Czym straszyć i jak zarządzać – Bartosz Kopczyński

«W tej chwili nie mamy możliwości działań instytucjonalnych. One są zablokowane albo przejęte zgodnie z logiką marszu przez instytucje. Instytucje są przejęte przez zewnętrznych organizatorów, którzy są naszymi wrogami. Są w ogóle wrogami ludzkości.»

«To, co teraz możemy robić, to oddziaływać na innych ludzi, informować ich o tym, przekazywać im wiedzę. Są dwa rodzaje wiedzy. Wiedza diagnostyczna, czyli opis tego, co jest i do czego to ma dążyć, jakie są cele zewnętrznych organizatorów. To już samo w sobie jest trudne bo trzeba to zrozumieć i wykonać pewną pracę. Ale ta wiedza już jest po naszej stronie i możemy ją przekazywać. I druga gałąź wiedzy, to jaką mieć alternatywę. Co robić innego. Co robić dla nas. Dla nas to jest dla siebie samych, dla naszych rodzin, dla naszego narodu, dla naszego państwa i dla naszej kultury. Jak to wszystko ocalić i skierować na inne tory. W tej chwili wszystko jest w odwrocie, wszystko jest niszczone, wszystko się rozpada.»

«Oni wysyłają bodźce, oddziaływują na nas, ale to jak my zareagujemy, zależy od nas. Gnostykom chodzi o to, abyśmy reagowali tak, jak oni chcą. Dlatego umieszczają nam w umysłach takie myśli typu ‘to nie moja sprawa’, ‘to mnie nie dotyczy’, ‘nic się nie da zrobić’, ‘ja się na to nie zgadzam, ale ode mnie nic nie zależy’. Albo takie myśli: ‘no, to załóżmy partię, wystartujmy w wyborach’ – to jest fałszywa myśl. Albo ‘no, to teraz poprzyjmy tę partię’ albo ‘no, to teraz poprzyjmy tamtą partię’ – to też są fałszywe myśli. Trzeba myśleć w zupełnie inny sposób.»

−∗−

Bomba Atomowa i depopulacja to straszak. Potrzebują mieć bydło do zarządzania

Rozmawiają: Edyta Paradowska, Bartosz Kopczyński

 

−∗−

Warto porównać:

Unijne prawo talmudu. System hodowli niewolników
«Ludzie mają być pozbawieni wiedzy. Zamiast tego mają być tresowani i mają być u nich wykształcone ‘umiejętności’. System określi do czego ten człowiek się nadaje w kontekście korporacji unijnych. Wszyscy […]

___________

Unijne prawo talmudu. Chcą ukraść nam dzieci
«Te działania nie są chaotyczne, wbrew temu co wielu po prawej stronie uważa. One są bardzo przemyślane i one były z całą pewnością przygotowane długo wcześniej. I czekały na odpowiedni […]

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!