Moderacja – Circ

proszę Circ aby przeprosiła KOSSOBOR i Grazss za sprawianie im przykrości swoimi komentarzami.

Od tej pory, jesli będzie ona chciała poddać krytyce jakąkolwiek wypowiedź tych dwóch skarżących, musi najpierw poprosić je o zgodę.
Każdy kto czuje się poniżany formą czy treścią wypowiedzi Circ może otrzymać taką samą ochronę, pod warunkiem podania swojego nicka na legion.piorunujacy@gmail.com

W razie złamania tej zasady Circ zostanie bezterminowo zbanowana, jednak osoba poszkodowana musi dostarczyć kopię właściwego komentarza (tytuł notki i tekst komentarza). Skargi nieudokumentowane będą przez moderatorów ignorowane.

Tagi: ,

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki „Jesteśmy żadnym społeczeństwem. Jesteśmy wielkim sztandarem narodowym. Może powieszą mię kiedyś ludzie serdeczni za te prawdy, których istotę powtarzam lat około dwanaście, ale gdybym miał dziś na szyi powróz, to jeszcze gardłem przywartym hrypiałbym, że Polska jest ostatnie na ziemi społeczeństwo, a pierwszy na planecie naród. Kto zaś jedną nogę ma długą jak oś globowa, a drugiej wcale nie ma, ten - o! jakże ułomny kaleka jest. Gdyby Ojczyzna nasza była tak dzielnym społeczeństwem we wszystkich człowieka obowiązkach, jak znakomitym jest narodem we wszystkich Polaka poczuciach, tedy bylibyśmy na nogach dwóch, osoby całe i poważne - monumentalnie znakomite. Ale tak, jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi ... Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania swe oczy nad człowiekiem...”