejnego spotkania tajemniczej grupy Bilderberg.
Spotkanie to ma się odbyć w tym samym miejscu co w ubiegłym roku, a więc w Chantilly w Wirginii w USA. Termin spotkania przewidziano w dniach 22-24 czerwca, które zorganizowano w ekskluzywnym hotelu Westfields Marriot w pobliżu lotniska Dulles. Podobno hotel ten ma już pełną rezerwację miejsc na przewidywany termin spotkania grupy Bilderberg.

Dla uzupełnienia dodam, że założycielem grupy Bilderberg jest nasz rodak Józef Retinger (nota bene jeden z “ojców założycieli” Unii Europejskiej), który zorganizował pierwsze spotkanie tej grupy w maju 1954 roku w holenderskim hotelu “De Bilderberg”, który mieści się w miejscowości Oosterbeek.
Józef Retinger był stałym sekretarzem grupy Bilderberg od momentu jej pierwszego spotkania aż do 1960 roku, czyli do swojej śmierci.
Oficjalnie grupa Bilderberg zajmuje się omawianiem najważniejszych bieżących dla świata spraw bezpieczeństwa, polityki i gospodarki.
Nieoficjalnie zaś nie wiadomo nic o tym nad czym podczas dorocznych spotkań grupa Bilderberg obraduje, gdyż spotkania ich i tematyka tych spotkań są utajnione dla opinii publicznej.
Dodam dla ciekawskich, że podczas ubiegłorocznego spotkania grupy Bilderberg uczestniczyła w nim przedstawicielka Narodowej Rady Syryjskiej (to ta organizacja, która prowadzi walkę z prawowitymi władzami Syrii), pani Bassma Kodmani:

http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/6/5/1338928364511/Kodmani-008.jpg

na zalinkowanym zdjęciu Bassma Kodmani jedzie na spotkanie grupy Bilderberg.

Grupa Bilderberg jest jedną czterech organizacji, które uzurpują sobie nieformalne rządy nad światem. Pozostałe organizacje to: Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych i Komitet 300.

Na filmie relacja z ubiegłorocznego spotkania grupy Bilderberg:

Pozdrawiam.

O autorze: AdNovum

Prawdą możemy pokonać wszystkie siły zła bez żadnego wysiłku, bo największą bronią jest właśnie głoszenie prawdy, miłości i szacunku dla innych ludzi. I to jest właśnie ta potężna broń dana Nam przez Najwyższego, aby móc pokonać zło. Więc walczmy o prawdę będąc Żołnierzami Prawdy.