Witam wszystkich.

Na NE pisałem pod nickiem “prawi co wiec” . Tutaj podpisuję się własnym imieniem. Jeżeli można, to chciałbym dołączyć do grona blogerów Legionu Św. Ekspedyta. Będę pisał rzadziej niż na NE , gdzie i tak nie byłem szczególnie aktywnym blogerem, więcej komentowałem. Tutaj za to komentarze ograniczę do odpowiedzi na komentarze pod moimi wpisami.

Nie chcę już roztrząsać afery z NE , spowodowanej ostrym konfliktem redakcja-R.Opara. Napiszę tylko tyle, iż nie sądziłem , że tak to się zakończy. Chylę czoła przed wszystkimi, którzy wobec sekwencji zdarzeń zapowiadali upadek portalu.  Ja sądziłem ,że  problemem są wyłącznie finanse , a zbilansowanie kosztów uratuje portal. Zapewne myliłem się. Chodziło o coś poważniejszego, nie chcę nawet dywagować, bo to na nic już się nie zda.

Na nowym portalu dawnej redakcji NE też być może będę pisał. NE był jednak dla mnie pewnym fenomenem i jeżeli ŁŁ & co.  powtórzą tamten pomysł ,eliminując przy tym kilka błędów, jak choćby bardziej zdecydowane eliminowanie oszczerców , to może krok po kroku wykroją sobie jakiś spory fragment blogosfery.

W każdym bądź razie spodziewam się tam bardziej żywiołowych dyskusji i polemik niż u Państwa , choćby z powodu tego ,że Patron patrzy z Góry i trzeba się “hamować” :-)) …co nie oznacza ,że dopuszczam “chamowanie”…

Wszystkim czytelnikom bloga życzę spokojnego świątecznego “weekendu”.

Maciek.

 

———————————————————————————————-

..”proszę mnie przezywać liberałem…ja się wolności nie boję”…/Grzegorz Braun

O autorze: Maciek

.."proszę mnie przezywać liberałem...ja się wolności nie boję".../ za Grzegorzem Braunem.