Spotkanie przy Krzyżu 3-go lutego 2013, godz. 20:30

Wczoraj było Matki Boskiej Gromnicznej i definitywnie pożegnaliśmy się z choinkami w mieszkaniach. Pora się skupić na przyszłych sprawach. Odnoszę wrażenie, że zbliżają się wybory. Wyczuwam to po nerwowych ruchach w redakcjach warszawskich i biurach poselskich. Od biur się na razie trzymam z daleka, instynkt mi podpowiada że tam się można nieźle umoczyć w mętnych wodach systemu kompradorskiego (SK).

No i jest ta niedziela, podczas której się wybieram pod Krzyżem, spotkać z ludźmi z Legionu Polska, byłymi blogerami Nowego Ekranu, przyszłymi blogerami 3obiegu i w ogóle – z ludźmi z Warszawy. Ciekawe – co się wykluje, jakie zaistnieją dobre pomysły na przyszłość?

Pierwsza część dziedzińca pałacu prezydenckiego w Warszawie stała się naszym wielkim studio telewizyjnym, dzieje się tam coś o wiele ważniejszego niż w londyńskim Hyde-Parku. Nic tylko przychodzić i tworzyć polską rzeczywistość. No to bardzo zapraszam.

:) Eugeniusz Sendecki + 601 787 407

O autorze: Eugeniusz Sendecki

Inicjator stałego monitoringu funkcjonariuszy (SMF) w warszawskiej izbie wytrzeźwień (Kolska 2004), twórca niezależnych prawyborów (PRAWYBORY NCBO - od roku 1995), założyciel TELEWIZJI NARODOWEJ (2007). Członek ZChN, SN, LPR, PP. Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego. Kierownik poradni pracowniczej MEN (2007). Obrońca Krzyża. Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa, Ursynów.